Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

byly

i co tak rzadzili , ze zamowien brak juz chyba 4 miesiac ,a moze tu chodzi o zamkniecie firmy i przeniesienie maszyn do bielska ?? hmmm

Bum 2

Tak oczywiście jest szansa na zatrudnienie.Szansa zawsze jest,a nadzieja umiera ostatnia.Ale zadaj sobie pytanie; Czy ja jestem trędowaty żeby pracować w Bumarze.Kurde chłopie w biedronce zarobisz lepiej a przynajmniej tyle samo, i za stosunkowo lżejszą pracę.No chyba ze głabem jesteś bez ambicji i chcesz tyrać za 1250 zł to wal śmiało.Miej tylko świadomość tego że , jak tylko przestaniesz być przydatny do czegokolwiek , albo pan dyrektor uzna ze mu się nie podobasz to zostaniesz zwolniony z miejsca.Zasada tam jest jedna NIE MA ZADNYCH ZASAD WOBEC PRACOWNIKA rozumiesz . Słabszy ginie zawsze pierwszy.

johny

On tego nie pisał do ciebie frajerze,tylko do mnie hehehehe !!!!! sam czytaj ze zrozumieniem ciulu!!!!

szybki

Koleś czy ty czytasz ze zrozumieniem !!!!! zacznij może co.Tak nadal pracuje to po pierwsze.A po drugie to napisałem chłopie ze była masa zwolnień w bardzo krótkim czasie i to ze bumar nie ma roboty . To skoro nie mają zleceń to po co mają dawać ogłoszenia i ludzi zatrudniać. Co ty z zarządu z Bumaru jesteś ze takie pytania zadajesz i głupie na dodatek!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Pracownik stolarni
Koszalin
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Nocne kompletowanie zamówień internetowych
Golden Serwis Sp. z o.o.
Szybki

Też mi firma, kolega po fachu który tam robi mówi ze masę ludzi zwolniono z pracy w krótkich odstępach czasu.A zrobiono to celowo ponieważ produkcja spadła, zamówienia posypały się na łeb, na szyje i najzwyklej zleceń nie mają. Perspektyw rozwoju żadnych nie mają i tym samym nie maja co zaoferować.Na targach pracy na których byłem z owym kolegą, Bumar wypadł najgorzej z pośród tam prezentujących się firm.Więc o czym się tu rozwodzić nad tą firmą, nie ma o czym mówić i pisać.Ruina, ruina i jeszcze raz ruina. Czekac tylko jak firmę sprzedadzą, albo przebranżowią.Może to i na dobre wyjdzie bo te gruchoty które tam produkują to o pomstę do nieba wołają. Sami pracownicy mówią ze robi (usunięte przez administratora) od jakiegoś czasu.

Elektryk

Nie pracujesz tu to się nie wypowiadaj. Opinia musi być zgodna z prawdą a nie zamydlona przez te słabe koszalińskie media i wypowiedzi dwulicowego zarządu. Wolisz wdepnąć w g..... czy wiedzieć że przed Tobą leży i je ominąć? Nie podoba się to nie czytaj takie jest moje zdanie.

koszalin

Dzięki tak licznym wyszukanym , obiektywnym komentarzom których tu nie brakuje a wręcz jest ich tu nadmiar, strona ta straciła już dawno swoją świetność.Niestety nie pełni ona od dawna już funkcji jaką miała pełnić a to tylko za sprawą tak , głupich i bezsensownych wpisów jak te wyżej chociażby.Nikt już nie weźmie nic co jest tutaj napisane i w nic nie uwierzy dzięki wam TĘPI Bumarowcy. Jeśli te wasze podnośniki są takie jak te wasze wypowiedzi to są one (usunięte przez administratora) warte jak i wasza praca. Na dodatek wszystkie sprawy załatwia się tak aby zostały one wewnątrz firmy, więc jeśli macie żale to miejcie odwagę załatwić je wspólnie z waszym zarządem . Roztrząsając brudy na zewnątrz szkodzicie nie tylko wizerunkowi firmy , ale i waszemu osobistemu gdyż wy jesteście częścią tego zakładu. I wychodzicie tak samo beznadziejnie jak opinia o nim którą niesiecie w świat, za pośrednictwem mediów które bardzo ale to bardzo umiejętnie wykorzystujecie po to, by poszargać opinie o firmie i jej dyrekcji.W Koszalinie poszła taka fama o Bumarze wśród innych pracodawców, firmach, mieszkańcach Koszalina że dobrze będzie jak ktokolwiek przyjdzie do was pracować. Proponuje zaprzestać tych idiotycznych nie mających nic z prawdą wspólnego wpisów i zabrać się za siebie.Oraz życzę wam na tyle odwagi i inteligencji , abyście potrafili swoje problemy załatwiać sami, Pozdrawiam .

Juruś

Elokwencja bije od Was na kilometr.... Brawo.... Brawo....

ela
@Juruś

ja do ciebie nie pisałam i mnie to nie interesuje czy pracujesz czy nie

Ten co drzewo do lasu nosi
@ela

A do kogo pisałeś ( aś) drogi(a) Elu .I o co ci chodzi .Ja nie muszę być elokwentny ale SKUTECZNY jak naj bardziej (usunięte przez administratora) mać raz dwa trzy .

Czytając wasze komentarze na temat firmy FM jestem zażenowany opiniami na temat pisany o fabryce.Nie ma doskonałych firm,obrzucanie się błotem niewiele pomoże w naprawie sytuacji międzyludzkiej w tej firmie.Mam nadzieję że osoby z "charakterem" które(usunięte przez administratora) głupoty , uderzą się w małą głowę o duże drzewo i zejdą na ziemię.TYLE.

@007

Ty się zatrudnij i wtedy się pało jedna wypowiadaj to zobaczysz jak cie docenia.(usunięte przez administratora)Ja jestem temperamentny jek chcesz to podam tobie nr tel. zadzwoń umówimy się i ci wytłumaczę.

independent worker

Z właścicielem nie ma takiej możliwości aby porozmawiać na dodatek nikt z tych lamusów nie miał by odwagi ,reszta potrafi tylko na tym beznadziejnym Goworku pisać.Albo potajemnie coś tam pod nosem pie@$#%^d#$%#%lić. Poza tym

trolololo

a media milczą.. znaczy się związki zawodowe ale kto ma tym zająć jak pan przewodniczący na zwolnieniu, ciekawe kto się dostosowuje, a mianowicie chodzi o to że gdy coś się dzieje to nie ma M.P. bo zwolnienie/urlop/itp. i czy specjalnie nie ma go w pracy żeby nie pokazywać że i tak nic nie może zdziałać czy "góra" to robi pod jego nieobecność

huhuha

POZDRAWIAM PANA JAJECZNICE hehehehe

B.B.

Słuchaj nikt nie mówi ze źle się pracuje.Tylko ze ludzie którzy trzymaj (usunięte przez administratora) na stołkach,nic nie robią poza pierdzeniem w nie i gnębieniem ludzi.Ciągle wymyślają coś,próbują ile jeszcze się da wycisnąć z materiału (czytaj załoga) zanim nastąpi rozerwanie struktury.Atomy się rozpadną i wszystko pieprznie.Do tej pory będziemy zasypywani metodami przyspieszania i zwiększania produkcji. Będziemy dostawać słabej jakości materiały w celu zmniejszenia nakładu produkcji przy maksymalizacji zysków.A odbędzie się to naszym kosztem.Ale ty chyba ślepy jesteś albo za krótko pracujesz żeby wiedzieć jak było, i nie masz gruntu odniesienia. Wyroby są coraz bardziej niczym z chińskiej republiki ludowej rozumiesz. Nakład pracy rośnie w postępie geometrycznym,ludzi nie przybywa a to przekłada się na wzrost obowiązków dla jednostki dotychczas obciążonej tylko swoimi zadaniami.Na dodatek wynagrodzenia wcale nie idą w parze z wykonywanymi zadaniami. Pozdrawiam Bumarowiec Bombowiec i popieram w 70% . I jeszcze jedno po co w tym zakładzie związki zawodowe jak nic nie robia. tylko po to chyba by składki dla centrali ciągnąc napędzać statystyki robić imprezy związkowe.Związki zawodowe zostały kupione w tej firmie są tylko po to by były zeby ludzie myśleli ............. tępe owieczki

waw
@B.B.

nie wiem czy dobrze zrobiłeś, ZUS już był na kontroli ja jako były pracownik dostałe dodatkowy pit do rozliczenia za nie wpłacone składki do ZUS przez pracodawcę za 2012-2013 rok także jak pracowałeś w tych latach na umowę zlecenie to Ciebie też to czeka ja podaję sprawę do sądu pozdrawiam

jeden taki co drzewo do lasu nosił
@waw

Nie rozumiem w Bieżącym roku (2016) otrzymałeś dopiero PIT za lata 2012 2013 i dopiero teraz masz się rozliczyć. Coś mi tu nie pasuje bratku.A od kiedy ja pracuje to H...j ci do tego. :)

bumarowiec bombowiec

No no no to kolorowo hehehehehe.Z gróbej rury widzę bez zbędnych ceregieli,ale sama prawda.A tak z innej beczki.A od kiedy robimy nadgodziny znów,bo tesknie za przychodzeniem do pracy na 6 rano i znów będę komuś potrzebny.Nasuwa mi sie na myśl stwierdzenie ze: Bumar jest jak sekta. Mianowicie,kiedy mają sporo pracy człowiek ciągle słyszy ze jest potrzebny,ze nikt inny się nie zna i musi zostać w pracy dłużej, albo nie mogą dać mu urlopu.Bo nikt inny tego czegoś tam nie zrobi.Ciągle słyszy się ze jesteś super dobry,znasz się i nawet kurna jak masz złamaną rękę.Zgłoszony wypadek do ZUS i bierzesz za to 100% wynagrodzenia bo jesteś teoretycznie na chorobowym.To i tak musisz być w pracy co nie panie M . A jak przychodzi czas ze pracy jest mniej to co z tobą robią. He hehehehe to jest cudowna firma krętaczy i oszustów.Drogi Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych tak zaczyna się list który tam wysłałem dnia 08.01.2016r inspekcja pracy również dostała podobny pozdrawiam .

bumarowiec bombowiec

A skąd to przypuszczenie ze ja tam jeszcze pracuje.Pzdr.

bumarowiec bombowiec

Witam , na wstępie składam serdeczne życzenia przednoworoczne.Życzę wszystkim dobrej,szalonej zabawy noworocznej oraz jeszcze lepszego roku 2016 jak ten ustępujący. Drogi "kolego" Dziki bardzo dobrze słyszałeś,Bumar co jakiś czas nas zaskakuje obietnicami :-) bez pokrycia. Jesteśmy bardzo miło zaskoczenie za otrzymane bony i premię.Czujemy się docenieni i będziemy za tę nagrodę pracować w przyszłym roku nie, od 6 do 18 ale do 22 a co.Pragnę tu również pozdrowić szanownych panów prezesa i dyrektora oraz przemiłą i bardzo elokwentną panią Barbarę Z. Oraz wszystkich pracowników zaopatrzenia,zbytu oraz logistyki i panów od serwisu ( betonów dwóch) dzięki którym pracuje się nam lżej,mamy dostęp do najlepszych i najdroższych części czy podzespołów.Pracujemy zgodnie z ISO które ułatwia nam pracę i wo gule dziękuje ze tyle zarabiam ze nie wiem co z "SIANEM" robić mam.Za bezpieczną bezstresową pracę gdzie wszystko jest na czas i na miejsce. Z nami sięgasz wyżej i lecisz dłużej.

bumarowiec bombowiec

Tak dokładnie tak.Albo jeszcze jak ostatnio cyt.: Te nadgodziny odbijać się nam będą jeszcze cały nowy rok.Przeżyć nie mogą że ludziom za ciężką pracę musieli tyle zapłacić.A teraz też Pewnie będą mam wpajać że firma nie ma pieniędzy,że ledwo wyszliśmy na zero.I że żadnych podwyżek,premii obiecywanych cały czas nie, będzie.A dyrektorzy i reszta kliki dodatki ,premie i nagrody sobie przyznają po parę tysiączków.Ze wymusili na zasobach ludzkich żeby robili sobotę niedzielę świątki piątki bez wolnego za gówniane wynagrodzenie.Powodzenia osobiście to mam gdzies te coroczne przemówienia noworoczne bo to stek bzdur.Mówi to osoba która jest fałszywa i sama w to nie wierzy.A ten szampan bąbelkowy to mogą sami wypić w tamtym roku nie wziolem i w tym im zostawie niech się udławią.Kupuja dorato za piec zł.a w ciagu roku ludzi robią w konia na grube tysiące bo z nadgodzin odliczają.Jeszcze im mało zwykłe złodziejstwo.Taki jest bumar drodzy koszalinianie i Polacy.

bumarowiec bombowiec

A to dobre he he he he .Tak płacą bardzo sowicie do tego stopnia,ze Ukraińców musieli ściągnąć do pracy.Nawet setek nie płacą tylko 50% za nadgodziny w tygodniu.Ile godzin byś nie pracował.W weekendy i dni ustawowo wolne od pracy płacą troche inaczej,Ale za taką orkę to i tak za mało.Dla tego są tego efekty ponieważ podnośniki do klienta wyjeżdżają w fatalnym stanie.Można z cała mocą powiedziec że,rozpadają się w oczach.

Bumar

Tak nadciąga dobry trend, jak to piszesz szczególnie na robienie jak największej liczby bubli w jak naj krótszym czasie. Oczywiście kosztem pracownika który wypracować musi normę ok 170 godzin pracy plus ok 120 do np 150 pare nadgodzin.Soboty,niedziele i święta.Za marne wynagrodzenie i wieczne pretensej.A w telewizji regionalnej TKK Max przy okazji podpisywania umowy ze szkołami z Koszalina. Są osoby które mają czelność powiedzieć że pracownicy stanowią trzon firmy.Komu te bzdury pan wciska panie Prezesie.Chyba tym koszalinianom którzy jeszcze nie znają realiów Bumarowsko Wissowskich.

też Bumar
@Bumar

Oj tam, oj tam...

teletubis

Bumar jest o.k. To ludzie piszą bzdury aby zrobić,jak najgorszą otoczkę firmie.Jest to bardzo dobra firma.Dobrze płaca i mają dobre podejście do pracownika.Nie wiem dla czego nikt w Koszalinie nie chce tu już pracować.dla tego ściągają ludzi z Ukrainy na śmieciowych u mowach.Przez szemrane agencję pracy tym czasowej.A i oni pracują jak nie wolnicy.Ale nie wiem dla czego się dziwią.Przeciez jest to taka super firma.Tylko ze nikt miejscowy nie chce w niej pracować.chyba za dużo płacą.Dają urlopy na czas,nie zmuszają do nadgodzin .Pozdro i odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar