Centrum Ogrodnicze PLON Gabriela i Jerzy Koroza w Koszalinie

Opinie o Centrum Ogrodnicze PLON Gabriela i Jerzy Koroza w Koszalinie

AXEL F 2012-05-08 16:04
nie polecam
ogrodnick 2012-06-04 14:44
Stanowczo odradzam wizytę w tym miejscu.Obsługa wciska klientom buble ,twierdząc,że to towar pierwszego gatunku.Zero dbałości o zadowolenie kupujących.Jest w Koszalinie kilka fajniejszych miejsc np.roślinarium.
tyfus 74 2016-05-17 10:45
MASAKRA!!!
Obsługa niekompetentna, nieznająca się na niczym. Konsultant w dziale serwisu nie znający się na niczym, mylący gaźnik z cylindrem. Właściciele a właściwie właścicielka nie chce spotkać się i porozmawiać z klientem a wręcz ucieka przed nim i przed rozmową.
NIKOMU SZCZERZE NIE POLECAM TEGO MIEJSCA.\OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
PORAŻKA!!!!!!
Firma ogrodnicza 2017-06-10 06:39
Bylem w czerwcu 2017 w sklepie w Koszalinie. Obsluga beznadziejna, gburowata. Zero checi pomocy klientowi, zachowuja sie tak jakby nie dostawali wyplaty od paru miesiecy i nie chce im sie pracowac. Najchetniej tylko pogaduchy miedzy soba. Porazka. Zaznaczam, ze nie jestem wymagajacym klientem, oczekuje minumum kultury i umiejetnosci zachowania sie.
Zostaw swoją opinię o Centrum Ogrodnicze PLON Gabriela i Jerzy Koroza w Koszalinie - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Ogrodnicze PLON Gabriela i Jerzy Koroza w Koszalinie