Opinie o F.U.P w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.U.P. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.U.P na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.U.P w Poznań

Siemka, czy w tej fabryce można się podjąć pracy? przeglądam sobie Poznań za czymś ciekawym. Tu jak widać firma z ponad 20 lat temu ruszyła z działalnością. Nigdy w takiej nie pracowałem. Tylko teraz nie wiem czy w ogóle będę miał szansę? komentarze od lat są urwane i nie mogę odszukać ofert

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w F.U.P?

Pracuś Nowy wpis

Pewnie że nie. Mimo iż pół roku temu ktoś mógł pojechać na szkolenie to nikt zezwolenia nie dostał ;⁠-⁠)

Były FUPOWIEC

Opowiem Wam bajkę...Dawno,dawno temu,na początku swojej działalności F.U.P. była bardzo dobrą i nowoczesną firmą! Płacili dwa,trzy razy więcej niż konkurencja.Zatrudniali najlepszych fachowców,niestety zmienił się zarząd,kiedyś większość udziałów miał pewien Niemiec.Po tej zmianie poleciało jak lawina,brak podwyżek,obcięte dodatki za nadgodziny i wszelkie inne,jakie były do zabrania.Ludzie przestali pracować po godzinach,bo płacili normalną stawkę.Straszyli jeszcze dywanikiem u dyrektora i zwolnieniem,hahahaha.Nooo... na nieszczęście dla firmy i straszących,większość załogi się zwolniła i pracuje teraz bez tej szajby i za lepszą kasę. Pozdrawiam byłych i aktualnych FUPOWCÓW!

Ggfjk Nowy wpis
@Były FUPOWIEC

Fachowców tam nigdy nie było jedynie kolesie że Zrmbu

Czy w F.U.P są szkolenia zewnętrzne?

W Fabryce Urządzeń Przemysłowych prowadzone są wewnętrzne szkolenia dla nowozatrudnionych i chcących rozwijać się zawodowo Pracowników. Program szkoleń prowadzony jest przez wykwalifikowany personel naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu z nami bezpośrednio w celu omówienia w/w szkoleń.

Urszula
@Pracodawca

Czy szkolenia są w ramach pracy? I czy są normalnie płatne?

@Urszula

Szkolenia są płatne i wykonywane w godzinach pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do F.U.P. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w firmie F.U.P są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, szkolimy pracowników w zależności od stopnia przygotowania zawodowego. Każdy kandydat może odbyć minimum trzymiesięczne szkolenie wykonane przez doświadczonych pracowników fabryki. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z nami.

Yachu
@Pracodawca

Nie spotkalem tam doswiadczonych pracownikow....moze 2-3 ale nie wiecej,reszta uciekla.

Alex

Obróbka 80% żeliwa reszta to inne materiały. Ogólnie pyły halas jako czynniki uciążliwe. Brak podwyżek dla pracownikow. Tak jest w F U P Poznań.

Kamila

Jak wygląda typowy dzień pracownika w F.U.P? Zastanawiam się czy praca jest ciężka i czy kobiety bez problemu sobie w niej poradzą. Odezwijcie się proszę bo w ostatnim czasie niestety nie można tu znaleźć zbyt dużo świeżych informacji o pracy w firmie.

Kriss
@Kamila

A nie lepiej byłoby Tobie zająć się szydelkowaniem?

Zenek

tak dba, jak będziesz miał wypadek to do zwolnienia

Wypłacają dodatkowe nagrody w F.U.P?

Albert

Tak wypłacają pod koniec roku w grudniu socjalne - ok. 880 PLN

Ziutek

Witam! Jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Coś się poprawiło? Pozdrawiam

@Ziutek

Interesuje Cię praca w firmie F.U.P? Jeżeli tak to napisz, proszę, czy jest jakieś szczególne stanowisko, które chciałbyś objąć.

alex
@Ziutek

Nic sie nie zmienilo,wieje po katach komuna i dawnym zrembem.Stawki glodowe,praca niepewna,a opinie brak bo to co bylo moderacja pousuwala na wniosek pracodawcy.

Jarosław

Trudno jest znaleźć opinię o firmie i pracy a tu na wątku również nikt nie korzysta.

Paulina
@Jarosław

Zgadzam się z Tobą i również zastanawiam się, co jest przyczyną rzadkiego odzewu ze strony pracowników F.U.P. w Poznaniu. Nie znajduję też w sieci aktualnych ogłoszeń tego pracodawcy, a w nieaktywnych ofertach mowa jest jedynie o stabilnych warunkach i umowie o pracę. Chętnie dowiem się, jak się obecnie pracuje w F.U.P.

Młody

Jak aktualnie wyglada praca w tej firmie na cnc?

Fffff

Witam jak wygląda praca aktualnie w FUP, JAK ATMOSFERA JAK PLACE?

Lidia

@KLOAKA @alex forum gowork ma pomagać osobom chcącym zorientować się w sytuacji na rynku pracy. Z tego powodu liczymy na merytoryczne i rzeczowe komentarze. Wzajemne wyśmiewanie się i obrażanie do nich nie należy. Proszę o zapoznanie się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin oraz o Waszą opinię jak pracuje się Wam w F.U.P i czy plecacie tego pracodawcę.

KLOAKA

Pracuje tutaj krótki czas. Kolega polecił mi się pośmiać z tych opinii. I generalnie mam beke z was. Narzekacie, że sobie ktoś tam pije, kto inny gra w karty, ktoś mało robi, a następny nie specjalnie ogarnia. Przy czym wy jesteście zazwyczaj dobrymi fachowcami, którzy robią dobra robotę. Ale jedno w was panowie jest dla mnie niezrozumiałe. Mianowicie nie wiem co wam to przeszkadza. I jeszcze płacz w internecie i może nawet u kierownika. Jeśli coś przeszkadza, a jesteście samcami Alfa, najlepszymi pracownikami na świecie i w ogóle wzorowymi obywatelami, to chyba taka błachostka jak zwrócenie uwagi koledze, że Tobie to nie odpowiada nie jest dla was trudna prawda?

alex
@KLOAKA

Hhahahah KLOAKA masz kloake w mozgu...Kolega polecil ci? czy kierownik? No smiejemy sie z takich nieudacznikow jak ty co przyjda i sie miotaja i usiluja sie przypodobac...beke mamy z ciebie.Pamietaj jedna zasade:w pracy nie ma kolegow czy przyjaciol.A tylko znajome twarze.!!

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Stefan

Wszędzie może być gorzej , nie ma pewności , Jedno jest wiadome, że F.U.P jest dobrą firmą.

Normalny

Współczuję wszystkim na produkcji za tą robotę jaką robicie z taką dokładnością to was nieźle walą w rogi na waszym miejscu olałbym tą firmę i może by wtedy przejrzeli jakich fachowców tracą . Dzisiejszy rynek pracy pozwala na taki manewr . Pozdrawiam wszystkich normalnych.

Feliks

Myślę, że gdyby każdy zajął się swoją pracą to byłoby dużo lepiej!!!

soprano

16brutto na godzine 3 zmiany 90% obróbka żeliwa. Pasi?

adam
@soprano

hahahhahahaha tyle maja juz w amazonie/biedronce i innych firmach gdzie nie potrzeba wiele umiec co swiadczy o FUP. amazon dowiezie do pracy a fup ? obecnie rekrutuja wiec wszelkie odpady ktore nie znalazly pracy w amazonie znajda prace w fup .

Albert
@soprano

Do soprano,Nie prawda bo 19,00 PLN/godz.

Zostaw merytoryczną opinię o F.U.P - Poznań

• Jak się pracuje w F.U.P?

Zobacz opinie na temat firmy F.U.P tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.U.P?

F.U.P