TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI

Świecie

Opinie o TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI

anonim 2011-01-04 18:38:06
TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI

Historii ciąg dalszy...Ten złodziej (usunięte przez administratora) co sam siebie nazywa Heil
jak dotąd nie wypłacił ani nawet Centa z tych pieniędzy, które nam UKRADŁ.Przez telefon mówi, że niema pieniędzy...to Ja sie oficjalnie pytam Ciebie Sebastian co zrobiłeś z Naszą kasą krwiopijco i oszuście?????

Pamiętaj- kłamstwo zawsze wychodzi na jaw, a tacy jak Ty zawsze dostają zasłużoną karę!!!!

Ktokolwiek przeczyta tą wiadomość....Szczerze radzę- nie pracujcie MONTERZY dla tego prostaka...Nie warto bowiem skazywać swych rodzin na niedostatek!!!!!

Mam wielką nadzieję, ze wkrótce nie znjadziesz ludzi do pracy SEBASTIANIE PRZYBYLSKI ZE ŚWIECIA.

Gość: UWAGA OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!
XXL 2011-01-31 20:09:46
(usunięte przez administratora) Jak się czujesz chodząc po ulicach , czując oddech kogoś na plecach. Wkrótce będziesz zlokalizowany i wtedy przyjemnie ci nie będzie. Za moje 9 tyś(usunięte przez administratora) bekniesz zdrowo, ja ci tego nie zapomnę.
alfik 2011-02-17 16:43:03
same brednie
anonim 2013-02-09 00:01:41
Ten typ ciagle oszukuje.
Brak slow.
Lolek 2013-09-22 09:54:15
Nie dajcie sie nabrac na tego smiecia.on i ta krowa swieta co mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] daje siedzaca w biurze co lukruje ci i flirtuje z toba zebys tylko tu przyjechal do roboty. a potem jak zrobisz co jmasz to kasy ani widu ani slychu a te przekrety dwa sobie jezdza gdzie chca za twoja kase. gnoje nie ludzie. od polakow na obczyznie jak najdalej. a o robocie w tej firmie zapomnijcie bo nic nie zarobicie
xxl 2014-05-30 16:44:58
ukradych przez niego , tylko w 2009 rokuł mi 9,5 tyś euro [usunięte przez administratora] i świnia. omijajcie go szerokim łukiem. znam 14 oszukan
Andrev 2015-06-02 08:45:31
Panowie jesli chcecie adres tego przybylskiego piszcie na email jaacer@wp.pl. Znam go i jego rodzicow, mieszkaja niedaleko brodnicy, a sam ma dom za pare baniek w samej brodnicy! Tak z waszych pieniedzy! Ma dylemat czy schody z marmuru czy z drewna zrobi!
Waldek 2016-05-11 22:24:03
Widzę, że na forum cisza od jakiegoś czasu, a szkoda bo ma parę pytań. Może ktoś z obecnych pracowników powie mi jak obecnie wygląda sytuacja w firmie TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI, jakie są zarobki i atmosfera?
Zostaw swoją opinię o TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI - Świecie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI