AJM EXPO

Szczecin

Opinie o AJM EXPO

anonim 2010-11-29 19:09
(usunięte przez moderatora),Praca polega na wyjazdach za zigranicę, montowaniu i demontowaniu stoisk na wystawach. Po skończonej pracy nie otrzymujesz pieniędzy za pracę, diet za wyjazd i w ogóle nic nie dostajesz. Wyjeżdżasz utrzymujesz się na własny koszt, a po powrocie, pieniędzy nie dostaniesz, dzwoniąc pod podany numer telefonu nikt nie podnosi. Wyjazdy często trwaja nawet miesiąc lub dłużej.
FILIP 2011-03-22 07:22
SKORO TYLE INWESTUJESZ W OBCE FIRMY , TO CHYBA JESTEŚ ŚWIETYM MIKOŁAJEM?

BYLY PRACOWNIK AJM EXPO : FILIP
krzysztof 2011-03-22 07:31
UMOWY SĄ JASNE I KONKRETNE.
NIE ŚCIEMNIAJĄ.

PARTNER: KRZYSZTOF
anonim 2011-03-22 07:34
SUPER PRACODAWCA
ln 2016-04-22 21:06
nie wiem za bardzo co myśleć @anonim, bo firma ma od dłuższego czasu stronę w przebudowie. A to jednak nie wygląda zachęcająco. Zastanawiam się czy zamknęli działalność, czy może planują jakieś przebranżowienie. Może ktoś wie coś więcej i się z nami podzieli informacją
radek 2017-10-13 15:11
firma ma stronę w przebudowie, bo działa ze stałymi klientami poza terenem Polski, ale na terenie UE.
zlecen akurat maja tyle, ze ani strona ani marketing im nie potrzebny.
za jeden wyjazd dostaniesz wiecej niz za miesiac pracy w PL od rana do wieczora.
polecam
Zostaw swoją opinię o AJM EXPO - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AJM EXPO