Opinie o UPS SCS POLSKA w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy UPS SCS POLSKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UPS SCS POLSKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS SCS POLSKA w Kalisz

Jacek wloss Nowy wpis

Nie polecam kierowcy kurierzy i firma nie informują o dostawie przesyłki w jakikolwiek sposób

ByłyPracownik Nowy wpis

Żenada. Kadra zarządzająca to totalna porażka. O Panie P.K. się nawet nie wypowiem. Wyzysk, praca ponad normę, ponad obowiązki w umowie. Wał kreci wałem. (usunięte przez administratora)

Gregor

Myślę, że zamiast ciągle narzekać na wszystko lepeij zabrać się za pracę bo firma dobra więc warto tu być.

Jsjsh Nowy wpis
@Gregor

Tak kolejny kierowniczej co myśli że ktoś nie oracuje. Za 2.500 to możesz sobie przekładać jakieś ciuszki nie pracować jako kurier. Beka że pracodawca nie widzi jak ktoś oraz i che więcej i więcej .tfu ta firma to jeden wielki jak od usług po pracę tfu

Anka3 Nowy wpis

Witam.czy ktoś pracował w biurze obsługi klienta UPC Kalisz Częstochowska 140c ?Jaka rotacja pracowników?Czy zatrudniają na dłuższy czas .czy tylko na chwilę?

Firma UPS SCS POLSKA poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
Fajny890

Nie polecam pracy w tej firmie, wykorzystywanie pracownika ile się da, jak ktoś chce mieć życie prywatne po za pracą to odradzam, niesamowity nieład na magazynie i nie wiadomo czego się spodziewać rano przychodząc do pracy, jak idziesz na chorobowe, czy kwarantannę nie z twojej winy to od razu jesteś skreślony i się mszczą a. Pan Paweł który tym zarządza 365 dni w roku wstaje lewą nogą, dokładają rejony, odbiory paczek, a wynagrodzenie się nie zmienia, obiecują jedynie podwyżki słowne których i tak koniec końców nie widać. Obciążenia na każdym kroku, za niedoręczenie paczki z powodu braku klienta obciążają, śmiech na sali. praktycznie za wszystko, kurier na rejonie ma być nie omylny, a o błędach i obciążeniach dowiadujesz się przy wypłacie, . Odradzam.

@gregor uważasz ze warto tam próbować się dostać ?

KdP

Absurdalne naliczanie wypłat dla nowych pracowników i ogromny wyzysk - to główna zaleta Trans System Kalisz .

Ktoś kto nie łoś
@KdP

W Kaliszu w oddziale szefem jest pan Paweł ktory stosuje takie praktyki jak: jesli kurier albo jakis pracownik ma pretensje do wyplaty to tworzy czarna liste i ich na nia umieszcza. Jesli komus sie cos nie podoba to ma sie zwolnic. Dokladaja rejonow kurierom a jeszcze placa mniej niz przed dokldaniem rejonow. Tego pana wszyscy sie boja bo przez caly rok ma zly humor widocznie spowodowany przykrym dziecinstwem(nie wnikam) ale karma wraca do kazdego. Pozdrawiam i nie polecam pracy pod takim szefostwem.

...

Praca pół etatu 16 - 20 13 zł na godz plus niby jakaś premia za bezomylkowa pracę podziękuję

Edward
@...

Rozumiem, że podstawa wynagrodzenia nie jest duża, ale nie napisałeś w jakiej wysokości jest premia i czy może w znaczny sposób podnieść pensję. To ważne informacje dla osób starających się o pracę, wiec liczę, że je dodasz.

Edwardicus Niewolnicus
@Edward

to może od razu zacznij pracować za darmo, a szef niech daje wynagrodzenie tylko w formie premii, w lata przestępne, gdy będzie przez cały miesiąc miał dobry humor

OptymistycznyPesymista

Byłem pracownikiem oddziału ponad półtora roku. Brak szacunku dla pracownika, wynagrodzenia biorąc pod uwage wykonywaną prace beznadziejne! Kary i obciążenia finansowe - za niedoręczone przesyłki gdzie oczywiście podjąłeś próbę jej doreczenia jedynie klienta nie było na miejscu lub nie miał gotówki, niezeskanowane kody doreczanych przesyłek (gdzie dziwnym trafem przesyłki skanujesz bierzesz podpis od klijenta na potwierdzenie odbioru przesyłki dodatkowo potwierdzasz wpisując nazwisko) nagle okazuje sie że jednak w systemie są niedoreczone- koszt jednorazowo 20zł. Ciągłe dokładanie pracy przez nieobecność innych kurierów, ciągły stres i gonitwa żeby wyrobić sie ze seiverami i pogodzić to z odbiorami. Kontakt z biurem to po prostu porażka! Ty Kurier najlepiej jak byś był 24h pod telefonem i masz obowiązek odebrać, albo jak najpredzej oddzwonić, niestety nie możesz liczyć na to samo ze strony pracowników biura. Zatrudniając sie dyplomata z którym będziecie mieli nieprzyjemność rozmawiać, jak sie na pewno z czasem dla was okaże, mydli oczy i koloryzuje premiami i umową o prace - jedyny+ Ogólnie stanowczo nie polecam pracy w UPS - Kalisz ( (usunięte przez administratora) )

ANIA

Kurier obsługujący Świnoujście ,zostawia awizo o 15-40 gdyż się spieszy wiedząc że będę o 17.Nie próbuje się umawiać,nie telefonuje. Nawet gdy się umówi na 16-20 to o16-22 twierdzi że był i już go nie będzie dziś. Nie polecam. Moje sugestie dla UPS SCS POLSKA: Nie zatrudniać ludzi nieodpowiedzialnych.

REmi biało nosy upsssss1
@ANIA

Kurier nie pracuje tylko dla Pani i nie pracuje do 20 kadetów dnia. Chociaż pracodawca bardzo by chciał

Dominika
@REmi biało nosy upsssss1

Remi, czy swój komentarz, w którym bronisz pracy kurierów pracujących w UPS SCS POLSKA dodałeś, gdyż obejmujesz tam stanowisko kuriera? Masz rację, że klienci firmy często zarzucają kurierom złe wykonywanie swoich obowiązków, lecz nie wiedzą, iż kurierzy w ciągu dnia mają wiele miejsc, do których muszą dostarczyć paczkę, stąd też nie zawsze są w stanie ocenić, w jakiej porze zjawią się pod konkretnym adresem. Wpływają na to warunki na drodze i inne czynniki. Napisz proszę, jak Ty odbierasz pracę w tej firmie.

Zuzia
@Dominika

A mi się podoba praca mojego kuriera z rejonu - zawsze zadzwoni i ustali, co dalej. Jak wracam po 16, to zawsze po objechaniu innych wraca do mnie. Ogólnie na plus.

Cezary

Zastanawiam się jak długo kurierzy wytrzymają pracę w firmie skoro wszyscy mają tylko roszczenia?

ARCZI

Czy polecacie prace w UPS SCS oddział kalisz?

Irek

Jak ktoś nie obawia sie pracy to w każdej firmie dobrze mu się pracuje!!!

Paulina

@Adam, czyli rozumiem, że najpierw umowa zlecenie, a później można liczyć na umowę o pracę, tak? Czy Ty pracujesz jeszcze w UPS SCS POLSKA? Czy któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy UPS SCS POLSKA także zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy oraz warunków, które oferuje?

Paulina

Dawno nie pisaliście nic na temat pracy w UPS SCS POLSKA - może jednak ktoś zechciałby się podzielić swoją opinią? Ile godzin dziennie się pracuje? Czy w firmie jest normowany czas pracy czy raczej pracuje się do momentu, aż się wszystko zrobi na dany dzień? Jakie umowy oferuje ten pracodawca - umowę o pracę, zlecenie, dzieło?

@Paulina

Pracuje się 11-12 godzin dziennie, umowa zlecenie przez pierwsze 3 miesiące. Dokładają rejonu z dnia na dzień nic wcześniej nie mówiąc, do tego czasami zdaża się odbierać nie swoje paczki bo trzeba. Nienormowany czas pracy i ogromna presja czasu, na dodatek ciężkie paczki. Pracodawca dba o starych pracowników, wyzyskując przy tym wszystkich nowych na zleceniu. Pozdrawiam

@Paulina

ogólnie jak się nadajesz jesteś bystra i szybka polecam prace w zawodzie kuriera, ale przestrzegam przed dość kiepską atmosferą w firmie Trans System

- niedokładna strona monitorowania. - planowana data doreczenia zmienia sie szybko i bardzo ciekwie ;). - paczka zamiast dotrzeć jak najszybciej do klienta leży 2 dni w magazynie w sąsiednim mieście. - planowana data doreczenia: wtorek. paczka jest w piatek... - na stronie śledzenia przesyłek UPS 3 takie same powiadomienia z tego samego miejsca; "Paczka jest wstrzymana w celu przyszłego doręczenia."

Remek

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jak się teraz pracuje? Czy warto starać się o prace w firmie?

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie UPS SCS POLSKA? Jak przebiegła? Czy jakieś pytanie szczególnie Was zaskoczyło? Może mielibyście jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

daniel

A jak jest aktualnie z ofertami pracy? Może chodzą jakieś słuchy o planowanych rekrutacjach? Chciałbym się dowiedzieć, czy jest się na co nastawiać :)

Praca w tej firmie to jakiś dramat. Dostajesz umowę zlecenie, co chwila nowa osoba się pojawia, a zwalniają cię z dnia na dzień i to jeszcze poprzez sms. Porażka straszna. Niejaki kierowniczek Korach totalna żenada. Jeśli chodzi o wypłaty to nie dosyć, że zjeżdżasz zmęczony po pracy to jeszcze czekasz do godziny 22 w kolejce po swoją wypłatę - co miesiąc tak jest. Nie mają czasu naszykować jej wcześniej, brak słów. NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o UPS SCS POLSKA - Kalisz

• Jak się pracuje w UPS SCS POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy UPS SCS POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

UPS SCS POLSKA