Coramed Sp. z o.o.

Opinie o Coramed Sp. z o.o.

Kacio 2014-06-25 19:24:27
Należy się spodziewać, że doradca techniczny będzie "od wszystkiego", począwszy od sprzątania magazynu w Natolinie pod Łodzią a skończywszy na świeceniu oczami przed klientem który czeka kilka miesięcy.... nie nie nie na towar reklamacyjny, tylko na decyzję Dyrektora Handlowego o rozpatrzeniu tej reklamacji. Generalnie rzecz biorąc brak procedur, najprostszy problem wymaga decyzji "góry", np. czy zardzewiały dozownik ze stali nierdzewnej powinien zostać klientowi wymieniony czy nie. Jaką sobie pensję wynagocjujesz taką będziesz miał i zapomnij o podwyżkach. Firma raczej "zwojowa" a nie "roz".
Nadinek 2016-07-18 13:07:44
Nie wiem jak to powiedziec, ale Coramed prywatna Klinika Medyczna poszukuje Recepcjonistki to z pewnością miejsce, w którym spełniają się marzenia, doskonała firma, świetne możliwości rozwoju, ja jestem w szoku, polecam mocno
Zostaw swoją opinię o Coramed Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coramed Sp. z o.o.