PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O.

Goszcz

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O.

admin 2015-07-29 14:57
Jak wygląda praca w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!
Grys 2016-08-06 13:21
Strasznie tu cicho. Wchodzi tu ktoś jeszcze? Jeśli tak to może będzie ktoś tak miły i napisze jak wygląda obecnie sytuacja u nich. Mają w ogóle jakieś aktualnie wolne stanowiska? Szukam ofert pracy u nich i na portalach innych ale niestety cisza jak makiem zasiał
Patrycja 2017-08-09 16:05
Czy ktoś pracował jako Specjalista ds. utrzymania ruchu? Jeśli tak to czy mógłby nam powiedzieć coś na temat wymagań na to stanowisko? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie, ale obawiają się czy sprostają wymaganiom pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. - Goszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O.