Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. w Goszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. w Goszcz

Cytryneczka

Dużo zmieniło się w organizacji firmy i pracy w przeciągu ostatnich kilku lat, niestety na gorsze, głównie z uwagi na zmiany w zarządzie. Organizacji praktycznie nie ma, na stanowiskach kierowniczych są osoby nieodpowiedzialne z którymi nigdy nie można nic załatwić i którzy są kierownikami tylko z nazwy. Niestety przy takim zarządzaniu ludźmi i przepływem informacji w przedsiębiorstwie robi się pod górkę osobom które pracują na wypłaty nierobów kierowników.

Witam, wczoraj wystawiono ogłoszenie dla przedstawiciela medycznego z zakresu weterynarii. Widzę przypis, że to umowa o zastępstwo, dlatego tak wstępnie zastanawiam się czy Pracodawca ma później pomysł na takiego kandydata po wygaśnięciu umowy? W opisie pojawia się wzmianka o ciekawych wzywaniach oraz możliwości wszechstronnego rozwoju

Cytryneczka Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

W PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. trwa proces rekrutacji na stanowisko Kierownik działu. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Nie mam pojęcia dlaczego ktoś zadał pytanie o konkretna osobę, ale czy przy tym mógłby ktoś inny jakoś konkretniej opowiedzieć o pracy specjalisty ds. administracji w dziale administracji i logistyki? oferta ma być jeszcze dostępna przez przynajmniej parę dni, wiec musze się streszczać. Po pierwsze jakie są oferowane stawki i ogólna sytuacja na dziale, czy ludzie się integrują?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent ds. klinicznych w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

L

W Vet-agro od razu podpisują z Tobą umowę o pracę.

@L

To świetnie, że firma od początku pracy zapewnia pracownikowi stałą umowę. Czy wpierw jest umowa o pracę na okres próbny czy od razu na czas nieokreślony? Firmy, które oferują stabilne zatrudnienie są bardzo cenione na rynku pracy i wiele osób właśnie u takich chce podejmować się pracy.

@L

Czy możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Zarobki? Atmosfera?

Obywatel
@L

A czy jest jakiś okres próbny,np. 3 miesiące czy od razu jest umowa? Jak wyglądają zarobki? Możesz podać widełki? Kwestia premii? Progi od utargów?

Fiprex

Ta firma to parodia zarządzania.Liczą się tylko członkowie rodziny właściciela.

Byly pracownik
@Fiprex

To prawda. Może nie do konca rodzina...... Ale obecnie osoby bez doświadczenia zarządzanie zespołem. Kierownikami zostały osoby ktore najzwyczajniej się do tego nie nadaja co zreszta juz mówią w świecie. Jak tak dalej pójdzie to Vet agro nie bedzie partnerem biznesowym tylko wrogiem

Onaon

Nie. Od razu umowa o pracę.

Witam, chcialam zapytac o atmosfere pracy w firmie oraz zarobki.

Dzień dobry. Zarobki są uzależnione od Działu. Produkcja zarabia mniej niż rejestracja itp. Atmosfera również zależy od Działu. Dbamy jednak żeby była jak najlepsza. Sama pracuje ponad 5 lat i chwale sobie.

@ja

Niech zgadnę, pracuje Pani może na rejestracji? ;) Bo jeśli tak to czy można byłoby poprosić o więcej szczegółów na temat warunków?

Powiem tak.... Kiedyś pracowało się tu super. Jeśli komuś zależało mógł zarobić fajną kasę ponieważ system premiowy byl motywujacy. Od ponad roku jest porażka. Coraz więcej wymagają i pomimo wyników premii brak. Najgorsze ze w środowisku wet takie rzeczy ida w świat lawinowo przez co ciężko będzie znaleźć nowego pracownika i co najważniejsze zatrzymać obecnego

Maria

Aha? Ale to co konkretnie się tu zaczęło dziać, że takie zmiany? Problemy z finansami powodują te braki w premiach?

@Maria

Czytam te komentarze i w pełni się z nimi zgadzam. Pracuje w przedsiębiorstwie już kilka lat wiec mam porównanie co było kiedyś i co jest teraz. Firma nie ma problemów finansowych. Cały.czas powiększa swoje portfolio a nowe produkty sprzedają się bardzo dobrze. Chodzi o to że poprzedni manager miał ogromne doświadczenie i potrafił wywalczyć dla ludzi to co im się należy bo wiedział że to właśnie ludzie tworzą firmę i dzięki nim Firma odnosi sukcesy. Na dzień dzisiejszy wygląda to zupełnie inaczej. Kończy się na obiecankach i oczywiście coraz więce się j wymaga. Myślę że jest to kwestia czasu aż oczy się otworzą i sam Prezes zobaczy co jest na rzeczy. Parę lat temu zachęcałbym do pracy w VA teraz zdecydowanie odradzam

@Anonim

No cóż, początek fajnie się czytało. Ale tak tylko spekulując to wystarczy zmienić podejście nowego managera i mogłoby być jak kiedyś?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O.?

Byly pracownik

Hmmm ludzie próbują byc mili ale to tylko pozory. Każdy na każdego.gada. Nie ma osoby ktora moglaby zintegrować pracowników. Dlaczego? Bo sama sieje największy feement wśród ludzi

Jaki jest wkład kierownictwa PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

ŻADEN!!!!

Xyz

Czy są przyjęcia jako pracownik produkcji?

Marzena
@Xyz

Wejdź na ich stronę, w zakładce kariera piszą ze szukają kogoś właśnie na produkcje. Daj znać jak poszła rekrutacja! :)

Patrycja

@Gall Anonim, rozumiem, że masz na myśli pakiet socjalny proponowany pracownikom przez PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO? Czy natomiast w tej firmie występują pakiety benefitów, np. karta multisport itp.? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Gall Anonim
@Patrycja

Tak jest multisport,ale płacisz w większości z pensji ;)

Gall Anonim

Ja z kolei pracuję 7 lat. Niby wszystko ok,ale zarobki w porównaniu z innymi firmami farmaceutycznymi są marne. Wymagania kosmiczne. Brak podwyżek- jedynie niwelujące inflację czyli NIC. Pracownicy z produkcji zarabiają mniej niż pracownicy Lidla czy Biedronki, a z całym szacunkiem, praca dużo bardziej odpowiedzialna. Jeśli ktoś godzi się na pracę w miejscu gdzie osoba spoza układu jest typowym murzynem do zasuwania, to ok nie mam pytań. Zgadzam się,że są świadczenia itd,ale w końcu każdy ma potrącane za nie z pensji. Takie świadczenia to już norma i nic specjalnego bo każda większa, szanująca się firma ma takie pakiety.

Bartek

Czy tak dobrze się pracuje i dlatego rzadko piszecie?

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. jako pracodawcą?

Łukasz

Pracuję tu już 8 lat. Firma daje możliwości rozwoju oraz dba o pracownika. Szkolenia, świadczenia itp. itd.

Jakub

Jak ludzie mają świetną pracę to nie dziwi, że nie piszą. Chętnie bym chciał pracować ale nie ma ofert. Szkoda!!!

Patrycja

Czy ktoś pracował jako Specjalista ds. utrzymania ruchu? Jeśli tak to czy mógłby nam powiedzieć coś na temat wymagań na to stanowisko? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie, ale obawiają się czy sprostają wymaganiom pracodawcy.

Grys

Strasznie tu cicho. Wchodzi tu ktoś jeszcze? Jeśli tak to może będzie ktoś tak miły i napisze jak wygląda obecnie sytuacja u nich. Mają w ogóle jakieś aktualnie wolne stanowiska? Szukam ofert pracy u nich i na portalach innych ale niestety cisza jak makiem zasiał

admin

Jak wygląda praca w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. - Goszcz

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O.?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O.
  • Gliniana 32
    20-616 Goszcz
  • NIP: 7120153052 KRS: 0000040033

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VET-AGRO SP. Z O.O.