Hotel Malachit SPA

Karpacz

Opinie o Hotel Malachit SPA

Małgorzata G. 2009-06-22 19:16:56
Oj, widzę, że tu ktoś jadem ocieka. Ja mam całkowicie odmienne zdanie na temat tego hotelu. Byłam tam z mężem na trzydniowym pakiecie i miałam możliwość sprawdzenia i kuchni i zaplecza SPA. Jedzonko bardzo smaczne, porcje naprawdę duże!! Korzystałam z masaży (polecam masaż kamieniami!) i usług pani kosmetyczki. Ma bardzo przyjemny dotyk i super potrafi doradzić. Piękny basen, aczkolwiek trochę mały. Obsługa na piątkę, wszyscy uśmiechnięci i nie narzucający się.
recepcja 2011-12-12 14:50:05
Pracowałam ponad rok na recepcji w Hotelu Malachit Medcial Spa w Karpaczu. Co do pani menager nie mam zastrzeżeń, bardzo pomocna, cierpliwa, potrafi dobrze wdrożyć nowego pracownika. Co do szefa, to hmm, bardzo nerwowy nieraz leci calkiem po bandzie, ale z drugiej strony jak ma się jakiś problem, to można na niego liczyć. Zarobki średnie, ale jak są nadgodziny to się wychodzi na swoje.
klam 2016-04-21 15:33:47
anonim, jeżeli jesteś zainteresowany to zarobki gdzieś koło 2 tyś masz jak w banku
Zostaw swoją opinię o Hotel Malachit SPA - Karpacz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Malachit SPA