Sprint Sp z o.o.

Gdańsk

Opinie o Sprint Sp z o.o.

ziutek 2010-10-20 20:36:51
patrz RELACOM - i jak wszyskie inne firmy pracujące dla TEPSY
anonimowi 2010-11-24 09:18:40
Zgodze sie z koegą że jest to " BANDA [usunięte przez moderatora]" dyrektorzy garna jak najwiecej dle siebie kosztem pracowników. Zwykły pracownik nie widzi w tej firmie żadnych perspektyw na przyszłość. Zarobki są bardzo małe, wymagania bardzo duże, pracy tez jest dużo. Ogólnie nie mam dobrego zdania!!
Kawa 2012-04-10 18:13:34
Nie wierzyłam tym opiniom dopóki sama tam nie spróbowałam. Nie dotrzymują ustnych obietnic, boją się pracowników doświadczonych, ambitnych i samodzielnych. Nie szanują. Zamiast jakość wolą jakoś.. Przerośnięta biurokracja, jak zaczynasz tu pracę to nie wysuwaj się przed szereg i zawsze przytakuj pani kierownik ;) i wszystko bierz na piśmie..
wila 2016-04-22 16:14:45
E tam @fervex. Lepiej się przekonać na własnej skórze. Myślę, że dużo nie stracisz, a nawet zyskasz, bo firma zapewnia sporo szkoleń.
Zostaw swoją opinię o Sprint Sp z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprint Sp z o.o.