Opinie o Goldbach Audience w Warszawa

<p align="justify">Goldbach Audience to wiodący dom sprzedaży mediów interaktywnych, świadczący usługi w obszarze reklamy display, wideo i mobile. W ramach własnej sieci reklamowej firma oferuje produkty oparte o czołowe i sprawdzone technologie wspierające skuteczną komunikację reklamową online. W 2014 roku biuro sprzedaży Goldbach Audience zostało drugi rok z rzędu wyróżnione w Raporcie Specjalnym "Biura Reklamy", publikowanym corocznie przez prestiżowy magazyn branżowy Media&Marketing Polska. Ponadto biuro sprzedaży zostało najlepiej ocenianym przez klientów biurem sprzedaży reklamy online. </p>

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldbach Audience w Warszawa

Adam Nowy wpis

Zastanawiam się czy przyjmują, widzę sporo płatnych staży do Warszawy, jakieś wiadomości macie o tym?

lololo Nowy wpis

Ale sobie podciagacie opinie :D niezle

jestdobrze Nowy wpis

Nie rozumiem, skąd macie tak negatywne opinie. Staż jest mało płatny (ale jednak płatny i z możliwością skrócenia). Po jego przebyciu od razu umowa o pracę na czas określony (3 mc okresu próbnego), a następnie na czas nieokreślony. Atmosfera super, praca przyjemna, wykwalifikowany personel, który zawsze służą pomocą (w każdym z działów, łącznie z Prezesem) :) Polecam i zapraszam!

ma wiedze

płatny, w nowej działce Goldbacha

pyt do 'beznadziejnie' Nowy wpis

Beznadziejnie - mówisz o pensji nieco ponad 2k net. w Warszawie?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Goldbach Audience? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
beznadziejnie

Beznadziejna praca, w moim przypadku, równie dobrze moje obowiązki mogła wykonywać małpa. Zero możliwości rozwoju - ew. robiłbym dokładnie to samo, ale moje stanowisko nazywałoby się nieco bardziej "prestiżowo".Poziom kultury i wiedzy mojej przełożonej, dodatkowo demotywował. Pensja dla beginera- niewiele ponad 2 k net. póżniej można negocjować.

kasa

jak kasowo, opłaca się?

tomek

no ja niestety nic nie wiem n temat rozowju całej sytacji, ale wydaje mi się, że ktoś z pracowników może na ten temat cos więcej widzieć co się obecnie dzieje w firmie. Mam nadzieje, ze teraz bedzie tylko lepiej z tego co się orientuje. Mają być jakieś podwyżki od nowego roku czy coś takiego, przynajmniej tak mówili.

Olimp

W zasadzie już nie można znaleźć żadnych informacji o czymś takim jak arbomedia. Nastąpił podział spółki, który można zobaczyć tutaj http://www.goldbachaudience.com/pl-pl/footer/plan-podzia%C5%82u-spo%C5%82ki-arbomedia-polska-sp--z-o-o-/plan_podzialu_arbomedia Nie wiem co to miało na celu, ale powinni to wyjaśnić.

Polki

To dosyć ciekawe, że niby to na polskim rynku przestali funkcjonować, a rynek czeski dla nich pod tym względem to płodna płaszczyzna http://www.arbomedia.cz/o-nas/ Zastanawiam się z czego wynika to ich zamknięcie i podział. Ma ktoś jakieś informacje czy nie będą planowali za jakiś czas wejść z konkretnym pomysłem i zacząć go rozwijać?

Edward

Tu jest taka cisza, bowiem ARBOmedia nie istnieje w sumie od października 2012 roku. Szukajac informacji o nich natknąłem się na plan podziału spółki. Otóż firmy Goldbach Audience, Goldbach Interactive oraz nowo powstała spółka Goldbach Vehicle przejęły poszczególne działy ARBOmedia. wszystko można przeczytać na stronie Goldbach audience.

jamjest

Pracowałem tam zbyt długo! firma zeszła na psy nie polecam nawet wrogowi. miało być wszystko typu prywatna opieka, obiady czy benefit, ale za dopłatą :) o jakiejkolwiek premii zapomnijcie, bo nie wyrobicie i tak budżetu!

lalifaty

Dokładnie masz rację i najlepsze jest to że manager traci klientów oni odchodzą z firmy ale kto jest zwalniany pracownicy niższego szczebla, a czemu wyrzucani sa niewinni, no bo ktos musi poniesc kare, cale te spotkania integracyjne na ktorych robi sie dorze wszystkim udawanie ile to ma sie pracy zeby widzieli ze pracuje sie tu jak niewolnic a prawde mowic polowa tych ludzi na maxa sie(usunięte przez moderatora), wiec jak lubisz styl ala korpo to zapraszam do arbo mozesz tam sie duzo nbauczyc typu ze za winny innych ty odpadasz

taka prawda - tam kariere robi sie przez lozko, a jak nie to tylko uklady, podlizywanie sie. ambitni, kreatywni ludzie, ktorzy maja honor kariery w arbo nie zrobia. na gorze sa tylko pozerzy.

bez tytulu

wynagrodzenie staz za 500 zł brutto - zenada! [usunięte przez moderatora].. a potem nie wiadomo czy ja w ogole zatrudnia... RADA dla niej :im wiecej wypije z pracownikami arbo, tym bardziej sie wkupi w laski... po jakims czasie zrozumie na czym praca tam polega..

JanekK

Hey, chciałbym wiedzieć więcej od was. Niedawno moja narzeczona podjęła tam staż. Czego może ona się spodziewać? Napiszcie krótko, bym był wam bardzo wdzięczny. janek.kowalski84@gmail.com

znieszmaczona

to cała prawda, jedno z drugim... kto komu daje ten dłużej zostaje..

michał

firma w której główna role odgrywają układy i układziki, mąż żona kochanka szef szefowa działu i przeważająca wiekszość ludzi którzy wiedzą wszystko o niczym i myślą ze zjedli wszystkie rozumy świata.

Zostaw merytoryczną opinię o Goldbach Audience - Warszawa

Goldbach Audience
3.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Plac Europejski 2
    00-844 Warszawa
  • NIP: 7010311969 KRS: 0000394118

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042