Opinie o Norcospectra Industries Sp. z o.o. w Ciechanów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Norcospectra Industries Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Norcospectra Industries Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norcospectra Industries Sp. z o.o. w Ciechanów

Marquez

Co z kamerami , dlaczego na podstawie kamer firma zabiera pieniądze z pensji. Za wszystko obcinają. Za L4 też zabiorą z pensji. No wiadomo wymówka, że kamery są dla bezpieczeństwa. Ok zgoda. Ale dlaczego nie ma ich na dziale szlifowania stali nierdzewnej. Przecież tam pracuje się z kwasem , mógł by ktoś zasłabnąć. Brak wentylacji i Ukrainiec co pracuje po 10 godzin w niedzielę a kiedy trzeba to wiadomo z kim kradnie.Szkoda gadać. Nie polecam na dłuższą współpracę. Nauczyć się czegoś to i owszem mają ludzi którzy znają się na swojej pracy. Ale nie na dłużej.

Norbert
@Marquez

Za wszystko obcinają? tj. za palenie w toaletach, % we krwi, za chowanie się w szatniach i unikanie pracy też??? To nieuczciwy pracodawca jest...lipa...

Kriss

Masakra, nie ma nowych chętnych do pracy, zarobki najniższa, chcesz coś dorobić to jakby przymusowe sob i niedz , południa też. Wogóle to zatrudniają przez agencję, żadnej premii. Starsi pracownicy to jeszcze mają parę złoty więcej. Nowi wchodzą i wychodzą, warunki pracy namiot , firma z 25 letnim stażem, narzędzia pracy masakra. Dlatego biorą przez agencję by się nie kompromitować z taką rotacją przed Szwedami. Bajki opowiadają, a rzeczywistość jest inna. Nie polecam. Nawet Ukraina i dalszy wschód szybko ucieka.

BAA
@Kriss

Jedno wielkie kolesiostwo, w tej firmie nie liczy się, jak pracujesz tylko jakie masz układy i stosunki z przełożonymi. Przez 10 lat byłem świadkiem takich sytuacji że szkoda gadać.

Elizka Nowy wpis

Hej. Nie widzę by technolog musiał mieć wcześniejsze doświadczenie z pracy. zostało ono dodane w „mile widzianych”. tym samym zastanawiam się czy warto by mój chłopak starał się o pracę. pod względem zarobkowym na ile możecie polecić? Ile wyniosą widełki?

Były pracownik Nowy wpis
@Elizka

Ogólnie nie spodziewaj się więcej jak 3.5 do ręki na start z marną podwyżka po jakimś roku

Pracownik Nowy wpis

Od ponad dwóch miesięcy nie ma wody w toaletach, brakuje podstawowych rzeczy BHP, brak higieny pracy, brud, (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu, jeśli zastanawiasz się nad zatrudnieniem w tym zakładzie to polecam się zastanowić czy warto, zostanie Ci obiecania nie wiadomo jaka stawka po „przyuczeniu” a później spotkasz się z realiami czyli praca ponad Twoje obowiązki z umowy oraz marne wynagrodzenie o premiach nie wspominając bo ich nie uświadczysz.

Myślałem, że ktoś odpowiedział na zapytanie o zarobki kontrolera, bo sam już od dwóch tygodni czekam na te informację. przyznam, że głównie tym stanowiskiem się interesowałem, a teraz ktoś o dziale „maszyn” wspomniał, jakie je wszystkie macie? Mało ofert teraz jest i trudniej jest się połapać

A takiemu kontrolerowi biznesowemu to jak się tu teraz pracuje? nie widzę by ostatnio pytano o te prace a jak widać właśnie szukają na to stanowisko i to na dwie lokalizacje. czy warunki jakkolwiek mogą się od nich różnić? I jeśli ktoś zdecydowałby się na układ hybrydowy to w jakie dni pracuje się z domu?

Kontroler

Spoko robota, jeździ sobie i kontroluje. Poniedziałek i piątek z domu co by poleżeć;) od wtorku do czwartku w robocie. Luksus, miodem można pohandlować

@Kontroler

Nie widziałem akurat oferty na to stanowisko, bo z innym ogłoszeniem tu jestem ale tym opisem mnie zaciekawiliście. :D to jak w zasadzie teraz taki kontroler tu zarabia i jakich kwalifikacji mi potencjalnie potrzeba by mnie przyjęli?

Czy kandydat na stanowisko Koordynator projektów handlowych w firmie Norcospectra Industries Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Marquez

Norbert
@Marquez

L4 = mniejsza pensja? Czemu tak? zastanawiam się również czy od samego początku jest już to mówione kandydatom? to o premie frekwencyjna teraz chodzi? kiedyś pisali, że niby premii nie ma, potem ze jakaś za wyniki jest. a na dzień dzisiejszy tak dla jasności co się składa na całość wynagrodzenia?

Janek

Pracuje w tej firmie, tak na rozmowę o tym mówią. Co do nieobecności jak piszesz to chyba teraz jest sprawiedliwej. Jak Cie nie ma to nie robisz na wynik, ktoś robi za Ciebie - premii nie masz. Co w tym nie tak?

Ktoś tu pisał o pracy dla mistrza i tym, że jeśli będzie się dobrze ogarniać to chyba można dostać od niego podwyżkę, tak? czyli jak teraz szukają tego mistrza na UR jeszcze (bo widzę ze taka oferta wisi), to od tego przełożonego będzie zależała moja stawka o ile przyjdę tu na UR? Ile na nim się zarabia teraz tak w ogóle? (mam 2 lata doświadczenia)

Ona

Czy to prawda że w norco żeby płaca była normalna to trzeba pracować na okrągło? Słyszałam że kilka osób zemdlało z przemęczenia

@Ona

To coś potwierdzonego, czy tylko plotki? Może ktoś z pracowników potwierdzić lub zaprzeczyć? Bo właśnie trwa rekrutacja na stanowisko Mistrza Działu Utrzymania Ruchu, i chciałbym wziąć w niej udział. Dacie znać czy faktycznie na start proponują umowę o pracę, bez okresu próbnego? I jakie widełki oferują, żebym nie przestrzelił kwoty wynagrodzenia w górę, i też nie powiedział za mało, jeśli dojdzie do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej?

Wiecie może, czy w Norcospectra Industries Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

......

Spróbuj . Oni szukają wszystkich. Pełno ogłoszeń na olx . Do Norco Ciechanów idzie się po naukę nie do pracy. Słabe pieniążki i chora kadra .

Jadźka
@......

Serio, po naukę? Czy taki stażysta student z marketingu może się tu wiele nauczyć? I wiecie co po stażu? Dają pracę normalną czy nie zatrudniają potem takich osób? I ta nauka, to jest poprzez prace z doświadczonymi osobami, czy raczej kursy i podglądanie, ale bez wykonywania czynności?

Norco to teraz dno. Nowy dyrektor a zmian brak. Motywacja spadła po tych śmiesznych podwyżkach. Dyrektor to chyba ślepy jest . Czy liczby same nie mówią. Fakt lepiej zaoszczędzić na pracowniku 100 zł miesięcznie a normę to z Ukrainy wyrobią

Amy

A jakich zmian oczekiwałeś najbardziej? Pytam z ciekawości bo byłam kiedyś zainteresowana pracą, a czytam że tak średnio teraz się dzieje. Ile wynosiły te "śmieszne" podwyżki? Bo tu pisano o minimalnej krajowej w ub. roku, więc chyba dużo więcej nie było z tego co wnioskuję po twoim tonie?

Spójrzcie na obróbkę ten mały karakan nic nie potrafi a uważa się za najmądrzejszego albo gość na laserze tylko z telefonem nie wspomnę o brygadziscie tylko przesiedzi caly czas na DUR.

Kriss

KKK
@Kriss

Co do zatrudnienia to nie rozumiem Twojego toku myślenia. Jeżeli nie można pozyskać dobrych pracowników z lokalnego rynku to przecież logiczne jest, że trzeba wspomagać się agencjami. A jak tam są dogrywane tematy umów to inna kwestia. Co do zarobków... każdy chciałby miliony zarabiać tylko pracować nie ma komu ;) Jeżeli pokazujesz co potrafisz i dobrze wykonujesz swoje obowiązki to i wynagrodzenie jest odpowiednie. Premia jest - oczywiście wysokość jest uzależniona od wyniku miesięcznego całej firmy - więc nie pisz bzdur. Narzędzia pracy są takie, jakie wystarczają do specyfiki produkcji jaka tutaj jest. Wiadomo, że każdy chciałby najnowsze dzieła techniki które same wszystko zrobią, a pracownik mógłby przepierdzieć przy takiej maszynie gapiąc się w telefon :D , chociaż i przy obecnych są takie ASY ;) Nadgodziny oczywiście są mocno zachęcane - ale taka jest specyfika w tej branży, dużo zamówień = dużo pracy. Nikt też nie kompromituje się przed Szwedami, tym bardzie jak nie znasz szczegółów to możesz sobie bajki opowiadać.

@KKK

Po pierwsze panie KKK to się nie (usunięte przez administratora) Każdy chce zarabiać na tyle jak swoim zdaniem zasługuje, że firma nie potrafi wytłumaczyć dlaczego akurat tyle ktoś zarabia to już firmy problem. Firma tak też jest niezdecydowana bo raz mówi jedno a potem robi drugie. Maszyny są stare i skąpią pieniądze na serwisy tych maszyn. A jak tu KKK napisał, że znajdują się asy co pierdzą przy maszynie i gapią się w telefony to każdy wie jaka płaca taka praca. Prawda jest taka, że mało kto jest zadowolony z podwyżek które były niedawno. Premia miesięczna za wyniki czasem jest czasem nie i żaden z pracowników nie ma nawet możliwości sprawdzić czy serio firma nas nie (usunięte przez administratora) w tej kwestii. Wystarczyły niedawne zebrania z dyrektorem gdzie zaufanie do firmy pracowników mocno spadło. Firma jest w porządku dzięki atmosferze tutaj w pracy, którą tworzą pracownicy FIZYCZNI bo zarząd nie bardzo. Ale prawda jest taka, że to dzięki pracownikom a nie dzięki firmie tak jest.

Pracownik.
@KKK

Szanowna dyrekcja mogła by się w końcu wziąć za tą patologie która jest na spawalni, na Kluska zmianie. Jak widać wpisy były już bardzo dawno temu a problem dalej nie rozwiązany. Roboty jest od groma a nasz szanowny pan brygadzista dalej leży w budzie i przesiaduję po kiblach, wyręczając się swoim wiernym pomocnikiem który powinien spawać. Ręce w kieszeni i paraduje sobie po hali. To jest taki leń że brak słów na to. Na innych działach brygadziści normalnie pracują. Powinni wziąć przykład z kolegi i też niewiele robić, czy oni są jacyś gorsi że muszą pracować? Czy mistrz tego nie widzi? Wydaje mi się że wie wszystko dobrze. W ogóle nie jest mu wstyd że inni pracują a on leży do tego wysługuje się Ukraińcami a szczególnie oszczędza tego na stanowisku 15. Może niech ktoś spojrzy w końcu w kamery i zobaczy dlaczego on zabiera parawan z pod lasera i przestawia pod swoje stanowisku. Po co to robi? Zwrócił ktoś uwagę. Na pewno jak się zastawi tym parawanem to pracuję. Tego też nikt nie widzi. Kamera nie widzi a on siedzi w telefonie albo noże robi. Niech dyrektor zejdzie na dół i dowie się jaka prawda albo niech spojrzy w kamery. To są rządy Kluska. Jedynie szkoda tylko ludzi pracujących, że muszą patrzeć na to wszystko.

Barbara
@Pracownik.

Skoro tak narzekasz to czemu sam tego nie zgłosisz do dyrekcji? Ciężko z komunikacją? Czy próbowałeś już ale nie było reakcji?

@Pracownik.

Pracowałem tam trzy lata temu i widzę po komentarzu ze nic się nie zmieniło w tamtym czasie co tam Pracowałem, a Pracowałem dwa lata, było tak samo jak powyżej ktoś pisze, ja nie wiem ze z tym człowiekiem nic nie mogą zrobić jak można nic nie robić i wysługiwać się innymi, spać na zmianach itd kiedyś tak było i widzę nic się nie zmieniło, warto by było gdzieś to dalej zglosic.

BAA
@Kriss

Czy Norcospectra Industries Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rekrutant

@Pracodawca nie opłaca się przychodzić do tej pracy raz że mało pracujesz a jak jesteś młody oferują pensję poniżej minimalnej....pani od kadr oraz pan dyrektor w tej firmie nie mają zaufania proszę się zastanowić samemu czemu tak jest

Rekrutant
@Rekrutant

*miało być że mało płacą a jak jesteś młody to nawet minimalnej nie zaoferują

A co sondzicie o nowym dyrektorze tym co przyszedł z Ikei?

GOŚĆ

Gburowaty (usunięte przez administratora) Ani dzień dobry ani nic. Płacz, że firma kasę pożycza ale na integrację HR i mistrzów na kajaki to było.

Nie będę go nazywał po imieniu bo usuną mój komentarz ale jak można nazwać kogoś kto na zebraniu przed wszystkimi biadoli w jak złej kondycji jest firma i musi zapożyczyć się na wypłaty a następnego dnia prawie cała kadra i biuro jadą na kajaki

@Marek

a koszt tych kajaków to jaki potencjalnie dla wszystkich mógłby być? on po prostu w budżecie mają środki podzielone na socjale itp i dlatego taka sytucja wychodzi?

@GOŚĆ

Trochę dziwne bo mi za każdym razem gdy go widzę podaje rękę albo przynajmniej mówi cześć,a jestem tylko operatorem CNC. Bez włażenia w przysłowiową (usunięte przez administratora) Pewne zachowania nie biorą się z nikąd. Podejrzewam że większość negatywnych opinii to jacyś frustraci którzy nie pracowali nigdy ale to nigdy przy żadnej maszynie a nawet i można na produkcji. W pracy jest miło, zarobki średnie ale to tylko Ciechanów i ogolna zmowa zakładów.

Halina

Ale nie masz wrażenia, że ni chodzi o grzeczność tak naprawdę, tylko o wydanie pieniędzy na integrację, przy 18 procentowej inflacji, zamiast na podwyżki dla pracowników? Moim zdaniem to te kajaki są sednem sprawy, a nie czy podaje rękę :D

Cc

O kim? Dyrektorem bym go nie nazwał tylko (usunięte przez administratora)na zebraniach mówi co innego a co do czego to odkręca kota ogonem i wypiera się wszystkiego mam nadzieję że jak szybko przyszedł tak szybko odejdzie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Norcospectra Industries Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Anonymous

Pracownicy zwalniają się najczęściej sami i to są na ogół nowi pracownicy, ponieważ nie odpowiadają im zarobki no i praca. W drugim przypadku zwalniają ich mistrzowie, którzy są święci i nie znoszą krytyki,oraz uwag pracowników w ich kierunku. Na dziale spawalni jest taki pan który chcę zasiać terror, tylko tak średnio mu wychodzi. Ciągłe namawianie przez mistrza do nadgodzin do pracy ponad siły to lekka przesada, bo kiedy człowiek ma odpocząć. Jak nie robisz nadgodzin i w sobotę drugiej zmiany to masz rozmowę indywidualną tzw. wychowawczą jak to? i dlaczego? nie chcesz pracować. Twego człowieka nie interesuje, że nie możesz, nie masz siły, masz rodzinę i inne sprawy. A jakieś tłumaczenia dlaczego nie możesz kwituje tym że jak Ci nie pasuje to się możesz zwolnić. Może tak też robią w innych firmach tego nie wiem. Inną sprawą jest też zaangażowanie pracowników do ich obowiązków, bo jedni mają robić a inni mogą omykać na kawki chodzić lub w szatni siedzieć. Dobrym przykładem jest brygadzista pseudonim klusek, który niewiele robi, śpi, siedzi w budzie, lub na tronie godzinami a wszystko popija litrami kawy, a inni wyręczają go od roboty. Czy tak to powinno wyglądać? To już musicie sami sobie na to odpowiedzieć. Pozdrawiam

Finnpower
@Anonymous

To co pisze kolega Anonymous to niestety smutna żeczywistość naszej pracy ci dwaj panowie. Po za dobrą gadaną jak to się potocznie mówi nic sobą nie reprezentują o spawaniu zero pojęcia. Ale najgorsze to te przymuszanie do sobót i nadgodzin i te rozmowy w budzie żeby cię zmusić. Bo jak nie to konsekwencjami straszą a puźniej się nad człowiekiem znecają psychicznie (usunięte przez administratora)

Kobieta
@Finnpower

Proponowałabym nagrać takie rozmowy , to nic innego jak (usunięte przez administratora) i nadużywanie swoich kompetencji. Zastanowiłabym się nad ogólnym zebraniem i poruszeniem tych problemów z Szefem tej firmy. Mam nadzieję, że wyciągnie wnioski to nie feudalizm tylko 21 wiek.

Maria
@Anonymous

Nie wygląda to dobrze z tego, co napisałeś. Najbardziej zaniepokoiło mnie to, że pracownikom w Twojej ocenie nie odpowiadają zarobki i pracy. Skoro zarobki nie są dla nich odpowiednie to ile dokładnie tam można zarobić na rękę?

bog
@Maria

twoja ocena a się spożytkowanie to bajka ;)

@Anonymous

Taki sam terror panuje na lakierni, masz robić tak żeby pasowało pani Kierownik, pupilki muszą odpocząć, poćpać, napić się kawusi a na drugiej zmianie to i coś mocniejszego a reszta ma siedzieć cicho i (usunięte przez administratora) Zwolniła kolegę co uczył wszystkich nowych jak malować bo brygadzista nie potrafił wytłumaczyć.

Hahaha

Kolega podobno został zwolniony bo to on pił coś mocniejszego i rzadko kiedy był trzeźwy a co do nauki to za wiele nie uczył bo jego nauka polegała na tym że nowy musiał sam się wszystkiego uczyć bez jego pomocy a co do pani kierowniczki to chyba ma takie stanowisko że wymaga coś od pracowników

@Hahaha

Pani Kierownik, dobrze pani wie za co zwolniła kolegę. Trochę zawadzał? A co do tej nauki to chyba tu mowa o brygadziscie,to on nie potrafi nauczyć,a jeśli chodzi o wymagania to niech będą dla wszystkich takie same a nie, jednych traktuje się jak tanią siłę roboczą a drugich jak dzieci które maja się tylko bawić w pracę.

Hahaha

Tania siła robocza? To co (usunięte przez administratora) tam robią chyba nie każdy dostaje wynagrodzenie za wykonanie swojej pracy a w czym ten malarz miał wadzić jak by wykonywał swoje obowiązki to raczej nie zwolnili by go od tak bo wadzi z tego co wiem to cały czas jest ogłoszenie na malarza

Job
@Hahaha

Ja tam myślę że pan brygadzista też pił bo jak widział i nie zgłaszał to podejrzane czyż by mu inteligencji brakło pijany pracownik to zagrożenie. A tu dopiero po zwolnieniu wyszło że pił dziwna sprawa. Ja to bym takiego brygadzistę na szczaw posłał.

@Job

To już tylko on wie i pewnie osoby co z nim pracują też wiedzą co tam się działo co faktycznie jest nieodpowiedzialne z jego strony i nikt wniosków nie wyciągał

Job
@Hahaha

To są oczywiste wnioski bo gdy by zgłaszał to wyszło by to wcześniej a z tego co mi powiedziano pracował kilka lat więc czy droga służbowa zawiodła czyli mistrz musiał wiedzieć czyli on na szczaw skoro na to przyzwalał.

Hahahato
@Job

To kto tam w końcu zarządza kierowniczka mistrz czy brygadzista bo ludzi do zarządzania jest a do pracy chyba nie ma :)

@Job

Pan brygadzista to człowiek który pacierza i picia nie odmawia,z drugiej zmiany do domu odwoziła go koleżanka bo nie był w stanie wsiąść do auta.

@Job

Wszyscy wiemy co tam się dzieje ale niestety siła wyższa i chęć pracy nie dodaje nam odwagi.

Jolanta
@Finnpower

Chociaż te soboty i nadgodziny są jakieś lepiej płatne? Bo jakby były, to może to by zachęciło :)

Bo to prawda.

Bo to dziady wymagań tyle że łooo A płacowo chyba jedna z gorszych firm w Ciechanowie i 0 socjalu jakieś śmieszne doładowania na waciki. Głównie ze względów zarobkowych ludzie sami odchodzą a ci jak mają nóż na gardle to czasem kogoś zmotywują na pół roku a później dalej swoje czyli po najniższej linia oporu. Tu się garba można dorobić.

Gumis

Witam, pracowałem tam kiedyś 2 lata na spawalni, ludzie super i atmosfera, aż chciało się przychodzić do pracy. Zakład sam w sobie jeśli chodzi o prace i zarobki nie jest taki zły, największym minusem jest zarząd, np brygadzista klusek, czegoś takiego w zakładzie jeszcze nie widziałem żeby człowiek na takim stanowisku po pierwsze nie miał o niczym pojęcia po drugie żeby być takim leniem, że po byle drobnostkę usługiwał się Ukraincami, już nie wspomnę o spaniu w pracy na oczach wszystkich pracowników to dla mnie był szok co tu się dzieje że nikt na to nie reaguje, lecz później poznałem że cała kadra zarządzająca to jest jedną rączka, szkoda mi tylko tyłu dobrych chłopaków co odeszli z tego zakładu z powodu tych panów.

Iza
@Gumis

Mój tata myśli o stanowisku spawacza, zobaczył na stronie firmy że aktualnie rekrutują :) Zdradzisz może coś więcej na temat zarobków? Jakieś widełki? Dużo tu negatywnych opinii niestety, ale jednak ludzie pracują, więc plusy jakieś są. Oferują od poczatku umowe o pracę?

T.P

Nie polecam pracy w tej firmie. Pani kierownik w Sońsku jest conajmniej niepoważna,tak samo jak 80% pracowników. Zamiast pracą, oni zajmują się plotkowaniem o nowych pracownikach???? przez 2 tygodnie się starałem, ale przez 2 tygodnie nie byłem w stanie nauczyć się wszystkiego od razu, co jest chyba logiczne, jak ktoś się pytał czy chce pracować odpowiadałem że tak, a po 2 tygodniach kiedy kończyła mi się umowa, ja na koniec słyszę o pracowników głupie pytania czemu nie chce pracować ???? a sama pani kierownik, nie wie co o jak, nie wie jakie mam warunki na umowie, nie zapyta czy chce zostać, tylko powtarza pierdoły od ludzi. A niby taka poważna międzynarodowa firma ????

@T.P

Pani Kierownik to wyżej (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) ma. Zawsze zajmowała się plotkami a tych co nie chcieli jej się zwierzać traktowała jak zło konieczne. Gdybyś wchodził jej w (usunięte przez administratora) to pewnie by się tobą zajęła ale widocznie miała kogoś innego na Twoje miejsce. Nie żałuj że tam nie pracujesz. Dopóki na lakierni będzie ta "kierowniczka" nigdy nie będzie tam porządku. Dziwię się tylko że po takich aferach które były tam za zgodą kierowniczki jeszcze jej nie w(usunięte przez administratora). Dyrektor chyba myśli że ona się zmieni ale to nie nastanie.

Zenek

Zakład dziwny pracowałem na spawalni, zarobki słabe, warunki przyzwoite tylko kadra dziwna mistrz i brygadzista, miałem wrażenie że nie mają nawed podstawowej wiedzy o spawalnictwie. Odradzam szkoda czasu i nerwów.

Maria
@Zenek

Dlaczego określasz zakład jako 'dziwny'? Co jest tutaj takiego dziwnego, wytłumaczysz? Jak wyglądają wspomniane przez Ciebie zarobki?

@Zenek

Pracowałem w tej firmie, i potwierdzam.

@Gumis

Serio brygadziści nie wiedzą tutaj niczego o spawalnictwie? No to jak niby czymś takim dobrze zarządzać?

Byłem i pracowałem tam.

@Gumis

No i co, potwierdzasz to co pisał Zenek czy wręcz przeciwnie?

@Gumis

Doprecyzujesz na jakim stanowisku? Generalnie byłeś tam w tym samym okresie co on czy kiedy? Jak aktualnie jest to nie wiesz?

@Marek

Potwierdzam jak najbardziej.

AK

EB -Popłakałem się ze Śmiechu , Dobre

A dlaczego została pani zwolniona? Może ktoś się temu przysłużył?

Julia

Sugerujesz że ktoś doniósł albo coś w tym stylu?

Były Pracownik

Pani Dyrektor a kultury za grosz, ciężko dzień dobry pracownikowi opowiedzieć, taka klasa sama w sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Norcospectra Industries Sp. z o.o. - Ciechanów

• Jak się pracuje w Norcospectra Industries Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Norcospectra Industries Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norcospectra Industries Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Norcospectra Industries Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 15 ocen.

Norcospectra Industries Sp. z o.o.