Opinie o NCF S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NCF S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NCF S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NCF S.A. w Warszawa

Truskawkowelove Nowy wpis

Czy ktoś wie jak na chwilę obecną jest w tej firmie? Starsze wpisy nie były zbyt pozytywne.. Interesuję się stanowiskiem Asystentki/Sekretarki.

facet Nowy wpis

Odradzam pracę w tej firmie. Można nabawić się bezsenności z powodu nadmiaru obowiązków i chaosu tam panującego. Praca w biurze to mega wyzwanie, do obsługi jest kilkanaście spółek, gdzie duża część pracy wykonywana ręcznie, słaby program i brak procedur. Księgowa jest osobą emocjonalnie niestabilną głównie zajmuje się sobą. To co dziś pracownik zrobił dobrze jutro będzie źle, nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień. Kto myśli o spokojnej pracy to nie jest dobre miejsce.

A. Nowy wpis

Bardzo przyjemna współpraca, ciekawe zlecenia, stawka wporządku, pieniądze na czas i symaptyczni ludzie w biurze. Polecam!

Cezary Nowy wpis

Niektórym najlepiej wychodzi marudzenie i buntowanie pracowników. Samemu trudno utrzymać się w firmie to innym trzeba popsuć nastrój?

Firma NCF S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Dermokonsultant / Dermokonsultantka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
nierób

uważajcie bo zatrudnili nauczycielkę języka polskiego i mają niecny plan zastąpienia dotychczasowych pracowników paniami z Ukrainy . Podobno pozwoli to na oszczędności , które pozwolą jeszcze więcej upchać po własnych kieszeniach kosztem wołów tyrających na nie . To jedno a drugie to to , że "wasza" marka płaci tym nic nie robiącym agencjom za waszą pracę drugie tyle co dostajecie WY ! Pracując w agencjach jesteście niczym innym jak niewolnikami których pracą się handluje a nie pracownikiem , a wasza praca jest warta więcej niż wam się płaci . Wnioski ? Do wyciągnięcia ;) Ale podpowiem , ze niewolnicy kiedyś się zbuntowali i dlatego dziś niewolnictwo zniknęło . Praca dla agencji to zgoda na wyzysk i oddawanie nierobom profitu ze swojej pracy .....

kazik

Pracowałam dla NCF (w Warszawie, przy ul. Bekasów) przez 4 lata podczas studiów stacjonarnych, więc to były krótkie umowy zlecenia na kilka dni, bądź miesiąc, gdy akcja trwała kilka weekendów. Jeśli chodzi o pensję, to ZAWSZE była na czas i w odpowiedniej wysokości. Koordynatorka, z która pracowałam była miła aczkolwiek często zmieniał się grafik, nie zostały przekazane wszystkie informacje, bądź obiecane "bonusy" w postaci, np. perfum - niestety po wyrobionym targecie, nie zostały mi przekazane. Praca dobra dla dziewcząt, które mają miłą aparycję, cierpliwość do ludzi, chcą się starać, mają gadane i potrafią doradzać, a jednocześnie życie nie pozwala na coś stabilniejszego. Ja jednak najgorzej wspominam kierowniczki Rossmanów, Superpharm, Sephor i Douglas oraz jednego z panów pracującego dla NCF, który był chamski i opryskliwy dla wszystkich dziewcząt.

ola
@kazik

oj tak, ten Mariusz jest okropny, ja się dziwię, że on jeszcze z tej firmy nie wyleciał

Pieniądze wypłacone w terminie jednak kwota jest inna niż było ustalone, oczywiście na korzyść agencji.

P.

Ogólnie agencja fajna, od roku z nimi współpracuje. Ale fakt w tej chwili jest słabo jeśli chodzi o pieniądze bo konsultantka L'oreal/MNY ma 10 zł/h Jeśli ktoś pracuje na cały etat to te 1600 bedzie miał. Ale szału nie ma jeśli chodzi o taka akcje. Ale agencja ogólnie na plus.

AR

Agencjia brud smród i ubóstwo !!!! Wszystko okej dopoki pracownik sie nie odzywa, jedak gdy już coś powie co jest nie tak to zasypują cię karami, strachami i innymi uprzykrzającymi życie sprawami !!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie odradzam tam sie wybierac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o.

Odradzam pracę każdemu kto nie chce się denerwować.Opinie są takie różne dlatego,że pracuje slę dla różnych konsultantek.Zależy na jaką trafisz.Ja trafiłam na tragiczną.Musiałam co miesiąc dzwonić i upominać się o pieniądze.Kiedy będą,czy w ogóle są.Moja konsultantka robiła przelewy jak chciała.Dostawałam pieniądze czasem 25,26 nawet.Potem okazało się,że wypłaty powinny być robione do 15.Trafiłam na nieuczciwą osobę,ale taką agencja zatrudniła.Kompletnie nie interesują się co się dzieje na relacji konsultantka-hostessa.Zdarzało się,że musiałam odsyłać paczki na swój koszt ze zwrotem ubrań z akcji.Absolutnie odradzam,mam najgorsze zdanie.Praca chyba tylko dla takich,którzy nie szanują swojego wysiłku i czasu.

Ludzie kochani, ja wspólpracuje z nimi od 10 lat i złego słowa nie powiem, czego się czepiacie?Czy o każdym pracodawcy się tak wypowiadacie, widocznie z Wami jest coś nie tak, albo wymagania za duże

b

Pracuje już drugi rok na stałym zleceniu dla NCFu i jestem bardzo zadowolona, pieniądze zawsze na czas- kiedy dzień wypłaty wypada w jakiś dzień wolny jest ona przesłana wcześniej. Dla mnie naprawdę jedna z lepszych agencji a pracowałam już w wielu.

kuki

Znów jest ogłoszenie, że poszukują sekretarki, w sierpniu było identyczne, ktoś wie o co chodzi?

jola

wkurzaja mnie żądaniem 2 zdjęć do aplikacji, nabór jak do domu publicznego. Jeśli chcą kogoś obejrzeć to niech zaprosza na rozmowe i po temacie. Chyba, że to "szemrana" firma. SKANDAL

fefef

Wypłata do 20 każdego miesiąca.Wcześniej dostajesz maila i musisz odesłać z danymi do rachunku

Soif

A ja mam takie pytanie. Którego dnia miesiąca jest w tej firmie wypłata? Miałam u nich pierwsze zlecenie i nie wiem kiedy spodziewać się pieniążków.

mściwuj

Przede wszystkim brak konstruktywnego dialogu "nikt nic nie wie" firma czeski film. Gryzą paznokcie i sieją wszędzie te swoje br.... paznokietki (dziwię się klientom)... A propos urlopów macierzyńskich, pewnie należy się jak jest zapis w "wewnętrznym regulaminie NCF (z tego co pamiętam nie obowiązywał on pięciu dni na zwykły wirus). Regulamin ten został stworzony przez jednego z członków owej wspólnoty, który jak pamiętam przez cały dzień obgryzał pazur u swego "kopyta" Podsumowując strata czasu na należne pieniądze... "obiecanki cacanki"

martu

Nie polecam, osoby które tam pracują nic nie wiedzą...(usunięte przez administratora) Kpiny;/ lepiej innej agencji sobie poszukać.Dodam koleżanki dziewczyn które pracują w ncf ,nie maja kontroli :) zdjęcia robią bez Twojej wiedzy, konkursy które są i jak zwykle "po znajmości" wygrywają dziewczyny.

Nie zgadzam się ze złymi opiniami,ja pracowałam dość długo przez tą firmę i jestem bardzo zadowlona.Wszystko było na czas,polecam!

marti

Dokładnie. Agencja bierze udział w projektach, których "nie ogarnia". Ale to nic, najgorsze jest to, że nie szanują pracowników. Dla nich kilka zwolnienie kogokolwiek tylko dlatego, że PAni [usunięte przez administratora] ma takie "widzimisię" to żaden problem. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o NCF S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NCF S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NCF S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

NCF S.A.
2.6/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Bekasów 74
    02-803 Warszawa