Opinie o Tagmet w Lubicz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tagmet. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tagmet o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tagmet w Lubicz

Chłopak z prasy

Pracowałem w tym zakladzie 3 lata. Jedyne na co nie można narzekac to umowa i wyplata na czas z którą nigdy nie bylo niejasności. Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora). Jednym zdaniem (usunięte przez administratora) bez szacunku do człowieka.. Brak rękawic i strojów roboczych.(usunięte przez administratora) akord.

Chłopak z prasy

Moj okres zatrudnienia wynikał z obecnej sytacji na rynku pracy oraz powodów osobistych. A akordem to bylo tak, że jak zbliżał się koniec miesiaca to albo nie bylo zleceń albo nie bylo blachy albo przyrządy były uszkodzone. Ciężko bylo wyrobić norme. Często wada przyrządu nie pozwalała na pełną wydajność

Dzień dobry, czy dalej wymagacie doświadczenia od pracownika produkcji? widziałem ofertę sprzed lat gdzie faktycznie było ono wpisane, ale rożnie bywa. Chciałem dowiedzieć się tego ze strony ale po wejściu w sekcje z pracą wyskakuje mi błąd

Chłopak z prasy Nowy wpis

@Chłopak z prasy

Zastanawiające jest dla mnie jedno, jeśli uznawałeś warunki za niekorzystne to jak do tego doszło, że jednak zatrzymałeś się na te wspomniane 3 lata? Z czego to wynikało? I w ogóle opiszesz ten cały akord? Ciekaw jestem ogólnych norm, bo mimo wszystko na stronie dalej są oferty, że szukają. Czy na okresie próbnym jest luźniej?

Chłopak z prasy Nowy wpis

Kamila

Widzę, że ktoś lakiernią się interesuje a co z elektrykami? Tak się składa ze mój partner ma doświadczenie a teraz jak z ciekawości popatrzyłam na ogłoszenia ze strony www to jest oferta na to stanowisko. Myślicie ze warto aby aplikował? Jeśli wynagrodzenie jest faktycznie zgodne z kompetencjami to ile zostanie mu zaoferowane jeśli ma 3 lata doświadczenia?

Jakie opinie na dziale lakiernia ? Ile jest zmian ?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Czy pracownicy w Tagmet dogadują się między sobą?

Gizmo

Chcem się tam zatrudzic polecacie czy odradzacie jest ogłoszenie na (usunięte przez administratora) że szukają polernika do przyuczenia ponad 5000 brutto na zakładanie elementów na zawieszki ok 3900brutto plus lakiernika .... Brać i dać se spokój?

Barbara

Doprecyzujesz czy nie bardzo?

Nowa 35

Mam pytanie odnośnie firmy tagmet jak wygląda praca jaka umowa można informacje

szkabi

obecnie pracuje w Tensho(japonskiej firmie) zaproszono mnie na rozmowe do Tagmetu. ale po przeczytaniu forum zadzwonie do kadr i zrezygnuje z rozmowy. ludzie narzekaja w naszej firmie ale jak im opowiem o waszej to zaczna szanowac tensho. dzieki za ostrzeżenie

Thanks God...no tensho.
@szkabi

Ta,tensho szanować...tak się składa,że pracowałem w tensho...PIEKŁO NA ZIEMII...Zapewne jesteś gdzieś z góry tensho i nagabujesz aby przyszli do was,jak zawsze ludzi tam nie było zbyt wielu do pracy..Przerobiłem ten zakład,ledwie straciłem i z ogromną przyjemnością wy...łem...wielki kopiec wy...łem...i złapałem jeszcze większy oddech gdy się zwolniłem stamtąd...

Tomasz
@Thanks God...no tensho.

No dobra ale tu raczej chodzi o opinie o pracy w Tagmet. Też tu pracowałeś i masz info jak jest teraz czy tylko wspominasz byłą firmę?

Janosik

Wystarczy popatrzeć , że w internecie na różnych forach firma ma dobre opinie więc przesadzacie z narzekaniem

@Janosik

Idź tam popracuj i dopiero napisz opinię.

@Janosik

Chyba niewiesz co piszesz zatrudnij się tam to zobaczysz i ciekawe jak długo popracujesz.

Barbara
@Bp

Pisał to 3 lata temu, może już tu się zatrudnił? Nic, tylko czekać na feedback. Obstawiasz, że co powiedziałby w takiej sytuacji?

Co wchodzi w socjal Tagmet?

Nic

Kłębek

Nie polecam tam pracować mają ciebie za (usunięte przez administratora)miało być tylko od pn-pt a później wyszły że soboty i niedziele (usunięte przez administratora)na akort szału nie ma istne grosze pracowałam tam i nigdy w życiu chyba że masz z 6 rąk????????

@Kłębek

Szczera prawda:)

tuptuś

A tyle słyszałem, że to poważna firma.... poważnie to się w (usunięte przez administratora). Już tam mają Ukraińców, bo Polacy nawet robić tam nie chcą w takich warunkach

@tuptuś

Już ukraińcy nie chcą tam pracować.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Tagmet?

Bp

Daj sobie spokój z tym zakładem wszyscy się z niego zwalniają nie długo biura usiądą do maszyn bo już pracowników nie będzie.

tuptuś

Pracowałem już w kilku różnych firmach, ale egzamin na koniec okresu próbnego? Ten egzamin sprawił, że mi wszystkie tatuaże spłynęły. Nigdzie indziej się z tym nie spotkałem. I ta robota na akord.... nawet starzy pracownicy z już wieloletnim doświadczeniem mówili, że nie są w stanie wyrobić niektórych norm. Braki materiału i weź tu wyrób normę. Moim zdaniem praca na akord jest policzkiem, szczególnie dla pracowników z długim stażem pracy. Akord i umowy zleceniowe powinni całkowicie zlikwidować, bo tylko furtka dla pracodawcy do wyzysku pracowników.

caroline92
@tuptuś

A co to za egzamin? Możesz coś więcej napisać? Na czym polega ? I co po tym egzaminie się dzieje dalej z pracownikiem?

@caroline92

Nawet jak ktoś nie zda to i tak z reguły jest przyjęty. A po egzaminie i tak najniższa krajowa ( ale za styczeń nie wypłacili nawet najniższej na nitownicach) Praca ciężka ręce drentwieją i piace puchną. Nie polecam tej pracy.

Lulesław
@Bp

Jak najbardziej z tym się zgadzam

@caroline92

Egzamin ze składania elementów i pakowania. Jak przejdziesz egzamin to 10 zł. na godzinę a jak nie to 9,30zł. Ogólnie nie polecam Ci pracy w tej firmie jak nie ma pracy to do domu i musisz to później odpracować albo na urlop. Wszystkie dodatki i premie wliczone w najniższą krajową.

Jak wygląda ścieżka awansu w Tagmet?

Nike

Nie ma

Czy w Tagmet są szkolenia zewnętrzne?

Nie ma żadnych szkoleń .

Bp

Nie ma żadnych szkoleń, nie ma żadnego socjala iawypłata godna pożałowania.

Pl

Napiszę krótko,dniówka zadaniowa, tak płacą w tym koncentracjon lager i tyle w temacie.

ss

Byłem na rozmowie , nie podoba mi się nagrywanie i się nie zgodziłem . Firma z ugruntowaną pozycją na rynku, maszyny muzeum,tak stwierdziła pani prowadząca rozm.. Automatyk za 4000 brutto hmmmmmm. ja po 3 dniach wiem czy ktoś ma wiedzę i umiejętności czy nie ... Włodarz (prezes) "pan i władca siedmiu mórz...........b.......n wynika zz Co wiedziałem napisałem .

Piżol

Jak wyglądają zarobki na spawalni, może ktoś wie

Zostaw merytoryczną opinię o Tagmet - Lubicz

• Jak się pracuje w Tagmet?

Zobacz opinie na temat firmy Tagmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tagmet?

Kandydaci do pracy w Tagmet napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tagmet