Opinie o hp Polska w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie hp Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie hp Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o hp Polska w Gliwice

Dusia Nowy wpis

Hejka, chłopak widział w jakimś ogłoszeniu, że z rok temu płacili do 5 570 zł na samej produkcji. Ma doświadczenie i może by aplikował. Wiecie ile będzie już w tym bieżącym? Coś jeszcze się pozmieniało względem ostatnich tutaj komentarzy?

Były Pracownik Nowy wpis

Robiłem w tej firmie jeszcze w tamtym roku, i jak słyszę co się tam dzieje to jest dramat, koleżanka która tam dalej robi mówi że dalej jest po staremu a nawet gorzej, tylko wybrani pracownicy mają lepiej (pupilki przełożonych )starz pracy nie liczy się wcale. Są tacy co robią tam po naście lat i nic z tego nie mają prócz wiecznych tłumaczeń się ze wszystkiego. Nowi pracownicy przychodzą i odchodzą widząc co się tam dzieje. Kierownictwo z pierwszej łapanki zero wiedzy pomysły z kosmosu a wymagania nie z tej ziemi. Podnoszenie norm maszyny zepsute pretensje do pracowników że za mało. A teraz są tam jakieś problemy o podwyżki bo doświadczeni pracownicy nie zarabiają wiele więcej niż nowi. Sam wiem bo robiłem tam trochę i nic z tego nie miałem no po za stresem i nerwami. Jedyne co tam może ratować to niektórzy pracownicy ale ich też ubywa… pozdrowienia dla zm A :)

daroo Nowy wpis
@Były Pracownik

czas zmienic kierownictwo, bo to co teraz wyprawiaja to sie w glowie nie miesci. a potem zdziwieni ze pieniendzy na podwyzki nie ms

Jaka umowa obowiązuje w hp Polska podczas okresu próbnego?

Manifestacja? Ktoś coś słyszał? Od miesięcy nie ma opinii a już kiedyś na produkcje się tu do nich zbierałem. Jeśli z rok temu płacili do 5570 zł, to ile będzie już w tym bieżącym? Coś jeszcze się pozmieniało?

Pracownik Produkcji

Idziesz najpierw oglądać hale z osobą od BHP, później chwilkę czekasz i miła Pani od rekrutacji zabiera na rozmowę, na której mówi jaki mają system premiowy etc.

1. Co myślisz na temat firmy, czy ci się tu podoba? 2. Dlaczego wybrałeś/aś naszą firmę? 3. Opowiedz o wcześniejszej pracy. 4. Czy miałeś/aś konflikty ze współpracownikami i jak sobie poradziłeś/aś?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Przepracowane pól roku? ile średni staż przy tym wyniesie? Po prostu sam widziałem ofertę na produkcyjnych z tamtego roku i właśnie w niej pisali o zapotrzebowaniu na piec osób. Ciekaw byłem tych aktualnych zarobków bo wtedy podali widełki do 5,570 zł. w przyszłym roku ile na oko będzie?

Kornel

Firma jaka jest taka jest ale ludzie robią atmosferę. Przepracowane pół roku ale wspominam ten okres z łezką w oku. Szczególne pozdrowienia do chłopaków z HD1 i Darka brygadzisty.

Kama

Zastanawia mnie to, że praca kobiet została przemilczana, dlaczego? nie ma jakichś większych rozbieżności pomiędzy płcią? Na którym dziale jest najwięcej Pań a na którym Panów? Wpływa to jakoś na wyniki lub atmosferę? i czy występuje powszechna integracja?

Nattt

Jak wygląda rozmowa w tej firmie? Ktoś był ostatnio i może opisać?

XadmX

Witam. Mam pytanko jak wygląda praca dla kobiet? Czy jest możliwość robienia nadgodzin? Jaka jest stawka na start?

Czarna 72

Jak wygląda rekrutacja w firmie hp. I jakie są zarobki dla kobiet na produkcji ?

Co to sie dzieje? Czemu tyle osob sie zwalnia? Dlaczego sa tak zle traktowani przez przelozonych na produkcji. Co na to dzial HR?

Katarzyna

Tyle to znaczy ile - możesz jakoś konkretniej pisać? Myślałam nad słaniem do nich CV i zastanawia mnie co się dzieje..

Goska

Bardzo źle są traktowani również nowi pracownicy.kto to widział żeby pytać innych pracowników jak sobie radzi.to osoba uważająca się za kompetentna nie widzi jak sobie radzi nowy pracownik?żałosne.

@Goska

Serio uważasz to od razu za żałosne? widzieć pewnie widzi ale czy nie warto też poznać zdanie innych osób? Są z nim cały czas pewnie więc raczej lepiej to widzą?

@Maja

No niekoniecznie.taki pracownik może powiedzieć co zechce.

Dawid
@Goska

Witam Jestem wstępnie zainteresowany pracą na produkcji i chciałem zapytać jak wygląda kwestia zarobków bo wiadomo oferują premie itd ale jak wiadomo różnie z tym bywa

@Dawid

Zarobki są ok.mozna też dorobić na tzw nadgodzinach.

Roman
@Goska

Słowo ok niewiele wyjaśnia. Możesz podać, ile na starcie można zarobić? I czy przyjmują obecnie, bo nie widziałem ogłoszeń?

Maja

Dość mocne spostrzeżenie. :( czym ono jest podparte, coś Ci zrobili?

@Maja

Mi osobiście nie ale widziałam jak potraktowali pracownice.szkoda słów..ta firma powinna mieć więcej kontroli.

Bożena
@Magda

Co tym babeczkom zrobili? :0 Chciałam się jeszcze zapytać Ciebie, jakie są zarobki kobiet. Czy warto przechodzić z innej firmy, bo już z kredytem nie wyrabiamy z mężem

@Bożena

Nie polecam pracy w HP.Ja osobiście uważam ,że nie doceniają pracowników.zarobki w zależności czy jesteś od razu pod firmą czy przychodzisz z agencji pracy.jezeli są nadgodziny to możesz sobie wyrobić ładna wypłatę,jeżeli nie ma to tak jak w większości zakładów.

@Bożena

Przeczytaj opinię o nicku Alibaba. Zgadzam się z nim w 100 procentach .Opisał wszystko tak jak jest

Grześ

Dział HR ma to gdzieś .najważniejsza jest norma

@Grześ

na pewno? w sensie czego od nich tak właściwie wymagają jeśli o pracę chodzi. czy stabilność zatrudnienia nie powinna być u nich priorytetem? wiadomo czego się od nich na umowie jakiejś oczekuje?

????????

Jak to jest,że w ogłoszeniu na pracuj. Pl stawka jest od 4700 a przez agencję 3400??

Witold
@????????

Agencja pobiera zawsze zaliczki, prawda? Więc pewnie stąd ta różnica. Zgłosiłeś się przez pracuj?

Witek
@Witold

A co na to dzial hr? Za pracownikami czy za dyrekcja ?

dv,c
@????????

tak to jest ze kazda agencja to złodzieje

@Witek

Pytanie dobre ale jak widać do teraz nikt z nich za specjalnie do tego się odnieść nie chce? Ciekawe czemu?

@Witek

Dział HR ?????????????????Uważam że dział ma pracowników w nosie .Już jakaś kobieta pisała opinie ale szybko ja skasowali Ciekawe dlaczego?

Alibaba

Hmm HpPolska cóż mogę powiedzieć o tym zakładzie,napewno nic dobrego. Przepracowałem tam trochę lat, i szkoda gadać najgorsze lata. Człowiek tyle zdrowia i nerwów stracił że nikomu tego nie życzę. Ludzie na wyższych stanowiskach który tam robią są niekompetentni. Trzeba umieć się ustawić,być pod czyjeś dyktando podlizywać się. Ci co uczciwie robią wyrabiają normy miały zawsze gorzej a doceniane są te osoby które chodzą podpierdzielac kolegów koleżanki wtedy masz dobrze idziesz wyżej albo masz takie stanowisko żeby się nie narobić albo zrobić coś za swojego brygadzistę a on wtedy ma czas na przyjemnosci hitd.szkoda gadać .normy co chwilę zwiększane gonitwa bo trzeba więcej.Nie szanują pracowników, A Temat magazynu jak by ktoś chciał się zatrudnić to ODRADZAM produkcję a co do samych magazynierów to oni tam mają może i dobrze ,ale co do wózkowych to naprawdę im współczuję, jazda bez trzymanki na tzw Dolikach w deszczu,śniegu potem mokry na halę i tak w kółko. I ta ich kierowniczka która rozmowę zaczyna od darcia się na każdego o wszystko że ja na całych zakładzie słychać.Ps Ciekawe czy tam dalej pracuje ???? Pisza że atmosfera super jak w każdym zakładzie żeby ładnie wyglądało. Obchody ze zdjęciami żeby pokazać że coś nie jest na miejscu zamiast podnieść poprawic jakieś pudełko po wichurze to zdjęcia cyka pan fotograf (zamiast wymyśleć coś,żeby to się nie powtarzało) 5s to najważniejsze żeby tylko było o co premie uwalić.Ogolnie szkoda gadać o tym zakładzie ciesze się z tamtad uciekłem. Zresztą jako zakład się popisali jak ruszył tzw Covid???? pozdrowienia dla wytrwałych.

@Alibaba

Zgadzam się z Tobą w 100 procentach.Ta firma to dno .Robią ludzi w .......Żaluje że tam pracowałam.Nie szanują pracowników wogole.Liczy się norma a Ciebie mają w (usunięte przez administratora) po prostu

Ciekawy

Ciekawe jak to bedzie z zakladem. Nowy dyrektor i juz wszyscy chodza poddenerwowani i jeden drugiemu jest wilkiem. Chyba daleko tak nie zajdziemy.

Jarosław
@Ciekawy

Czemu taka nerwowa atmosfera? Ludzie nie robią wyników, czy co? Bo trochę nastraszyłeś i nie napisałeś co jest powodem.

Pate
@Jarosław

Zwolnienia. Sypie sie ostatnio....

Anula
@Ciekawy

I jak jest z nowym dyrektorem? Chyba nie tak zle..

Chętna do pracy

Dzień dobry. Chciałam zapytać jak wygląda praca kobiet w tym zakładzie? Mają ciężko? Ile da się zarobić? Sa jakieś nadgodziny lub weekendy pracujące?. Chce złożyć cv ale sie zastanawiam. Liczę na to ze mi pomożecie.

Darcik

Czemu jest ostatnio tyle zwolnien?

@Darcik

Tyle? A ile ich jest i na jaką liczbę osób? :(

On
@Darcik

Zwolnień jest tyle ponieważ prezes się zmienił. Wszędzie chce oszczędzać. Tam gdzie stanowiska były na 2 osoby teraz pracują po 1 z zmniejszona norma albo nie ruszoną. Normy podwyższone. Więcej wymagają, ze wszystkiego się trzeba tłumaczyć a zwalniaja się ludzie którzy pracują na najcięższych formach. Ogólnie sytuacja w firme jest zła i chyba najgorsza od lat.

Joanna
@On

A to zaczęli sami zwalniać pracowników, czy oni zaczęli odchodzić po prostu?

Barbara
@Darcik

Wiesz jest inflacja, może ludziom nie odpowiadają zarobki?

KJ

Witam, jak wygląda praca w kontroli jakości?

Paulina
@KJ

A to szukają kogoś do tego działu?

Kurczak
@Paulina

Jak to w kontroli. Chodzisz i kontrolujesz.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w hp Polska?

AAA

Cześć, czy aktualnie przyjmowane są do pracy kobiety? W jakich godzinach się pracuje?

Ryszard

No cóż moja opinia dla firmy hp polska jest zerową.., ponieważ kupiłem laptopa i zaraz po miesiącu użytkowania był już w naprawie napraw odwiedził aż na jedno i to samo 5 krotnie ostatnia w marcu tego roku nie można zawierzyć firmie hp polska o rzetelne i sumienne podejście do klienta gdyż wychodzą oni z założenia napraw tak żeby zakończyła się gwarancja natomiast w moim przypadku nie chodziło o wgranie nowego systemu lecz o wymianę karty graficznej a co za tym idzie całą płytę główną, teraz chcąc go używać to przez naiwność kogoś kto jest odpowiedzialny za te sprawy muszę wydać o koło 700zł.,tak że uważajcie na (usunięte przez administratora) ze strony hp polska ja już im nie zaufam gdyż stracili u mnie swą markę i opinie za głupie decyzję osoby odpowiedzialnej za naprawę.

@Ryszard

Fajnie masz???? bo nawet nie wiem kiedy zaczęliśmy produkować komputery. Tym bardziej że od kilkudziesięciu lat firma produkuje częściej samochodowe do kilku marek

Zostaw merytoryczną opinię o hp Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w hp Polska?

Zobacz opinie na temat firmy hp Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w hp Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy hp Polska?

Kandydaci do pracy w hp Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

hp Polska
1.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Leonarda Da Vinci 9
    44-121 Gliwice