DAG-CENTER

Olsztyn

Opinie o DAG-CENTER

tlum 2016-04-10 23:18:33
Pracowalam jako asystent tlumacza -( usunięte przez administratora ) a zakres obowiazków asystenta jest bardzo szeroki - tlumaczenie, korekta, chodzenie do banku, na poczte, róznych instytucji, kupowanie wyopsazenia biura i mycie podlogi itp - wynagrodzenie dostaje sie tylko za przetlumaczone strony wiec lepiej sie streszczac w miescie haha. NIE POLECAM!
tlum 2016-06-22 21:57:19
Myślę, że ktoś kto używa słowa "służalnicza" (?) nie powinien w ogóle mieć zbyt wiele wspólnego z pracą ze słowem pisanym i mówionym. A jeśli chodzi o służalczą pracę to nie, nie uważam, że asystent powinien za darmo myć podłogę w biurze chociaż mógłby w tym czasie uczyć się robić tłumaczenia i edycję za PIENIĄDZE.
Kiko 2016-07-17 09:59:41
Nie warto brać zlecen od nich
chyba że ktoś chce pracować charytatywnie. (usunięte przez administratora)
Natalia 2016-08-05 21:51:36
Miałam sposobność odbycia obligatoryjnej praktyki studenckiej w firmie DAG-CENTER w okresie wakacyjnym. Byłam pozytywnie zaskoczona. Poznałam fajną firmę z fajnymi ludźmi i projektami. W miesiąc poznałam cały proces tłumaczeniowy począwszy od weryfikacji, kontroli jakości, redakcji i przekładu. Byłam wdrożona w codzienne dodatkowe zadania administracyjne i porządkowe biura. Opiekun praktyk był bardzo życzliwy, pomocny a zarazem wymagający. Praktyka odbywała się w godz. 9.00 -17.00 (poniedziałek - piątek). Do tej pory mile wspominam praktyki odbyte w DAG-CENTER. Polecam każdemu ambitnemu studentowi, który chce się czegoś pożytecznego nauczyć oraz zobaczyć na czym polega zawód tłumacza oraz praca w Biurze Tłumaczeń. Praktyka w DAG-CENTER to wielozadaniowa i ciekawa oraz urozmaicona praca z fajnymi i przyjaznymi ludźmi.
Marzena 2016-08-05 21:57:46
Pracowałam jako pracownik biurowy w ramach umowy o pracę przez 3 lata w tej firmie. Dobra i wyrozumiała przełożona. Miła atmosfera. Praca wielozadaniowa. PROFESJONALNA, POUFNA I DOŚWIADCZONA kadra współpracowników! POLECAM!
Wojciech Rejdych 2016-08-29 11:21:14
Współpracuję na stałe o kilku dobrych lat. Nigdy nie miałem problemy z wynagrodzeniem - przed każdym zleceniem ustalam warunki, czas realizacji, termin wypłaty wynagrodzenia no i jego wysokość. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby Dag-Center wykazało w tej kwestii nierzetelność. Sama praca ciekaw, wiele wyzwań w pracy tłumacza. Jeżeli ktoś chce się rozwijać i nauczyć czegoś nowego to polecam :)
Zostaw swoją opinię o DAG-CENTER - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAG-CENTER