Opinie o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

gburek

jeśli ktoś szuka marnej umowy o pracę na najniższą, pensje pod stołem zalerzne od właściciela, stare samochody które padaja jak muchy, brak wczasów pod gruszą i nie myśli o emeryturze, to jest to firma dla niego

Wiko
@gburek

Gburek co racja to racja

dupek
@Wiko

gburek czy gnojek bo nie łapie?

handel 1234
@gburek

gburek skoro tak żle było ci w tej marnej firmie to po co meczyłes sie w niej aż 16 lat?!Oj Jacuś nie ładnie.........................

Gburek
@handel 1234

nie wiem o czym piszesz, ja tam na szczęście nie pracowałem - pracował tam mój znajony w Waszym oddziale Panie Dyrektorze, wiec znam warunki. Nie miał zamiaru mnie okłamywać więc to chyba prawda...

tuto

Jakiś czas temu współpracowałam z tą firmą i udzielałam lekcji dla klientów, którzy zgłaszali się do 5 plus. Stawki godzinowe bardzo niskie. Z liczbą zleceń też różnie bywa. Jeżeli jakaś lekcja przepadała z mojej winy lub z winy ucznia byliśmy zmuszani do ich odrabiania, nawet jeśli żadne z nas tego nie chciało, np. ze względu na brak terminów. Ogólnie odradzam, lepiej samemu ogłaszać się na portalach, gdzie ludzie szukają korepetytorów. Ta praca to zwyczajne udzielanie korków z dojazdem do ucznia, tylko że za stawkę niższą niż średnia kwota żądana przez nauczycieli za prywatne lekcje.

bron

Raz na jakiś czas korzystam z usług icar i bardzo chcę podziękować kierowcy korporacji o numerze 549 marka skoda octavia kolor srebrny metalik z którego usług wczoraj korzystałam. Jestem w dziewiątym miesiącu ciąży i bardzo dziękuję za pomoc zaangażowanie i troskę jaką pan kierowca mnie obdarzył.Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę sobie więcej tak wspaniałych osób spotkać w swoim życiu.

Słoneczna

Ludzie...słonko świeci, więcej uśmiechu, więcej optymizmu... a tu pretensji moc, co wam to daje..życie nie kończy się na tym jak się odegrać złośliwe. ...przecież nikt nas nigdzie na siłę nie trzyma życie jest cudowne

Firma KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko DORADCA FINANSOWY ŁOMŻA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
arti

Może jest tutaj ktoś na forum, kto napisałby coś o aktualnych warunkach pracy w tej firmie, bo jak patrzę na daty komentarzy, to przez ostatnie 3 lata pojawiły się ledwo 3 opinie. Nie wydaje mi się, więc, że tak u kiepsko z warunkami, inaczej tego narzekania byłoby więcej. Podobnie jak specu napisał, gdy ktoś pracuje 5 miesięcy, to chyba nie jest mu tak źle, inaczej odszedłby szybko.

zibi

mnie interesują stanowiska związane z ślusarstwem albo elektryką. to moja branża. wiecie jak dla takiej pracy wyglądają sprawy finansowe? trochę już robię i chcę zarobić godnie

Pracuje tam już prawie rok, jestem bardzo zadowolony, zarobki owszem nie są rewelacyjne, trzeba jeździc zeby zarobić, więc jak ktos tylko jeździ to nie ma problemu z zarobkiem. Sytuacja w firmie jest bardzo przyjazna, kierowcy mili, przynajmniej Ci których poznałem. Pozdro. Nie słuchajcie tych betonów, co tylko w żywe oczy łgają. ;)

mono

no ja tam pracowałem dość długo-z mała przerwą ponad 1,5 roku- jest spoko- ja bardzo miło wspominam- myśle, ze wielu innych też :) ogólnie jest szacun do ludzi- to ważne wiesz- w mysl zasady \"szanuj szefa swego- bo możesz mieć gorszego\" :)) a tak na poważnie- to fajna firma i polecam- mozna sie tez dużo nauczyc, a po odejsciu nawet i współpracowac dale

monika

Witam, wszystkich zainteresowanych praca w tej firmie, dziś byłam na rozmowie i naprawde zostałam mile zaskoczona rozmowa trwała może i godzinę ale zleciała tak jak by to było zaledwie 10 minut. Dodatkowo w czasie trwania rozmowy dowiedziałam się wszystkiego odnośnie możliwości obowiązków zalet, jak i wad, wynagrodzenia itd. Więc naprawdę gorąco polecam bardzo miłe szefostwo, atmosfera. Pozdrawiam Monika

zegarek
@monika

Monika to o której godzinie byłaś na tej rozmowie??? skoro godzinę gadałaś ..ale brednie piszesz..myślisz że ludzie nie zerkają na zegarki???

zegarek
@monika

wolo

Zasięgałem opini od czterech gości którzy tam podpisali umowę. Jakim prawem pobieracie kaucję, jakim prawem żądacie podpisanego dok. inblanco? Na moje pytanie "co znajduje się w przesyłkach?" Pani w Waszym biurze nie umiała odpowiedzieć. Ja tylko ostrzegam innych aby byli ostrożni! Jeżeli chodzi o sposób działania Waszej Firmy, to pozostawiam pod rozwagę każdego. PAaaaa

prot

Zosienka zastanowilabys sie nad swoimi cennymi uwagami na temat starszego leniwego kierownictwa, ktoremu totalnie sie w glowce poprzewracalo nieraz bylem swiadkiem jej pozal sie boze uprzejmosci powinni ja doszkolic pod tym kierunkiem, chyba, ze firmie nie zalezy na klientach, a na mlodych trzeba postawic ba sa bardziej kreatywni, reszta ok

Woly

Maniek no tylko Ci się wydaje

zozol

Szefostwo kąbinuje jak tylko może żeby im było dobrze a mają gdzieś pracowników szkoda tylko że nie widzą albo niechcą zobaczyć tego jak ci którym ufają ich okradają i okłamują wkopując tym samym niewinne osoby. Czasami warto jest poobserwować inne osoby przez kamery a nie tylko panie pracujące na taśmie, bo można przez to więcej zobaczyć a przy logicznym myśleniu i odpowiedniej kalkulacji można się zobaczyć uczciwość pracowników. Szkoda mi tych kobiet tam pracujących za marne grosze i za to pomiatanie nimi, traktowane są jak śmieci. Nie polecam tego zakładu.

Klaudiusz

A ja powiem może z innej beczki. Byłem ok 2-3 tygodni temu na rozmowie kwalifikacyjnej w Cz-Dz, która przypominała bardziej luźniejsza rozmowę z przyszłym przełożonym. Zapomniałem imienia chyba Pan Artur lub Krzysztof( aczkolwiek nie jestem pewien) Z samej rozmowy jestem zadowolony. Rozmowa dotyczyła założeń i celów firmy, lojalności i ogólnie jak naszym zdaniem powinna wyglądać współpraca pracownik-przełożony. Owszem też usłyszałem "sky is the limit" no ale kurcze fajnie pracować w firmie, która nie posiada górnych planów, -ile sprzedamy-tyle mamy. Tak więc jeżeli chodzi o samą rozmowę oraz cele założeniowe osoby z która rozmawiałem to wydaja sie całkiem ok. Jezeli chodzi o wynagrodzenie zaproponowano mi 1500 netto umowa oraz premia pod stołem( co zreszta sam rozumiem). Akurat dla mnie taka podstawa nie jest w ogóle satysfakcjonująca, więc zaproponowałem moją kwotę i tutaj jedyne co mi się nie spodobało to to , że telefon milczy a osoba, z która rozmawiałem obiecała zadzwonić ,nie ważne czy jest zainteresowana współpracą, czy nie. To akurat nie jest fajna polityka bo świadczy o braku szacunku do innej osoby, która jednak poświeciła czas na przygotowania się na rozmowę. Tak więc niby ok ale nie do końca. :)

Wolny
@Klaudiusz

To prawda ...przy przyjeciu do pracy rozmawia się niby na piziomie ale z czasem w trajcie pracy i to bardzo szybko okazuje siłę że czar prysl, ma sie do czynienia z głupim kimś kto tylko dużo bredni opowiada w czym nie ma składu i ładu. Na szczęście przyszło opamiętania i już nie chcę nawet wspomnieniami wracać do idiotyzmu......Ale jedno jest pozytywne ,SZACUN dla starych pracowników którzy robią swoje i nie słuchają bredni

Wolny

Maciek a od kiedy to idąc pracować w dobrej firmie walczy się o umowę? Raczej się dostaje dobrą umowę i dobre warunki pracy. W tej firmie nic nie ma dobrego. Nie polecam strata cennego czasu.

xyz

ta...i mnie powiedziano " sky is the limit" . Firma sttawia na uczciwosc i lojalnosc......"premia pd stolem" jak najdalej id takiej placówki

zozol

rok umowa a pozniej kuroniówka i praca na czarno bo niby oszczedniej dla wlasciciela a ludzi jak mieli tak dalej maja w (usunięte przez administratora) podwyzek niema i nie bedzie a pracy dokladaja i chocby sie dobrze robilo to i tak zrownaja cie z blotem chamstwo i pospulstwo

bolek

Czytam i czytam te wpisy i coraz czesciej mam wrażnie ze niektore sa sztucznie podkrecane przez administratora tej strony .Firma nigdy nie miala umow śmieciowych ani zlecen .Owszem z umowami jest różnie ale jakie umowy o dzieło ?Takie bzdury moze pisac ktos kto w ogole nie zna tej firmy i nigdy w niej nie pracowal.

lulus

W tym zakładzie jest całkowity brak szacunku dla kobiet pracujących na produkcji. Nie dostają ubrań, o rękawiczki muszą się prosić a i tak trudno je dostać. Wypłaty są pożal sie boże bo za taka ciężką prace zarabiają marne 1400zł. Z umowami też różnie bywa, częściej pracuje się na czarno niż z umową. Kobiety nie dostają premi za prace ani żadnych dodatków finansowych. Z tego co wiem to szefostwo sprowadziło ukraińców i oni mają największe prawa na zakładzie. Moja żona na szczęście już tam nie pracuje bo chyba nikt nie chce pracować w zakładzie w którym jest traktowany jak śmieć. Szczerze nie polecam

Popek król Albanii

"A ja WCIĄŻ pracuje i jestem zadowolony. Zarabiam tyle na ile się umówiłem , pracuję tak jak obiecałem i nic nie narzekam. Fakt, wymagają umiejętności, ale widocznie ich nie posiadałeś skoro już nie pracujesz.wszyscy handlowcy (5) pracują dłużej niż 4 lata - to tez o czymś świadczy.... " Jakoś nie wydaje mi się żeby to pisał Łukasz albo Darek, 5 przedstawicieli pracuje dłużej niż 4 lata? Dobre sobie... Jak nie macie sobie do zarzucenia to wypowiedzcie się o "narzędziach pracy" stare telefony, zniszczone tablety, a o samochodach,(jeśli to w ogóle można autem na nazwać) nie wspominając. Firma krzak :) Czekam na waszą odpowiedź.

zimny lech
@Popek król Albanii

narzędzia tablet, tel, auta tylko z nazwy przypominają te przedmioty, rozliczenie pod stołem, szef urywa kasę .

bedaczek
@zimny lech

Tomek wez sie do roboty a nie tylko narzekaj, chba ze zrobiles jakis super wynik to sie pochwal

Zostaw merytoryczną opinię o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

• Jak się pracuje w KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Marii Wedmanowej 7
    93-228 Łódź