Opinie o Bertani Poland w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bertani Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bertani Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bertani Poland w Bieruń

Dużo informacji zawartych jest w samym ogłoszeniach nawet stawki są przejrzyście wypisane. Czytałem to dla Kierowcy autotransportera z kategorią prawa jazdy C+E. Padła też wzmianka na temat benefitów ale nie było wymienione co konkretnie wchodzi w ich skład? Na jakie dodatki mógłbym liczyć w takim razie?

Matero Nowy wpis

Nie mam nic przeciwko naszym braciom ze wschodu ale Pani od rekrutacji to jakieś wielkie nie porozumienie. Ciężko jest się z nią dogadać, a jak chce się czegoś dowiedzieć to nie odpowie i niepanimaju. No chyba że taka jest polityka firmy aby nie informować przyszłych kandydatów.

Ewelina Nowy wpis

Na stronie firmy znalazłam informację, że poszukują kierowców. Ktoś wie czy strona jest na bieżąco aktualizowana i czy w ogóle można liczyć teraz na zatrudnienie? W ogłoszeniu pisali, że oferują szkolenie. Czy jest w związku z tym szansa na to, że zatrudnia osobę, która dopiero stawia pierwsze kroki jako kierowca?

Asia

Czy firma szuka pracowników biurowych???

Teresa
@Asia

Firma Bertani poszukuje kierowców kat. C + E. Taką informację znalazłam na ich oficjalnej stronie: https://www.bertanipoland.com.pl/kariera/ Ale może warto byłoby napisać albo nawet zadzwonić do nich i po prostu dopytać - może jednak byliby skłonni zatrudnić pracownika biurowego. Dasz znać, jak już coś postanowisz?

Alfonso
@Teresa

Z tego co wiem to Polaków już tam nie ma, tylko kierowcy z wschodu zostali. Więc raczej szału tam nie ma.

Dawid
@Alfonso

Z tej firmy nawet Ukraińcy uciekają.

michał Nowy wpis
@Teresa

Właśnie na blogu kochevnik.pl zachęca Ukraińców bez doświadczenia do zatrudniania się w tej firmie.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Badu

Dobrze wspominam pracę u śp P.Bertaniego (Jesze ten sympatyczy staruszek żył podczas mojej kariery w firmie) Nie doświadczyłem żadnych, negatywnych relacji z pracodawcą. Firma wywiązała się ze wszystkich swoich zobowiązań w stosunku do mnie. Nawet tych ustnych! (Rzadkość!) Odszedłem za porozumieniem stron, ponieważ w wyniku załamania sie rynku usług motoryzacyjnych w Corona kryzysie firma nie miała ładunków powrotnych do Polski. Jeśli znasz się na robocie i ją robisz systematycznie, to nawet do roboty bardzo nie gonili. Jestem w ciągłym kontakcie z kierownictwem i jeśli sytuacja wróci do przynajmniej co dwutygodniowych zjazdów to chętnie wrócę.

Justyna

Dzień dobry, na jaki okres czasu zawierana jest pierwsza umowa z nowym pracownikiem w Bertani? I po jakim czasie można się spodziewać, że będzie ona na czas nieokreślony? :)

Jarek

Dobry pracodawca to z reguły wymagający pracodawca i wie jakich fachowców potrzebuje. Z pewnością można się cieszyć jak ktoś tu dostanie pracę.

Stokrotka

Katastrofa, dyrektor chciałby pracownika z doświadczeniem, który nigdzie wcześniej nie pracował. Chamskie wypytywanie się o poprzednich pracodawców, głupawe docinki. Nie wiem w jakim celu zostałem zaproszony na rozmowę, skoro nie pasowało, że mam doświadczenie z innych firm, chyba po to, żeby mógł się na kimś wyżyć. Bardzo złe wrażenie po tych kilku spędzonych tam minutach. W moim odczuciu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Kiero

Czytam te komentarza i powiem szczerze ze wyssane z palca to one nie są zawsze w czymś jest trochę prawdy..... myśle ze plotki na temat romansów dyrektora czy jego zachowanie nie są przesadzone, ponieważ sam widziałem jak kochanka jeździła do niego jak mieszkał jeszcze w firmie. Zachowuje się jak burak w wielu sytuacjach a to chyba dlatego ze ma problem z alkoholem..... pije w pracy.... może czas ze sceny zejść....

Witam wszystkich, ta firma to jedna wielka ściema..... dyrektor robi wszystko pod siebie i ludzi traktuje jak śmieci.... brak słów dla (Rudego). Współczuje pracownikom którzy pracują z nim w biurze, przepraszam relacje to on ma dobre ale tylko z sekretarką wiadomo czemu (małe bunga bunga.......na boku jak żona nie widzi). Ogólnie w firmie było by wszystko dobrze gdyby nie on.... pozdrawiam normalnych ludzi tam pracujących :)

Darek

Dobry pracodawca i fajna firma. Takie opinie słyszałem i mam zamiar aplikować. Wiecie czy firma potrzebuje kierowców?

xxo
@Darek

Tak

Honorata
@xxo

Zastanawiam się, jak wygląda to szkolenie kierowców we Włoszech. Wszystko na koszt Bertani? Serdecznie proszę o odpowiedź.

Kierowca - MAN

Uwaga na naszego "kolegę" z ciężarówki numer 734 . Lepiej za dużo z nim nie rozmawiać , bo to o konfident z Częstochowy . O wszystkim donosi w biurze . W zamian za to dostaje od kierownika takie trasy , które umożliwiają jemu spędzanie prawie każdego weekendu w domu . Najgorsze co może być w życiu to donoszenie na innych współpracowników do przełożonych . Przeważnie robią to osoby , które w ten sposób chcą uzyskać awans . To tylko ten kierowca ma przywileje w oddziale Bertani Poland . Ma tak zaplanowane trasy , że zawsze zgarnia najwyższe premie . Nie wspomnę już o tym , że ostatnio zachowuje się jak dziecko . Codziennie wydzwania do Remika i zdaje mu relację . Nawet raz wysłał do kierownika film ze swoim kolegą pod wpływem alkoholu . Na pewno sam nie chciałby żeby widział go ktoś w takim stanie . Pewne rzeczy , które dzieją się na parkingach powinno zachować się dla siebie - niestety nie wszyscy to rozumieją . Najlepiej radzę Wam stawać jak najdalej od niego i uważać co się przy nim mówi . Pozdrawiam .

Kierowca
@Kierowca - MAN

Czemu nie powiesz tego prosto w oczy tylko obrabiasz (usunięte przez administratora) co boisz się

Kierowca
@Kierowca - MAN

Tak czytam to co napisałeś i muszę Ci powiedzieć że trzeba mieć tupet żeby to napisać. Znam 734 i nigdy się na nim nie zawiodłem. Nie ma człowieka bez wad. Jest to osoba życzliwa , pomocna i zawsze stoi za każdym murem.Jesli chodzi o zdjęcia o których piszesz bo musisz wiedzieć na 100 pr.ze tak było bo z tego co mi wiadomo to bohater tego nagrania również rozsyłał innym. Jeśli jesteś takim cwaniakiem to przedstaw się konfidentowi jak to nazwałes a nie będziesz kogoś oczerniał Po przeczytaniu twojego wpisu sam się zastanawiam czy jesteś taki czysty i bez wad pisząc takie brednie. ŻENADA

Tobiasz

nie pozdrawiam kierownika placu kiedys fajny chłopak t(usunięte przez administratora) pracownicy na placu nielegalnie biorą pieniadze za wypuszczenie na plac po godzinach, również nie polecam rozmawiać z Tym wysokim placowym(usunięte przez administratora) Strasznie jesteś mocny w gębie, szacunek do starszych. To tyle o placu, z biura pozdrawiam wszystkich zawsze pomogą

@Tobiasz

Skąd masz takie informacje o tym, że pracownicy na placu dopuszczają się nielegalnego poboru pieniędzy? Są to poważne oskarżenia, dlatego mam nadzieję, że podasz źródło tych informacji. Informacja ta nie powinna pozostać bez odpowiedniego uzasadnienia.

Tobiasz
@Andrzej

Jestem kierowcą, wyraziłem swoją opinię, pozdrawiam.

Paulina

@Carabinieri/CBŚ/ US KALISZ/ Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, niełamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź obraża innych, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

Carabinieri
@Paulina

Sanowna Pani Paulino (ek) zdaje sie że wszystkie opinie łamią tu regulamin Pana(i) zdaniem. Proszę wobec tego o napisanie samemu(ej) o sytuacji w w/w Firmie

Bolo

Słyszałem, że Bertani ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie jakąś rekrutację?

Carabinieri/CBŚ/ US KALISZ/

czytam wasze forum i myśle po słowach które tu są że..... mędrcami i niespełna rozumnymi ludźmi są ci którzy potrafią płacić komuś na lewo za ładunek . A podatkowym oszustem byłby ten który brałby te pieniądze bez zgłoszenia dochodu. Czas dobrej zmiany może i u was się pojawi czego wam wszystkim" szarym "ludzikom życze.

Paulina

@pupa jasiu forum Gowork ma służyć obiektywnemu dzieleniu się opiniami przez użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się z odczuciami innego użytkownika, uargumentuj to w sposób obiektywny i merytoryczny. Na tym polega wolność słowa, dyskusja z poszanowaniem innych na pewno będzie przydatna dla wszystkich zainteresowanych.

Paulina

@PK Kalisz a możesz opisać atmosferę pracy jaka panuje w Bertani Poland? Czy w kontekście możliwości rozwoju oraz dodatkowych benefitów oceniasz tego pracodawce pozytywnie? Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników?

pupa jasiu
@Paulina

kobieto kto ty jesteś że ciągle pytasz o niemożliwe ? sama przyjmij się do firmy,a są wolne miejsca kierowca lub sekretarka albo kadrowa a może niedługo zwolni się miejsce ;D;D;D;D...... to zobaczysz jaka jest atmosfera a nie tylko pytasz i pytasz................a (benefit) jest jeden 500+ jak się postarasz

Czy wiecie coś o nowej ofercie pracy ?

@Zainteresowany

A jaka to oferta?

Bartosz

Podpowiedzcie jak się pracuje? Czy jakieś dodatki do podstawy macie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bertani Poland - Bieruń

• Jak się pracuje w Bertani Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Bertani Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bertani Poland?

Kandydaci do pracy w Bertani Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bertani Poland
2.8/5 Na podstawie 117 ocen.
  • świerczyniecka 83
    43-150 Bieruń