Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

Magda

Czy firma już spłaciła długi za niewypłacone wynagrodzenia? Jest już wszystko Ok?

@Magda

Firma nigdy nie miała problemu z wypłacaniem wynagrodzeń, natomiast dodatki za nadgodziny średniotygodniowe były czy są wypłacane na koniec okresu rozliczeniowego co nie jest niezgodne z prawem. . Piszę jak jest obecnie, nie wiem jak było wcześniej. Jest nowy prezes i nowe zasady.

On

Dzień Dobry jak firma prosperuje obecnie?na olx 19 ogłoszeń o pracę. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć w tej sprawie.

Greg 34

Witam jestem spawaczem z kilkuletnim doswiadczeniem w metodach 135,136,141, rozważam złożenie cv do bumar koszalin.Chciałbym dowiedziec sie jak wygladaja warunki pracy w tej firmie?(porzadek na stanowiskach bhp.łaznia.stolowka) czy istnieje mozliwosc podnoszenia kwalifikacji? No i na jakie pieniążki mozna liczyn na wejscie.Z góry dziękuję za rzetelne wypowiedzi.pozdrawiam

Były
@Greg 34

Szczerze uważaj na zakład problemy z pieniędzmi za nadgodziny i nie tylko (czekaja na kase za maj,czerwiec,lipiec)

@Były

Wiesz czy sytuacja w Bumarze aktualnie uległa poprawie? Pracownicy otrzymali już pieniądze? Opóźnienia dotyczą tylko pieniędzy wypłacanych za nadgodziny, czy również samych wynagrodzeń?

Dawid

Cisza na forum to z pewnością sygnał, że ludziom dobrze sie pracuje!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Specjalista ds. celnych
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
Ggg

W bumarze kaza robic nadgodziny

@Ggg

Czy każda osoba zatrudniona w tym miejscu powinna wyrobić jakąś liczbę nadgodzin, czy po prostu - gdy już się zdarzają, to pracownicy proszeni są o pozostanie w pracy? W jaki sposób te nadgodziny są później rozliczane z pracownikiem? Ciekawi mnie, czy otrzymuje się za nie wynagrodzenie, czy odbiera się dni wolne.

@Edyta

Nadgodziny są gdy jest dużo pracy i nie są one obowiązkowe pracuje się od 8 do 14 później od 14 do 18 nadgodziny które można robić ile się chce . Ostatnio tylko była sytuacja co kazali robić ale.to że względu terminów. Nadgodziny płacą około 23-27 dnia miesiąca.

@Tomek

Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie tego, jak wygląda kwestia nadgodzin w Bumarze. W takim wypadku wynagrodzenie otrzymywane właśnie za pracę w godzinach nadliczbowych może być ciekawym dodatkiem do podstawy wypłaty. A czy Twoim zdaniem są jeszcze jakieś istotne tematy, które warto byłoby podjąć tu na wątku w kontekście pracy w tym miejscu? Interesująca wydaje się jeszcze kwestia urlopów - czy nie ma problemu z wzięciem kilku lub kilkunastu dni wolnego z rzędu?

@Tomek

I tak macie swoje nadgodziny nie wyplacone od ponad miesiaca po terminie ,

analny terminator

Zapraszam na spawalnie dam dotknąć swojego kutonga. Albo do ciepłych chłopców elektryków Moje sugestie dla Bumar: ogarnijcie d0pska

Wiesław Paleta
@analny terminator

Hehehe, a to dobre. Analny Terminator a, którzy elektrycy są ciepli według ciebie.Ci z Sianowa może. Zostali tam jako jedyni z pośród tych co sami odeszli. Ile można dać się gnębić i prosić o lepsze warunki płacowe,dyrekcja olała dobrych elektryków to teraz mają.

Edyta

Bardzo proszę o wypowiadanie się w sposób kulturalny, rzeczowy i merytoryczny na forum! Wypowiedzi pisane w wulgarnym, lub obraźliwtm tonie, nie będą tolerowane. Czy znajdą się osoby, które obecnie pracują w Bumarze i chciałyby napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? Niektórzy, tak jak na przykład @Xxxx zwracają uwagę na nieterminowość w wypłatach wynagrodzeń - jak wygląda teraz ta kwestia?

Edyta

@ Lakiernik jedyny taki, takie komentarze nie będą tolerowane na forum. Bardzo proszę o pisanie w kulturalnym tonie i nieobrażanie nikogo, również osób trzecich. Czy są na forum osoby, które pracują obecnie w Bumarze w Koszalinie? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Edyta

@Misiek, co ma na celu Twój komentarz? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych i merytorycznych opinii na temat pracodawców - jeśli chciałbyś się taką z nami podzielić, zachęcam. @Igor, a Ty pracujesz lub chciałbyś pracować w Bumarze w Koszalinie? Jaka jest Twoja opinia na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do podzielenia się nią na forum!

Igor

Firma dobrze stoi i ma dobrą pinię to tylko można pochwalić jeśli tak firme prowadzi kobieta!!

Misiek

W bumarzena nockach pije sie alkohol

Edyta

@Filip piszesz, że praca jest rozwojowa. A czy mógłbyś w kilku słowach opisać, jak wyglądała Twoja przygoda z dostaniem pracy w firmie Bumar? Może chciałbyś podzielić się z przyszłymi pracownikami wskazówkami odnośnie spotkań rekrutacyjnych?

Byly

Pytanie do pracownikow czy to prawda ze w Bumarze rzadzi kadrowa ?? Pozdrawiam

Ryba z frytkami
@Byly

Rządzi, rządzi... Żelazną ręką, druga po bogu

Wiktor

Tak myślałem, że dobrze si wam pracuje i dlatego nie macie potrzeby pisania.

Filip

Praca ciekawa i rozwojowa,mozna sie duzo nauczyc.

Byly

Ale cisza

czy tak dobrze się tu pracuje, że nie piszecie od dawna?

Lakiernik jedyny taki

Witajcie.Czy na lakiernie potrzebujecie pracownika ktoś coś wie może opisać zarobki itd...

Edyta

@A hooj ci do tego na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do wystawienia komentarza. Proszę o merytoryczne opinie i informacje na temat pracy w firmie Bumar.

byly pracownik
@Edyta

Nie ma co sie dziwic droga Pani - jaki zaklad, takie opinie. Innych sie nie spodziewaj, bo skoro tam nie zaznasz kultury, to tu takze :)

byly pracownik

fajnie w tym bumarze bylo jak jeszcze marek byl kierownikiem na hali numer 6 bo teraz juz podobno nie jest ale podobno bumar dostal nowe zlecenia i maja przyjmowac pewnie ci co pracowali beda przyjeci jako pierwsi wie ktos juz cos moze?

Mariusz .
@byly pracownik

Daruj sobie Bumar Koszalin ( WISS Bielsko Biała ) Wawrzaszek . Tam ludzie ci którzy mają trochę oleju w głowie pozwalniali się i albo już pracują za granicą albo " ciągną własny wóz" !!!! Bumar to najgorszy pracodawca w całym Województwie. Żadnych perspektyw rozwoju , monotonna praca polityka firmy Byle jak Aby Do Przodu. Zarobki marne bez możliwości podwyżki . Zastanawiam się kto tam jeszcze pracuje poza młodymi czyli praktykantami którzy mieli praktyki i przychodzą na wakacje zarobić pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar