Opinie o Energomiar w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Energomiar. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Energomiar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomiar w Poznań

Inotino

Pracując w tej firmie już 23 lata obecnie zarabiam mniej jak na samym początku. To jest skandal że państwowa firma zatrudnia ludzi na samozatrudnieniu ,bez urlopu bo nie stać mnie na wakacje ... trzeba zarabiać tyle żeby odłożyć na ZUS i opłaty i same wakacje....Niewolnictwo 21 wieku ! Tym powinien zająć się PIP i prokurator .Jedyne rozwiązanie zostawić tym panom tablety na biurku.

szukający pracy
@Inotino

Mam pytanie czy idzie odłożyć na te wakacje czy nie? Myślę o złożeniu papierów by zatrudnić się jako inkasent, samozatrudnienie jakoś mi nie przeszkadza jestem wtedy panem swojego czasu podejrzewam że na etacie jako inkasent nie miał bym lekko ale z tego co tu widzę to inkasentów na etacie chyba nie mają piszesz tylko że nie stać cię na wakacje po czym za chwilę "trzeba zarabiać tyle żeby odłożyć na .." ja do tej pory pracując w innej firmie by wyjechać gdziekolwiek brałem kredyt. Pytanie czy idzie zarobić, bo rozumiem że ile zrobisz tyle zarobisz to logiczne, wiadomo ile ludzi tyle opinii ktoś pisze że pracuje ponad dwadzieścia lat jakieś to wydaje się dziwne narzeka a dwadzieścia lat robi to samo to albo nie ma jaj by zmienić robotę albo mu ta robota pasuje tylko próbuje zniechęcić innych którzy czytają opinię by go nie wygryźli.

Wiktor Nowy wpis
@szukający pracy

Człowieku jeżeli chcesz się zadłużyć i jeść bardzo smaczny smalec z cebulką, to polecam tę pracę, powodzenia., Tylko mniej na uwadze leczenie w Polsce jest teraz bardzo kosztowne.

Franciszek Nowy wpis
@szukający pracy

Panem czasu jesteś tylko w teorii. W umowie masz ze masz dzialac 8-20. Poza tym odzczy za 1 czy 1,7 a w tym już masz koszt dojazdu eksploatacji auta i twoj zarobek

Marek Nowy wpis

Pewni jesteście, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Przymierzałem się aplikować.

Olga Nowy wpis

Czy firma potrzebuje ludzi? Jakintu jest system wynagrodzenia?

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się energomiar na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Poznań i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

elek

to enea pomiary złotko cienko cienko ale ok ale lepiej bywało

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Energomiar? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
monter

Kiedyś dobre zarobki i praca z czasem, totalna olewka pracownika, zarobki w dół pracy więcej, nie mówiąc o umowie z klauzulami i milionem aneksów. Obecnie już nawet nie dają papierowych aneksów tylko na emila jak sie nie podoba wypowiedzenie jest automatyczne, a jak sie zgadzasz pracujesz na coraz gorszych warunkach. Radze 2 razy się zastanowić i 5 razy przeczytać umowę, bo puki jest dobrze to ok a w razie czego wyciągają aneksy klauzule i pracownik leży i płacze bo oni maja papiery a pracownik kary finansowe.

Joanna

@Robert bardo ostro wypowiadasz się o niektórych pracownikach firmy. Rozumiem też, że nie do końca odpowiadają Ci warunki zatrudnienia. A co możesz powiedzieć o samej pracy? W jakim dziale Ty pracujesz?

Joanna

@Inotinodobrze rozumiem, że przez te wszystkie lata nie było żadnej podwyżki, a zarobki nawet spadły? W jakim dziale firmy pracujesz? Jako pracownik z tak długim stażem mógłbyś również powiedzieć coś więcej o tym, na co w firmie uległo zmianie na przestrzeni lat?

Robert
@Joanna

Nie było żadnej podwyżki !za to co roczne obniżki wynagrodzeń. Na przestrzeni lat zmieniło się tyle ze więcej złodzieji zostało zatrudnionych na stanowiskach .

Inotino
@Joanna

Jak rozumieć sytuacje skoro od 2003 roku wystawiam fakturę tej samej wysokości .....różnica polega na tym ze dobrałem więcej odbiorców czyli musze przejść więcej odbiorców. ....reklamując za darmo firme...jeszcze trochę to będę miał 6000 tys.odbiorców i będę zarabiał to samo co w 2003 roku.Bez urlopu bez niczego....teraz mamy mieć szkolenie w Bydgoszczy na grupe mamy dojechać za własne pieniądze .To jest skandal.Tym powinien zająć się urząd skarbowy prokuratura. Za takie sprawy za zachodnia granicą idą siedzieć.

Romman

Uwaga.firma nie płaci nawet ustawowych 13 zł na godzinę. Nie polecam nikomu.

Joanna

@Szczawmógłbyś powiedzieć cos więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Rozumiem, że na stanowisku na jakim pracowałeś nie można liczyć na umowę o pracę. Mógłbyś powiedzieć jakiej części pracowników to dotyczy?

Romman
@Joanna

Na umowę o pracę mogą liczyć tylko rodziny kierowników i dyrektorów,etat ma tylko kilka osób na około 100 pracujących.

Joanna

Pracujesz w energomiar? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ink 171

ink171 2017,01,27 po 24 latach wypieprzył mnie brygadzista Czaco azot ze więcej wklepywałem odczytów do tabletka niż on . Jak on tego nie potrafi to ja tez pewnie oszukuje .Ja robiłem grupę nawet 7600 odbiorców on miał 1500 i zawsze był niewyrobiony na koniec miesiąca,Winszuje dyrekcji takiego brygadzisty jak ktoś taki możne kierować ludźmi. to jest mobbing.

dkao

Nawet jeśli jest to praca tylko dla studentów @Jas, to i tak fajnie, że można liczyć na zatrudnienie w tak młodym zespole. Zwłaszcza, że wypłata jest na czas.

kskw

Witam was wszystkich. W EP można zarobić tylko trzeba chciec. Ja pracuje tu 3 lata (energoplus, EM, EP) i z roku na rok wychodza lepsze pieniadze. pracuje 7h w terenie 2h w domu i zarabiam tyle co moja zona w 3 miesiace po odliczeniach. Mozna ale trzeba pracowac a nie po lasach stac. autko w gazie, stare by czesci tanie i jechane. Pozdro

ciekawy
@kskw

Zabrzmiało ciekawie. a co robisz? pracujesz na etacie czy samozatrudnienie? mam nadzieję, ze porównujesz zarobki z kwotą większą niż najnizsza krajowa...

doswiadczony

Nowy rok, a tu (w Enea Pomiary) stare śmieci, jeszcze bardziej pozgarniane. Kolejna obniżka stawek za wykonywane usługi! Oczywiście o umowach o pracę nie ma mowy, tylko i wyłącznie na działalność gospodarczą. Pani przy biurku (jakiś pociotek wyższego szefa, na umowę o pracę - oczywiście, ale za to bez żadnej wiedzy czy doświadczenia przydatnego w takiej pracy) ma za zadanie koordynować pracę ludzi w terenie. Takie ma zadanie, ale jak można pracować nie mając podstawowej znajomości chociażby excela, specyfiki pracy w terenie i - to chyba najważniejsze - chęci nauczenia się czegokolwiek i usprawnienia pracy!!! wydaje zlecenia na zasadzie "wszystko - wszystkim". Efekt jest taki, że w jednym dniu otrzymujesz adresy (inni również) od Osowej Góry po Osielsko. Ona nie zna ulic w Bydgoszczy i nie będzie tego dzielić ulicami. Enea nie płaci za paliwo w Twoim aucie, za jego amortyzację, więc mają w głębokim poszanowaniu ile kilometrów musisz przejechać. Nawet zlecenia elektroniczne ciężko jest przefiltrować i wydać z głową - po co? trzeba by nauczyć się obsługi programu albo trochę pomyśleć, założyć inne filtry i nieco dłużej popracować; przecież i tak jej płacą, więc po co się wysilać! Sorry - jest "światełko" - mamy dostać firmowe ciuchy!!! nie wiadomo tylko kiedy, ale będą, na pewno.... Jak Wam się podoba Nowy Rok w Enea Pomiary?

xyz
@doswiadczony

ta pani nie jest pociotkiem tylko córką dyrektora.....jest jeszcze kogoś konkubina,szwagier,żona kogoś z EO ,protegowani tego i owego,w zasadzie w biurze mało kto jest zatrudniony normalnie.dyskusja czy można zarobic czy nie jest bezzasadna. jeden lubi jak mu cyganie grają drugi jak mu buty śmierdzą.... zarobić 1000zł dla jednego dużo dla drugiego mało ale zależy za co.jeśli ktoś do tej pory za wykopki dostawał 300 zł to w EP jest dla niego raj.fakt pracy na umowie stałej niczego nie zmienia.....masz wszystko liczone od najniższej krajowej zarabiasz tyle ile zrobisz szt. zrobić musisz to co rzucą...kilometrówka tylko poza miastem badania lekarskie jak na kierowcę.

doświadczony

Oleksy - ty chyba tam pracujesz na umowę o pracę, na ciepłej posadce, co? Co innego praca przedstawiciela handlowego, a co innego praca w usługach dla Energomiaru (czy może raczej już teraz Enea Pomiary). Tu jesteś uzależniony od zleceń, które ci dają lub nie (ostatnio, raczej nie dają, bo: system nie współdziała,bo cos tam...)albo od sprzętu, który masz zakładać - liczników do założenia jak na lekarstwo; jedna firma zrzuca odpowiedzialność za ten bajzel na drugą firmę (firm-córki "wielkiej" Enei), a ty człowieku radź sobie sam. Koszty masz ciągle takie same albo większe, a zarobki o 40-50% niższe. Nawet jakbyś ogarniał temat organizacyjnie to nie popracujesz, jak nie masz czym.

poison

Witam Ogólna masakra po tym co tutaj czytam, właśnie dziś prowadziłem rozmowe na razie tylko meilową w sprawie pracy w Enea pomiary i nie wyglądało to tak źle. Zadzwonię jeszcze popytam o to i owo, ale zdruzgotało mnie to co tutaj czytałem w postach. Desperatem nie jestem, myślałem że to jednak solidna firma ale .... no własnie zostało mi teraz to ale i jakiś nie smak do tego wszystkiego...

kolt

Jak się pracowało u pana z Baranowa po 4 godz dziennie i nie brało się dodatkowej pracy ( legalizacji zabudów itp ) bo pana z Baranowa to nie interesowało to wybaczcie każda Firma będzie be.

doswiadzony
@kolt

Pokaż mi osobę, która prowadząc działalność gospodarczą, pracując dla Enea Pomiary, pracuje 4 godz dziennie ... A firma jest "be", bo spójrz na wcześniejsze wpisy. Napisane przez ludzi, którzy tu zapieprzają po 8 godz w terenie i jeszcze 2-3 w domu nad papierami, byleby mieć na opłacenie kosztów, ZUSów, US i trochę dla siebie. Jakim kosztem - własnego zdrowia, własnej rodziny. A jak coś ci się przydarzy - radź sobie człowieku sam

Monter

Firma zmieniła nazwę teraz to Enea Pomiary

pomocnik
@Monter

Nazwa się zmieniła, bajzel - ten sam ;-(

bartłomiej

sprzedawałem już w życiu różne rzeczy, uważam że jestem w stanie chyba wszystko sprzedać, natomiast moje chęci i umiejętności w dużej mierze zależą od pieniądzy które mi się oferuje. dlatego moje pytanie brzmi jak się w energomiar przedstawia system prowizyjn y i ile od zlecenia kmogę zarobić na raczkę

zamyślony

Przecież Energomiaru już nie ma.Bedzie lepiej:):)

Zostaw merytoryczną opinię o Energomiar - Poznań

Energomiar