Opinie o LG w Mława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Mława

W firmie LG Mława jest (usunięte przez administratora) Trzeba pracować w Święta i soboty. Każdą sobotę i święta. Przychodzi przełożony i mówi że, wobec osób które nie przyszły do pracy zostaną wyciągnięte konsekwecje i będą zwolnienia. Raz można iść do pracy w sobotę ale nie cały czas. Godziny pracy są ponad normę nie zgodne z Kodeksem Pracy. Wynagrodzenia nie są rozliczane zgodnie z prawem. Brak kwitków od wynagrodzeń z ilością przepracowanych godzin, zapłaconymi składkami. Za pracę nadliczbową nie mam pojęcia jak rozliczają. Jakaś kpina. LG Mława to (usunięte przez administratora). Wiec wszystko zgloszone zostało do Państwowej Inspekcji Pracy. (usunięte przez administratora) w polskim prawie jest karany i nieprawidłowości w rozliczeniach. Pozdrawiam

Witold
@Cichy

A potrzeba teraz ludzi? Wiem, że kilka miesięcy temu szukali młodszego specjalistę do działu form za 3010 zł brutto. Tylko, jak z traktowaniem pracownika i relacjami między samymi pracownikami? Bo to dla mnie ważne...

Urszula

Nie rozuiem, tak narzekacie na firme, (kiepskie traktowanie i najnizsza krajowa) a jednak rotacja jest duża, czyli ludzie jednak chca tam pracować :P nie moze byc tak zle, jakies plusy pracy tam musza być?

Nołnejm
@Urszula

Duża rotacja świadczy o złych warunkach pracy. A to, że ludzie dają się nabrać to inna kwestia.

Grzegorz Nowy wpis

Cześć. Miałem przyjemność pracować w tej firmie, ciężko opisać w kilku słowach co mnie się przytrafił. Wiele opinii na temat tego zakładu jest zgodnych z prawdą, wyzysk, szantaże, marne wynagrodzenie, brak perspektyw na przyszłość, kumoterstwo. Na pierwszą pracę jak najbardziej ale długo nie radzę zostawać stratą czasu i uszczerbek w psychice gwarantowane.

Wolf
@Urszula

Rotacja jest dużo , tzn. że ludzie odchodzą

@Wolf

I macie braki kadrowe czy udaje się te wolne stanowiska wypełnić?

@Urszula

Chcą? Chyba muszą bo w Mławie jest bardzo mały rynek pracy a coś trzeba robić. Siedzisz tam bo pewnie szwagierka ci załatwiła robotę i po cichu donosisz na każdego

Iwona

A Ty czemu już tu nie pracujesz? Co Ci nie odpowiadało?

Bączek

Tak właśnie jest . Siedzą tylko Ci co maja załatwiona prace , znajomosci , układziki . Może pan Dyrektor ,niech zajrzy w Cv ,jakie wykształcenie co niektórzy maja.

Ola
@Urszula

Jaka rotacja ? Kiedy ? Gdzie . Na jakie stanowiska . Nie ma żadnej rotacji do LG. Pojedyncze osoby z polecenia. Proszę iść do UP i zapytać.

Szymon
@Ola

Przyjmują ludzi z polecenia? Bo ktoś wcześniej pisał że raczej po znajomości. To robota jest tak dobra że bez pleców ciężko się załapać?

Nołnejm Nowy wpis

Seb Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy dostajecie kwitek co miesiac ile z wyplaty na zus ule na co ? I czy nadgodziny sa płacone co miesiąc bo skyszałem ze mozna zarobic teraz

Czy zdarzają się nadgodziny w LG?

Techniczne pytanie

Kto do LG dostarcza gazy techniczne - jaka firma?

Czy LG zatrudnia studentów?

Były elektryk

Nie polecam tego zakładu fachowcom -elektrykom jest tam Mistrz który pracuje tam ponad 20 lat i traktuje wszystkich jak gö..... Andrzej ,ma na imię ,straszny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ,w dodatku śmierdzi potem , nie polecam tam iść elektrykom. Kierownictwo działu technicznego nie istnieje łapanka pseudo inżynierów.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w LG?

user

Najnizsza krajowa z jakimis dodatkami jak ktos jest technikiem. Takie dajecie wynagrodzenie ze obiecanego dodatku nie dostalem na ostatniej wyplacie a byl zapisany w mojej umowie, przekrecone godziny i niezrozumiale dokumenty wyplat. Poza tym tak placicie ze ZUS domaga sie wyjasnienia sprawy, u mnie az z jednego oddzialu do drugiego. Taka firma a jakosc jak kołchozie. Pamietajcie ze trzeba byc posluszny i pracowac w soboty i byc na zawolanie hehe albo chyba ze jestescie ukraincami to macie 3500 netto za dostarczanie TV z magazynu do pomieszczen dla pracownikow czyli bardzo lekka robota.

Najnizsza krajowa. Praca na trzy zmiany. Do tego m-i-b-b-i-n-g gratis. Zapraszam brak rąk do pracy.

Roman
@Marcin

Praca za najniższą krajową przy 3 zmianach. Z tym to ja się jeszcze nie spotkałem. Pracujecie chociaż na umowie o pracę czy ta najniższa jest na zleceniu?

Nika
@user

Ja też nie dostałam dodatku, gdy tam pracowałam. Uzasadniali to zmianą znaczenia określenia w umowie (? - bzdura, inaczej mówili mi wcześniej nawet słownie). Nie miałam siły się o to kłócić, obowiązków miałam więcej i jeszcze mi dokładali, a pensja została taka sama, jeszcze odrywali mnie od mojej pracy i kazali mi wyręczać mistrzów i brygadzistów i tłumaczyć za nich obcokrajowcom szkolenia, bo znałam angielski i ukraiński. Nic z tego nie miałam, za to brygadzistka dostała pochwałę i chyba premię za wyniki (bo ja wytłumaczyłam dokładnie Tajlandczykom, co mają robić). Moze bali się, że ktoś mnie doceni, nie wiem. Ciągle zmieniali mi stanowiska, wymyślali o mnie najróżniejsze plotki, a jak mistrz miał jakieś zboczone zachowania wobec mnie, to kazali mi siedzieć cicho i wszystkie inne dziewczyny i kobiety oprócz mnie sie na to zgadzały. Jedna wielka patologia i wszyscy siebie warci. Zdrowe psychicznie osoby się stamtąd pozwalniały, zostało bagno i każdy tam tak mówił (jeden o drugim). Toksyczne środowisko i zarozumiałe, nieuczciwe kierownictwo, obcokrajowcy mieli laby, a Polacy tyrali kilka razy bardziej i byli mobbingowani. Nie mam stamtąd dobrych wspomnień. Praca w soboty, niedziele i święta pod groźbą zwolnienia itp. to też prawda. Ja byłam na dziale, gdzie nakłada się detale i pastę i utwardza pastę, nakłada potem większe detale i podłącza kable. Z plusów: praca pod dachem, umowa o pracę i zagwarantowany dojazd do pracy.

Czarny

Czy Beata . W. Jest nadal brygadzistka. Ta dziewczyna to porażka , manipulantka , cicha niepozorna a w rzeczywistości fałszywa osoba . Winę zwala zawsze na kierownictwo i pracowników. Każdemu w oczy ładnie patrzy a swoje zrobi po cichu. Opinie o pracownikach po ponad 10 latach zawsze negatywna. Nadgodziny to jej życie. Jeszcze nie słyszałem , żeby ktoś z kierownictwa lub działów wspomagających produkcje, znał się na tym co robi . Ona sama tylko najmądrzejsze , może o tej dziewczynie ktoś wystawi opinie,

@Czarny

No jeśli ktoś na kogoś by coś spychał tutaj to niefajnie akurat ale w zasadzie to o co chodzi? Za to konkretnie te winy miałyby powstawać? Co się przydarza w firmie, że są problemy?

@Czarny

Beata to fałszywa, toksyczna osoba . Niszczy ludzi (usunięte przez administratora), którzy maja choć jedna inne zdanie niż ona. (usunięte przez administratora)

Ttt
@Danuta

DobrZe , ze tu można nie spychać a powiedzieć , coś o koleżance Beacie . W. Nigdzie indziej nie można. Prawda w tej firmie nie ma miejsca. Od razu taka osoba jest przeniesiona , pozbywa się takich ludzi. Beata , to fałszywa , zakłamana, prosta osoba.

Czy jest możliwość pracy w LG na część etatu?

Zzzz

Jeśli nasz układy , znajomosci to możliwość jest. Jeśli nie masz znajomosci to zero. Pamietam jak BRC przenieśli. Większa cześć ludzi zwolnili, po znajomościach cześć ludzi w dobre miejsca trafiła , nikt nie patrzył na wykształcenie jakie posiadają bo w Brc tez po znajomościach pracowali.

Xxx

Oni mają Ukraińców i Arabów w Polaków mają wywalone

@Xxx

ciekawa bym była czym ta opinia jest umotywowana? dużo osób spoza Polski obecnie pracuje? warunki te same czy oni z agencji są czy coś? możesz coś więcej napisać o aktualnej sytuacji Polaków w firmie? jak ich praca wygląda i co z jakimiś planami od stycznia?

Nowy pracownik

Nie polecam tego zakładu szczególnie pracy na magazynie ponieważ nowy pracownik przychodzi i nie wie co ma robić tylko się błąka a nikt mu nic nie pokaże, panuje grobowa atmosfera boją się pracownicy którzy pracują po 15 lat, że jak nowa osoba przyjdzie to im pracę zabierze normalnie masakra zero organizacji nawet nie ma streczu na magazynie a co mowa dopiero o paleciaku, ja jeszcze pracuje ale dłuższej kariery tu w tym zakładzie nie zrobie, ogólnie nie polecam.

Paulina.

Porażka ! To co tam się wyrabia powinno zostać i będzie zgłoszone do odpowiednich instytucji. Łamanie praw pracowników jest tam codziennością, obowiązek pozostawania do późnych godzin wieczornych gdy jest się pracownikiem biurowym i absolutne zero szacunku dla pracowników. Bezczelne zaczepki od tych z wyższych stanowisk, brak jakiegokolwiek poszanowania do tego że pracownik ma rodzinę i chce z nimi spędzić czas po pracy,- dla nich to się nie liczy i trzeba siedzieć w biurze aż sobie stwierdzą że możesz iść, co w moim zrozumieniu jest traktowane jak terror, bo jeśli nie zostaniesz, a nie masz obowiązku zostać to potem jest terror psychiczny aby zwolnić taką osobę. ZDECYDOWANIE ODRADZAM TĘ FIRMĘ I(usunięte przez administratora)

Łukasz
@Paulina.

prawda

@Łukasz

Skoro tak przytakujesz, że powinno się to zgłosić to czemu tego jeszcze nie zrobiłeś? Chyba, że już doszło do czegoś takiego, była jakaś konkretna reakcja?

aro
@Marcin

Dużo racji jest, mobbing jest, mistrzowie na liniach oderwani od rzeczywistości bez jakichkolwiek kwalifikacji, brani na stanowiska za to że wyrażą po prostu chęci bycia mistrzem/brygadzistą. Żadnej wiedzy technicznej, kręci się to się kręci, jak coś się stanie to panika i wydzwanianie po działach technicznych z największymi pierdołami. Jeżeli chodzi o wypłaty i soboty natomiast to się nie zgodzę, nikt nie namawia na siłę do przychodzenia też w święta do pracy, pytają kto chce. Wypłaty są zawsze wypłacone na czas z godzinami nadliczbowymi, nigdy mi się nie zdarzyło żebym miał coś nie tak, w sobotę jak nie pójdziesz to się krzywo patrzą, ale już dawno nikogo za to nie ukarali ani tym bardziej nie zwolnili. najwyżej możesz się nasłuchać niepokrytych gróźb jak mistrz/brygadzista ambitny i (usunięte przez administratora) czyli w 80% przypadków tak jest.

@Marcin

Hej, skoro faktycznie jest tak jak piszesz, to dobrze że zostało to zgłoszone do PIPu. Jestem ciekawa jak rozwiązała się sytuacja? Firma teraz przestrzega bardziej zasad? I normalnie rozlicza was z nadprogramowych godzin? :)

Cichy
@aro

Mistrzynie na liniach ,porażka. Panie robią wszystko , aby były nadgodziny. Wszyscy to widza i wiedza. Kierownicy również. A to maszyna się zepsuję itp. Brak Koreańczyków na liniach a Polaczki robią co chcą i Prezes tego nie widzi

Witold
@Cichy

Czy są może zniżki na sprzęt dla pracowników ?

@Marek

Tak. Dla pracowników biurowych. Ze sklepu na gwarancji . Telewizory , sprzed AGD .

@Marek

Tak ,biurowych.

@Maro

No to brzmi super w takim razie. A można się dowiedzieć ile mniej więcej te zniżki by wynosiły?

A
@Danuta

czy są przyjęcua di oracy e LG na dwie zmiany?

W zeszłym tygodniu zachęcali pracowników produkcji do zapisów na kabaret nao nówka. Ludzie zapisali się, a na następny dzień okazało się że listy zostały już zamknięte zanim pracownicy zdążyli się zapisać. Biurowcu zachłannie zapisywali się po kilka biletów nie tylko dla siebie ale też dla swoich rodzin i przyjaciół. Pazerne (usunięte przez administratora) Za swoją zachłanność zostaniecie rozliczeni. Precz z dupolizami, jeszcze nadziejecie się na widelec i każdy zostanie wyjasniony

Wolf

Ostatnio były podwyżki w pantosie w Mławie 20 zł brutto za pracę do 2 w nocy i od 2 w nocy . Dziękujemy

Maro

Jak wygląda praca w dziale księgowości w LG? Jakie są warunki?

Ninker

Praca jesli chodzi o produkcje i dzialy wspierajace ciezka . Wyzylowane normy , targety . Atmosfera w pracy przypomina rezim . zeby dostac 50 zl podwyzki trzeba dobrze donosic do mistrza , kierownika . jak nie masz charakteru donosiciela mozesz pracowac na najnizszej krajowej 10 lat . Podwyzki przyznawane po znajomisci bo zawsze sie znajdzie jakis sasiad kolega kuzyn szwagier itp. I tak mozesz pracowac 5 lat a ktos po roku bedzie zarabial 300 zl wiecej wykonujac ta sama prace . z minusow to jeszcze 4 miesieczny okres rozliczeniowy . umowy z roznymi firmami zeb6 nie dac umowy na stale . z plusow to mozna powiedziec praca czysta pod dachem . umowa o prace i chyba tyle . Szkoda ze tylko panuje taka atmosfera " zbieraj punkty za podpierdalanie " . Jak chcesz wiedziec cos konkretnego pytaj .

Lakierowana
@Ninker

Oj prawda taki serwisant ,,zgarbiony trabant,, kolega syna kierownika godna stawka dobre stanowisko można? Można!

Olga
@Lakierowana

@Lakierowana Chcesz powiedzieć,że sytuacja wspomniana wyżej przez trzy lata w ogóle się nie zmieniła? Pracownicy nie czynią jakiś kroków by to polepszyć?

martix
@Olga

ludzie są zastraszeni, młodych ludzi tu jak na lekarstwo, starszym zależy na pracy, bo na miejscu i wypłata na czas. Poza tym juz teraz 70% produkcji to ukraina, za chwilę zaczną się osadzać w innych działach i na koniec wyjdzie że już żaden Polak się tu nieostanie. Kierownicy w znacznej większości to (usunięte przez administratora) którzy mają stanowisko po znajomości, albo bo nikt go nie chciał. Nie znają na tym co robią, kierownik produkcji nie ma pojęcia o tym jak wygląda proces, jedyne co potrafią to wyżywać się na podwładnych. Może się palić a ludzie mogą padać przy liniach, to nic, dopóki zejścia na magazyn się zgadzają.

Jola
@Ninker

Hej a czy pracuje się tam przez agencje pracy czy bezpośrednio ? Szukam pracy dajcie namiar na agencje

TęczowaLama

Inwigilacja rodem z Amazonu. Obgadywanie i kapusiostwo też, bo trzeba jakoś zapunktować. Nawet nie chcieli ze mną rozmawiać w sprawie przedłużenia umowy. Serio najniższa krajowa za klepanie w excelu i nie docenianie umiejętności pracownika bo jak to może być że młody a lepiej wie, chrum kwiii. Idźcie więcej przyjmujcie alkoholików i narkusów a kogoś z wiedzą zbywajcie tylko z względów personalnych. Zobaczymy czy wytrzymacie bo ludzie narzekają na jakość waszych wyrobów. Ostatnio w popularnym sklepie RTV/AGD widziałem stos kartonów waszych TV ktore nie były do sprzedaży bo karton uszkodzonyw transporcie. Haha. Ale kolesiostwo najlepsze jak typek od razu zatrudnia gościa z rodziny faceta co robi 10 lat i od razu ma tłumaczone i taryfy ulgowe, a ja musiałem harować.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Mława

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG