PanLink Poland

Gdynia

Opinie o PanLink Poland

kalkulatorek 2011-01-19 12:59:21
A co powiecie na STRAJK !!!!! Jedno jest pewne , konieczna jest zmiana całego kierownictwa , czyli tych co maja ciepłe posadki , biorą duuuzą kaske i odpychają robote od siebie. Czekaja tylko na kolejny kwitek , a nam zostają ochłapy ! Szwedzi musza koniecznie dowiedziec sie o sytuacji osob bedacych na samym dole piramidy.
Ps. ktos zastanawiał sie nad obrotami i zyskiem firmy? Jesli firma ma zysku X i na wypłaty ma 1/4 X a faktycznie zapłaci mniej to gdzie i kto zabiera kase , wydano na wypłaty niby 1/4 dochodu wg. ustaleń, ale nikt nie wnika ile dostaje pracownik, a ile kierownik . Kazdemu niech da mniej o 100zł to w skali produkcji daje .... Przeciez nikt sie nie doliczy :) Nikt z pracowników nie wie ile faktycznie firma zarobiła i jaki powinien byc doliczony procent do wypłaty !
JA :D 2012-01-26 22:10:27
firma jest fajna ludzie też ale gdyby w tej firmie było by widac jak naprawde cie (usunięte przez moderatora)( mowa o pracownikach w dolnej czesci piramidy płac ) to wyglądalibyśmy jak jeże od tych (usunięte przez moderatora) i jeszcze jedno JA CHCE KAWY nie jestem robotem co na olej działa 8 godz dziennie (usunięte przez moderatora)w biurach siedzą i piją 20 dziennie bo (usunięte przez moderatora) tak sie męczą na tych laptopach ze im można pic a my bedziemy za niedługo do wiadra lac pod stołem ( WSZYSTKO DZIEKI NASZEMY KOLEDZE NA SYNTHOLU wszyscy wiedza o kogo chodzi ) DZIEKI PAPA -Ps.pozdro dla ziomali z hali i tylko z hali szacun
Rogaś z Doliny Roztoki 2015-03-17 15:39:10
Nie polecam pracy w Firmie Panlink. Jest to największe dno do którego wpadłem i koniecznie muszę się wydostać. Pracuję na stanowisku wydawało by się wysokim ( biurowym)ale tylko z nazwy, płaca jest mizerna a wręcz uwłaczająca. Co chwila przychodzi ktoś na rozmowy i zderza się z rzeczywistością Panlinku. Nie zatrudniajcie się tu, bo po ludzku szkoda czasu dla fachowca. Oczywiście chyba, że znasz perfekt angielski, jesteś po studiach, masz staż kierunkowy kilka lat i interesuje cię praca za 3100 brutto. Mega oferta
Demo 2015-05-06 07:50:35
@Rogaś z Doliny Roztoki możesz napisać na jakim stanowisku pracowałeś.
2015 2015-05-12 09:22:14
Witam,

rekrutują na project managera, orientuje się ktoś jakie zarobki i charakterystyka pracy jest w zakładzie na tym stanowisku.

Z góry dzięki i pozdrawiam
X 2015-06-03 09:23:00
@aśka jesteś nieogarnięta. jeden wpis w google i już jest np na pracuj.pl!!! i Ty chcesz pracować jako project manager?.
ktosik 2015-06-13 01:19:56
aska jak nie umiesz takich rzeczy znalezc to daj sobie spokoj :) a zarobki ? jakies 2000-2200 na reke ?
X 2015-06-30 09:02:10
@ktosik 2000-22000 na stanowisku PM w tej firmie? pracowałaś/eś tam?
X 2015-06-30 10:50:38
@ktosik 2000-2200 (jedno zero za dużo w poście powyżej:)) na stanowisku PM w tej firmie? pracowałaś/eś tam?
synthol 2015-07-13 22:39:10
niedługo kawkę będziesz spijał w Tczewie :)
dziewuszka 2015-07-19 16:55:05
Mam doświadczenie w jakości w elektronice, ile moge zarobic tam? opaca sie skladac cv?
nikolas 2015-08-06 17:35:29
Jak pracodawca nie zacznie doceniać pracowników i normalnie traktować to się zdziwi bo np. w Tczewskim Huberze pracownicy w takim tępię odchodzą że firmie grozi widmo braku rąk do pracy a możliwości naboru pracowników nie widać kto chce pracować na śmieciówce przez wiele miesięcy i być traktowany jak niewolnik,mniemam iż jeżeli nie zmieni się sytuacja w Panlinku to czeka ich to samo co Hubera,Flexa czy Doviste.Niech więc Zarząd Panlinku działa i wyjdzie do ludzi z dobrymi wiadomościami bo Polacy nie dają się już w d....e pchać za minimalną krajową a czas niewolnictwa i obozów już dawno miną!!!!!!!
gość76 2015-08-20 17:13:33
Nie polecam pracy w PanLinku obiecują na rekrutacji wiele a w rzeczywistości to jedna wielka ściema byle zwerbować tanią siłę roboczą są tam mili ludzie na produkcji i magazynie nawet kierowniczka magazynu równa kobieta ale to już koniec pozytywów.Firma nie ogarnięta jeden wielki bałagan a zarządzający szkoda słów......Mam nadzieję że znajdę nową pracę a z tego szamba uda się wyrwać.Kariery zawodowej i ekonomicznej nie da zrobić!!!!!!!!
gość76 2015-08-23 15:35:09
fel,na rozmowie rekrutacyjnej kwota wynagrodzenia+co miesięczna premia umowa do podpisu ale po paru dniach jak się okazało w trakcie podpisania kwota wynagrodzenia była ale bez zapisu o premii,po rozmowie z pracownikami okazuje się że owej premii wcale nie ma...do tego sama atmosfera jeden wielki kwas.Może przesadzam ale jeżeli na samym początku zaczyna się pracę od obiecanek(kłamstw) to czego można spodziewać się później.....?Nikomu nie zabraniam iść tu do pracy,tylko dziele się swoimi doświadczeniami,każdy zrobi jak uważa.Pozdrawiam
Master 2015-10-05 15:44:45
Hej.
Pracuje już w tej firmie jakiś czas(krótki) i zostałem wystrychnięty na dutka:
- Są różnice w tym co mówią, a co "później" dostajesz na umowie.
- O BHP to nie wspomnę.
- Jak próbujesz dojść swych praw to najpierw się naradzą, a następnie zaszczują człowieka.

Jedynym plusem są ludzie, którzy mają równie przej*bane co wszyscy w tej firmie ( oprócz pupili zarządu ).
Pan co znikł 2015-11-20 06:10:21
Zapomniano dodać iż przy zatrudnianiu gł zarządzeniem jest że "pracownik ma wyglądać tanio".
Plus iż kierownik uwarza że "dobry pracownik to taki który pracuje tylko 2 lata. Bo puźniej myśli o pieniądzach a nie pracy".
lukasz 2015-12-03 11:49:56
Witam. Słyszalem ze przyjmują do PANLINK. Ile może zarobić magazynier w tej firmie
zly 2016-02-03 05:55:24
tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!! uciekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MIKA 2016-02-13 18:17:10
masz racje ze tragedia malo powiedziane
aga 2016-02-21 22:01:50
Nie licz że wszyscy na te benefity liczyć mogą, tylko wybrani. Firma chyli się ku upadkowi ale jak chcesz chwilę jeszcze popracujesz w kołchozie.
Pracownik 2016-03-05 20:17:47
Zwalniają doświadczonych. Miesiąc temu około 30 ludzi się pożegnało podobno. Teraz jakieś 20. Zastępowani są pracownikami z agencji, których w łatwy sposób można się pozbyć, nie przedłużając umowy..
aga 2016-03-23 15:57:22
Jasne ptaku. Wiesz tylko ile osób odeszło jak przenieśli się do Tczewa? Cały dział inżynieryjny odszedł. W innych też pogrom. Zresztą to Twoja decyzja, mnie już tam nie ma i nie żałuję.
Bron 2016-05-26 13:24:49
Firma jest najgorszą firmą w jakiej kiedykolwiek pracowałem. Tragedia pod każdym względem !! Produkcja: Ciągłe zwolnienia osób zatrudnionych bezpośrednio przez Panlinka a w zamian biorą osoby przez agencje na zazwyczaj 1 miesiąc i znowu nowe osoby... Oczywiście za najniższą krajową. Ciągła rotacja ludzi oraz bałagan pod każdym względem. Nie masz pewnoności czy jutro Cie nie zwolnią. Jeśli chodzi o biuro.. kierownictwo wybrane z przypadku, tak samo jak reszta pracowników biura. 3/4 osób to ludzie po wyższych szkołach w Wąchocku po Włókiennictwie, jeszcze zaocznie, pochodzący z obszaru produkcji przed przeprowadzką z Gdyni. Jeżeli mieliby zmienić pracę to nie poradziliby sobie w innych warunkach. Firma nie przynosi zysków, nie ma nowych wakatów, w firmie jest TRAGICZNA atmosfera i każdy co miał troche oleju w głowie dawno już odszedł i wiadomo kto został... Pensje sa najniższe w Tczewie, hierarchia stanowisk jest również inna niż wszędzie. Ludzie po studiach technicznych zostają technikami za kase mniejszą niż osoby z produkcji. NIE POLECAM
Anna 2016-06-21 10:31:37
Czyli co proponują?????
byly pracownik 2016-08-02 12:41:30
Witam,pracowałem w PanLinku tylko 3 miesiące ale przez zaklad na okres próbny, zarobki jak dla mnie czyli mlodszego magazyniera byly calkiem ok co miesiac spokojnie 1700 d tego premia i mozliwosc nadgodzin czyli spokojnie ponad 2200 mozna bylo miec bez wiekszego wysilku. Władza magazynu jednak tragiczna.. przyszedlem tam do pracy za nowego kierownika który byl bardzo w porzadku ale niestety zrobili z niego kozla ofiarnego po inwentaryzacji, a ze zle ona wyszla( głownie straty z przeniesienia zakladu z gdyni) za ktore on nie powinien odpowiadac gdyz tam nie pracowal. Władze przejal szanowyny Pan Jareczek i jakas tam baba z gdyni, na niczym sie nie znali a ze mi i kilku innym osobom konczyla sie umowa na probny okres to nam jej nie przedluzyli nie podajac konkretnego powodu oczywiscie, reasumujac bylo tam dobrze ale ludzie z gdyni niszcza ten zaklad.
też były 2016-08-04 05:52:35
Ludzie z Gdyni niszczą....hehe...Ciekawym trafem to fabryka w Gdyni przed przeprowadzką generowała zyski.
miki 2016-10-10 21:33:16
praktyki to nic zlego, zawsze mozna pojsc i sprawdzic i dowiedziec sie a nawet na wlasnej skorze przkoanc sie jak wglada praca, to nawet nie glupi pomysl dla osob ktore nie maja dosiwadczenia, tylko pytanie czy pozniej jest taka mozliwosc po odbyciu praktyk by zatrudnili?
bron 2016-11-01 14:39:59
Nie ma opcji żeby być zatrudnionym. To jest kwestia czasu kiedy firma padnie. Dużo osób odchodzi i nie zatrudniają nowych. To koniec, ale to dobrze bo samo buractwo tam pracowało
tcz 2016-11-30 18:41:30
kolego bredzisz, ja pracuje prawie rok i nie narzekam, idź do flexa porobić zobaczysz co to kołchoz , tu jest luźna atmosfera nawet na produkcji ( oczywiście są wyjątki), na moje cie po prostu wyj.......bali za nieróbstwo lub za kradzież bo jakoś nie zauważyłem aby zwalniali dobrych ludzi i nie ważne czy robisz przez agencje czy przez firmę
Wram 2016-12-01 15:58:26
A jak Zarząd firmy ? Czy da się z nimi pracować?
Zostaw swoją opinię o PanLink Poland - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PanLink Poland