AUTO-NAPRAWA S.C. TOPOROWSKI-M.M.JAROTA

Sosnowiec

Opinie o AUTO-NAPRAWA S.C. TOPOROWSKI-M.M.JAROTA

Były klient 2014-06-02 13:17:28
Pracują tam:
1. niekompetentni ludzie. (nie znają podstaw prawa ubezpieczeniowego, a niby się tym zajmują)
2. kłamiący klientów pracownicy (najpierw mówią jedno, potem jednak drugie)
3. Lenie. Twierdzili, że czekają miesiąc na części! Nie chciało im się kontaktować z ubezpieczycielem.
4. Nieznający się na mechanice. Po 3 miesiącach w końcu naprawili. Jednak okazało się, że nie zrobili zbieżności kół twierdząc, że dostali zlecenie tylko na blacharkę. Uszkodzony kołpak, nadkole, błotnik nic im nie podpowiadało.
5. Nieznający się na lakiernictwie. Po dwóch miesiącach lakier który użyli zmienił kolor i są widoczne różnice odcieni. Dodatkowo wykonali jakąś prowizorkę za pomocą szpachli na jednej z części - teraz ta szpachla odpadła zostawiając dziury.
6. Olewający klientów Maile twierdzą, że nie dochodzą. Często ich serwer pocztowy na prawdę nie działa i maile są od razu odrzucane. Używają niby ze 4 adresów pocztowych z innych serwerów, ale rzadko kiedy w ogóle odpowiadają. Telefon? Jak już się dodzwonisz, to "człowieka, który się tym zajmuje nie ma - oddzwoni do 10 minut.", a po 3 godzinach znowu do nich dzwonie bo nie było odzewu.
lakuś 2015-03-08 13:51:56
No widzę tu tylko opinie klienta,ale jako fachowiec z zawodu lakiernik, mogę tylko powiedzieć nie ubliżając tu nikomu, byłem na rozmowie w sprawie pracy i wyszedłem z biura głupszy niż wchodziłem na rozmowę, właściciel ma problemy z orientacją, błądzi gdzieś myślami widocznie w innym świecie że dziwi się że przyszły pracownik chce wiedzieć ile będzie u niego zarabiał,to jak tam mają pracować kompetentni ludzie jak nikt normalny nie pójdzie do takiej pracy co nie będzie wiedział ile dostanie wynagrodzenia na miesiąc. Na szczęście czasy prywaciarzy i ich nieludzki niezrozumiały akord się już kończą bo zagranicą dają lakiernikowi pensje albo na godziny płacą wtedy wiesz za co pracujesz.
Dobra rada 2015-05-05 21:09:16
Nawiązując do wypowiedzi powyżej chciałbym przypomnieć o pewnej przyzwoitości i wyczuciu dobrych manier wobec pracodawcy. Proszę nie zapominać, że podstawą rozmowy kwalifikacyjnej jest sprawdzenie i ocena przydatności kandydata przez pracodawcę. Żyjemy w czasach w których trudno znaleźć pracę, dlatego też tym bardziej chciałbym wyczulić kandydatów do wykazywania odrobiny szacunku wobec pracodawcy.
luki 2015-08-24 11:30:13
niekompetentni ludzie , juz nie mowiac o szefie , kroja ludzi za wszystko nawet za te rzeczy ktore nei byly wymieniane , nie czyszcza piast z jendej strony zeby klient przyjechal spowrotem
lakuś 2015-09-09 10:50:30
Szacunek należy sie tym co na niego zasługują, a nie tym,którzy sie go domagają.Trudno znaleść prace? bardzo się mylisz, trudno to znaleść dobrego pracownika, więc niech oni zaczną teraz szanować nas a my ich będziemy traktować tak jak kiedyś oni nas!
aroN 2016-04-10 13:28:04
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy, dostałem się na próbkę pracy na lakiernie. Atmosfera ogólnie w porządku oprócz ciągłego gonienia z robotą i upierdliwych kontroli ze strony menegera serwisu. Nie zostałem u nich na dłużej ( przeprowadzka do Sanoka ) jednak bardzo dobrze wspominam ten warsztat pracy. Jak dla mnie komentarze poniżej wyssane z palca albo działania jakże licznej w tym regionie konkurencji !
bara 2016-04-23 18:08:34
wiadomo że w takiej branży, szczególnie na lakierni się goni z robotą na złamanie karku bo to jsą wielkie pieniądze. słysząłam że lakienicy w Polsce dobrzy to minim kilka tysięcy miesięcznie zarabiaj.a, ciekawe jak to w tej konkretnie firmie wygląda teraz
Zostaw swoją opinię o AUTO-NAPRAWA S.C. TOPOROWSKI-M.M.JAROTA - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO-NAPRAWA S.C. TOPOROWSKI-M.M.JAROTA