Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

marze o bumarze

Hahaha a to dobre jest co piszesz Bumar sie nie rozwija tylko rozpada niebawem zobaczysz hehehe

Dar

Na początek pracownik produkcyjny o profilu np. mechanika może liczyć na ok. 1900zł netto. Przy kolejnych umowach stawka ta jest zwiększana odpowiednio do zdobytego doświadczenia i zaangażowania pracownika. Warunk pracy wydają się więc być bardzo korzystne i konkurencyjne jak Koszalin. Gorąco polecam pracę w Bumarze wszystkim, którzy chcą się rozwijać zawodowo i zdobywać nowe umiejętności oraz kwalifikacje.

Zarobki bardzo dobre jak naKoszalin, terminowo i w ramach umowy o pracę. A sama praca jest rozwojowa, można się wiele nauczyć i zdobywać doświadczenie. Polecam!

Polecam pracę w Bumarze. Pracowałem tam przez kilka lat i dobrze wspominam. Wypłata zawsze terminowo, możliwość nadgodzin w ramach umowy o pracę, różnorodność zadań i ciekawe otoczenie. Polecam każdemu, kto pragnie czuć się potrzebny i spełniać się zawodowo.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik stolarni
Koszalin
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Karter

Nie ma na chwilę obecną u nich pracy dla tego nie ma ogłoszeń nie dawno była fala zwolnień w tej firmie może w przyszłym roku coś będzie o ile ten cały bajzel wytrzyma i nie pieprznie to wszystko !!!

To sie zwolnoj flimonie a nie stekaj

Karter
@007

Dobrze 007 zwolnię się a ty siedź tam dalej i udawaj dalej ze pracujesz liząc dupsko prezesom i licząc na to ze kiedyś będziesz kimś i cię docenią flimonie !!!! ( nie ma takiego słowa )

karter

Są ogłoszenia idź do urzędu pracy i tam cię skierują a drugie wyjście to przyjedz do firmy i zostaw CV w sekretariacie masz szanse ze oddzwonią niebawem będziesz bardzo szczęśliwy ze trafiłeś do tak fantastycznej pracy jest super klimat bardzo dobrze nastawieni do pracownika mistrzowie i przyjaźni pracownikom dyrektorzy firma bardzo dba o swoich pracowników jest pełny pakiet socjalny są premię i nagrody pieniądze są zawsze na czas i szeroka ścieżka rozwoju kariery :) gorąco polecam pracuje tam już jakiś czas ale jest tam tak słodko ze nie długo będę się zwalniał bo zygać mi się chce od tej słodyczy

Bumar-Koszalin jest producentem podestów ruchomych. Jego historia sięga 1945 r. Początkowo firma świadczyła usługi remontowe, następnie rozwinęła produkcję specjalistycznych nadwozi samochodowych: cystern, podnośników, żurawi, mieszalników do betonu i innych. Podesty ruchome i strażackie są głównymi grupami produktów fabryki od 30 lat. W 2012 r. fabryka Bumar-Koszalin, która była dotychczas spółką Skarbu Państwa, została kupiona przez firmę Wawrzaszek ISS. Tym samym stała się częścią specjalizującej się w sprzęcie ratowniczo-pożarniczym Grupy WISS. Podesty ruchome Podesty ruchome, czyli podnośniki montażowe do prac na wysokości, to dominujący produkt fabryki Bumar-Koszalin. Zdecydowaną przewagę mają tu podnośniki przegubowe montowane na ciężarówkach (Man, Iveco, Mercedes-Benz, Renault) i samochodach dostawczych (Ford Transit, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter, Land Rover Defender). Według wysokości podnoszenia dzielą się one na 3 grupy: 10-15 m (3 modele), 16-21 m (8 modeli) i 22-40 m (2 modele). Na MachineryZone można znaleźć podnośniki koszowe na ciężarówkach firmy Bumar. Bumar-Koszalin oferuje także jeden model podnośnika samojezdnego na wózku akumulatorowym o wysokości roboczej do 12 m. odnośniki pożarnicze Podnośniki pożarnicze to podesty montowane na samochodach strażackich, używane w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Są one wyposażone m. in. w drabiny, kosze ratownicze, i urządzenia łącznościowe Obecnie Bumar-Koszalin ma w ofercie 6 modeli montowanych na samochodach Mercedes-Benz, Man, Renault, Volvo i MAZ. Inne podnośniki Specjalnym modelem maszyn Bumar-Koszalin jest podnośnik lotniskowy. Służy on do prac przy obsłudze samolotów. Jest to podest ruchomy zabudowany na samochodzie dostawczym.

Hok

Od kilkunastu lat współpracujemy z Fabryką Maszyn „Bumar-Koszalin” S.A. jeszcze jako Wydział Gospodarstwa Samochodowego Zakładu Energetycznego Białystok. Obecnie zacieśniliśmy współdziałanie w obszarze podnośników koszowych zabudowywanych na podwoziach samochodów Star 266 oraz Iveco Daily 35C15. Ceniąc jakość, trwałość oraz funkcjonalność podnośników montażowych produkcji Bumar Koszalin zakupiliśmy w tym i poprzednim roku 14 podnośników montażowych typu PM0184HE oraz 8 sztuk PTM14E. BUMAR-Koszalin doceniając doświadczenie i nabyte już umiejętności naszych pracowników udzielił autoryzacji Spółce do wykonywania obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej w zakresie napraw i konserwacji podnośników montażowych.

Nogas

Bumar to dobra firma z tradycjami, która dba o swoich pracowników i szkoda czytać te głupie wredne opinie na tym forum!!!

karter

biorąc pod uwagę obecną sytuacje mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć ze nie stety się nie pojawią żadne oferty pracy gdyż F.M. Bumar Upada !!!

Kocham dyrektora

Ale czemu tak się złościcie na te wpisy jak to pięknie jest w Bumarze? Jeśli ktoś uwierzy w te bajki i przyjdzie do pracy to bardzo szybko na własne oczy przekona się że to były kłamstwa, z resztą jak wszystko inne w tej firmie. Te wpisy bardzo dobrze oddają klimat Bumaru - wszechobecne kłamstwo, manipulacja, mydlenie oczu. Niech przychodzą, pracują, widzą i niech po odejściu opowiadają innym. Zapraszamy!

Popieram kocham Strączka
@Kocham dyrektora

Masz racje nie ma to jak się przekonać na własnej (usunięte przez administratora) Popieram

hola ponocki!

Jak ktoś chce naprawde pracować, to w Bumarze się odnajdzie. Nieroby przez z forum!!!!!!!!!!!!!!!!

Kocham dyrektora

Forumowi trole :-)

Rocky

zgadzam się!!

Edi

"BUMAR - KOSZALIN" prowadzi w swoim zakresie pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wszystkich wyrobów. Przeszkoleni pracownicy oraz rozwinięty park maszynowy pozwala w szybkim czasie zdiagnozować problem, jak również doprowadzić do jego usunięcia.

HF

Bumar to dobry zakład i uczciwy

Fan strąka

Nie ma

@piszta ludzie prawde o bumarze!!!!!

Ja też pracowałem w tym zakładzie przez długi czas i wiem, co produkuje BUMAR i jaką wagę przykłąda do jakości swoich produktów, które są znane na całą Polskę i także na świecie. Szkoda, że wypisujesz takie bzdury, co świadczy o tym, że sam nie wiesz co piszesz. BUMAR to stary i dobry zakład, z długą i dobrą tradycją, który ma ustaloną pozycję na rynku. Zastanów się dobrze co piszesz, bo złą opinię wystawiasz tylko sobie!

Teodor

Już nie mogę wytrzymać. Codziennie gdy zasypiam marzę o pracy u nich. Przecież to nie do opisania mieć etat w tak cudownej firmie. Z tego co piszecie to firma jest idealna dla mnie, mam cały czas nadzieję że ogłoszenie wkrótce się ukaże i złożę tam CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar