UPS SCS POLSKA

Kalisz

Opinie o UPS SCS POLSKA

powazny 2010-04-21 16:36:50
A mnie sie tam podoba no i kasa ok!!!!!! pozdrawiam wszystkich brazowych
mmmmmmmm 2010-04-29 14:16:17
Pracowałem dosyć długo , praca nie jest łatwa ,bardzo wymagający pracodawca i nie każdy się nadaje.
Ale nikt nie każe nikomu pracować jak się nie podoba to niech się nie zatrudnia.
Pracował bym może do dzisiaj lecz odeszłam głównie z powodu jednej ,no może kilku osób, ale głównie mówię o pani [usunięte przez admina]
anonim 2011-11-05 13:04:54
[usunięte przez admina]Tu jest dobrze i kasa super ale trzeba znac sie na robocie.
zlodziejskie nasienie 2012-03-02 14:02:43
Powiem Tak zostalem zwolniony odrazu i nie wiadono dlaczego ale to normalne w tej firmie.Jak ktos chce pracowac na umowe zlecenie i meczyc sie w pracy to prosze ja nie bede ocenial taj firmy do przechodzi sama siebie .chcesz to idz i tam pracuj ale sam sie przekonasz jak tam jest
SEVEN 2012-08-29 20:43:49
NOTO FAJNIE MNIE POCIESZYLIŚCIE OD 1 09 2012 KALISZ PRZEJMUJE ODDZIAŁ W BIELSKU,CIEKAWE JAK BĘDZIE.....
Dobrze poinformowany 2013-07-05 11:26:31
Ludzie, wy nawet nie wiecie dla kogo pracujecie. W Kaliszu i Bielsku nie zatrudniacie sie w UPS tylko u Podwykonawcy. A co do warunków, to przymus pracy zniesiono w tym kraju dość dawno....Miłego weekndu wszystkim życzę.
Frasyniuk 2013-09-13 20:49:43
Pozdrowienia dla kurierów z Kalisza nie dajcie się, Bielsko jeszcze walczy!
rumun 2013-09-25 21:19:20
łukasz - 2013-09-17 16:04:35

Właśnie zastanawiam się nad pracą w UPS w Kaliszu. Na jakiej podstawie kurierzy dostają wynagrodzenie? Jest stawka godzinowa czy jak?
na podstawie umowy zlecenie. podstawa + prowizja
walicelke 2014-02-28 22:13:35
no hołek musi mieć na wahe bo zatrudniają magazynierów za 7zeta na zlecenie....
DANIEL 2014-03-29 00:17:40
ZERO KOMPLETNE ZERO
Życzliwy 2014-06-25 10:44:26
praca fajna ludzie spoko ale dwie laski(mamusia i córeczka zero stylu) z syndromem nie dopchnięcia rządzą zero pojęcia jeszcze mniej wiedzy po przeczytaniu dwóch czy trzech książek nie da się prowadzić za biurka firmy zero tolerancji i kultury oby tak dalej pozdrawiam
akuel 2014-11-01 20:55:34
kazdy komplet sie kupuje, ja mam ich 5 przez 6 lat pracy
bielsko 2014-11-10 21:56:56
wstydu nie mają,wstyd dla hołka umowyśmieciowe 8zeta na godz i oszust kierownikiem
ala-69 2014-12-01 20:25:04
Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie UPS i warto zajrzeć. Opis stanowiska pracy Nowo tworzony portal o tematyce rozrywkowej poszukuje redaktora. Zakres obowiązków: - zarz...
kurier 2015-02-18 03:27:41
UPC supply chain solution to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych firm kurierskich. Zastanawiam się jednak, czy obecnie warto zianteresowac sie tutaj pracą? Możecie napisac jak w ogóle jest z ubraniami, czy dostajecie je za darmo, czy trzeba je kupić? Wiem, że konkurencja prowadzi własny sklep z ubraniami i pracownicy po odejsciu z pracy wystawiają ubrania na allegro, ale z ups nie widziałem takich aukcji.
halinka 2015-03-04 19:07:07
a ja bym nie powiedziała wcale, ze oni są firmą najlepiej rozpoznawalną, chyba jednak DPD jest bardziej od nich popularną firmą i jeśli chodzi o zatrudnienie i o szybkość dostraczania paczek...no ale kazdy już tutaj ma inną, swoją opinię, więc to róznie też bywa tak naprawde. A poza tym to dobre macie zarobki?
o.k 2015-09-03 19:47:41
Home Bielsko-Biała Bielsko: Kurier oszust zatrzymany
policja
BIELSKO: KURIER OSZUST ZATRZYMANY
Sie 28, 2015Bielsko-Biała, Wiadomości2LIKE
Blisko 20 tys. zł przywłaszczył pracownik jednej z bielskich firm kurierskich. Policjanci z komisariatu IV w Bielsku-Białej zatrzymali nieuczciwego 30-latka i odzyskali część przywłaszczonych przez niego pieniędzy. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat za kratami.
Pieniądze odzyskane przez policjantów w czasie przeszukania kuriera
Śledczy, którzy pracowali nad sprawą ustalili, że kurier dostarczający przesyłki za tzw. pobraniem, wpadł na pomysł nieuczciwego dorobienia do pensji. Doręczał paczkę odbiorcy i pobierał od niego gotówkę. Potem sam przygotowywał fikcyjną paczkę opisaną danymi nadawcy i odbiorcy, w której umieszczał przedmioty o znikomej wartości. Własnoręcznie przygotowaną przesyłkę zwracał jako nieodebraną, chociaż w rzeczywistości paczka była już doręczona. Pieniądze otrzymane od odbiorców przesyłek inkasował do własnej kieszeni. Przywłaszczył w ten sposób blisko 20 tys. zł. Spreparowana przez oszusta przesyłka wracała do nadawcy. Sprawa wyszła na jaw, kiedy nadawca przesyłki otworzył zwróconą paczkę. Nieuczciwy kurier został zatrzymany chwilę po tym, jak po raz trzeci usiłował przywłaszczyć powierzone mu przez odbiorcę pieniądze – w sumie ponad 5 tys. zł. Policjanci odzyskali gotówkę, a sprawca trafił do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

źródło KMP Bielsko-Biała
Pracownik 2016-09-28 20:00:18
Praca w tej firmie to jakiś dramat. Dostajesz umowę zlecenie, co chwila nowa osoba się pojawia, a zwalniają cię z dnia na dzień i to jeszcze poprzez sms. Porażka straszna. Niejaki kierowniczek Korach totalna żenada. Jeśli chodzi o wypłaty to nie dosyć, że zjeżdżasz zmęczony po pracy to jeszcze czekasz do godziny 22 w kolejce po swoją wypłatę - co miesiąc tak jest. Nie mają czasu naszykować jej wcześniej, brak słów. NIE POLECAM.
daniel 2016-09-29 16:58:26
A jak jest aktualnie z ofertami pracy? Może chodzą jakieś słuchy o planowanych rekrutacjach? Chciałbym się dowiedzieć, czy jest się na co nastawiać :)
Zostaw swoją opinię o UPS SCS POLSKA - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UPS SCS POLSKA