Norco

Sońsk

Opinie o Norco

pewnie nowy. 2012-02-26 22:57
Witam chciałbym się dowiedzieć od pracowników firmy Norco w Sońsku,jak się tam pracuje i jakie są zarobki?pozdrawiam.
warnor 2015-02-20 23:05
Kwestią czasu pozostaje poszukiwanie przez Norco nowych kadr. Będą jednak potrzebować profesjonalistów, z doświadczeniem i odpowiednimi i użytecznymi umiejętnościami. Tylko tacy tama pracują.
beco 2016-05-16 20:36
Oczywiście, że są oferowane benefity @Igor. Pracownik ma zapewnione ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, kartę multisport i do tego, choć to nie taki benefit, bardzo fają atmosferę.
Byly pracownik norco 2017-02-05 20:27
Kiedys norco byl dobra firma tzn placowa. W maju 2016 weszli w wspolprace z randstad i zaczelo sie...dziadowstwo. Poczatkowa Umowa na miesiac i 1700zl brutto plus 25% premii. Slabe zarobki, kiedys dobrze placili i byli porzadna firma. Pracowalem 2 lata na magazynie praca nie byla ciezka a nawet przyjemna. Zwolnilem sie dlatego ze coraz slabsze zarobki gdyby nie to to bym dalej pracowal.szkoda ze tak dobra firma zaczyna mocno oszczedzac na pracownikach
Iwona 2017-04-03 12:00
Pracujesz w Norco? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?
Zostaw swoją opinię o Norco - Sońsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norco