Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Alicja

@Frank, Twoja opinia jest trochę chaotyczna, możesz powiedzieć dokładnie co masz na myśli? Sama praca Ci się nie podoba czy po prostu ludzie, którzy tam pracują? napisz proszę coś więcej bo na razie nic z tego wywnioskować nie można

Czy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Tak, co godzine i to kazdego dnia….

Iza
@…

A tak na poważnie? Niektórzy wolą tygodniówki, inni wypłatę raz na miesiąc, więc czy tutaj jest możliwa elastyczność w tej kwestii?

....fghd

Witam.Odnosnie imprezy integracyjnej.Uwazam że 100zl na osobę w dzisiejszych czasach,to jakiś żart.Co można za te 100zl zrobić???Zjeść obiad ,wypić kawę ,jedno piwo i do domu???Albo rozdajcie jakiś bon na 100 zł ludziom,albo zróbcie to konkretnie,a nie wydzielajcie ludziom jedzenia i picia.Juz oszczędzacie na transporcie ludzi i noclegach,to jeszcze na jedzeniu???

...fghd+
@....fghd

Ha ha. no pewnie lepiej nie robic nic. kazdemu nie dogodzisz a i pojsc na integracje nie musisz

Natalia

Ja mam taką prośbe, skoro Pani Kierownik KJ odchodzi z firmy to może zabrac ze soba kontrolerke z DG ....tą od wszystkich chorób i nieszczesc. Zaloga bedzie wdzieczna

Nana

Ha ha ha dobre !

@Natalia

Gdy pewnego dnia w Twoim życiu wydarzy się jakaś tragedia,to po prostu dopadnie ciebie sprawiedliwość za ten jad.

Natalia

Ciebie też...

Bo
@Natalia

I jeszcze ciebie, bo tylko mieszasz

Adrian
@Bo

No i po co te kłótnie? Serio nie możecie się dogadać. To tutaj są aż takie konflikty? Chce wysłać CV ale atmosfera mnie lekko zaniepokoiła. Czy tylko to jednorazowe przepychanki?

Few
@Adrian

Witaj Gołąbku pokoju... u Nas jest cudnie, tylko wiesz jak jest dużo Niewiast to sporo problemów

Kto
@Natalia

Jeszcze brygadzistki odstrzelić, szczególnie świnke Adele.

Ulala
@Natalia

Te z MD też niech zabiera ... są zbędne . I tak większość czasu spędzają na przerwach lub na prywatnych telefonach . No i komu teraz będą relacje zdawać co się dzieje na produkcji ... Przykre...

Hi
@Ulala

Przykre...lepiej Ci? Pewnie duzo błędów generujesz, albo trasy mylisz ... albo zatrzymanko było...? Spokojnej nocy życzę i rzetelności w pracy. I ładnie odzież proszę składać

J
@Hi

Bo jest prawdziwa

Była
@Adrian

Nie idź tam pracować. Po pracy w Łodzi leczyłam się rok u psychologa a paranoję dot braku zaufania do pracodawcy mam nadal 11lat później.

Sebastian
@Była

Uuuu, to poważna sprawa widzę. Opowiesz co takiego się działo?

Opiekun Klienta

Bardzo niski, nieprofesjonalny i bardzo żenujący poziom przeprowadzenia rekrutacji. Powtarzanie w kółko tego samego na jakie stanowisko się aplikuje, oraz od początku rozmowy budownie nieprzyjaznej atmosfery. Pani z HR z którą miałem okazję rozmawiać przez telefon nie potrafiła mi odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania oraz kluczowe sprawy o które pytałem twierdząc że na drugiej rozmowie dowiem się wszystkiego ponieważ ona nie wie. Druga rozmowa miała przebiegać online, Pani która ją przeprowadzała nie włączyła kamerki (pokazując swój szacunek) i tutaj również nie dowiedziałem się nic co chciałbym się dowiedzieć, w kółko powtarzanie jak mantra tego samego o stanowisku i ciężkiej pracy (również po 12h co odbiega od oferty w ogłoszeniu), zapytania o warunki finansowe nie do końca jasne, Pani również nie potrafiła udzielić konkretnej informacji, jedyne co ogólne ustalenia gdzie trzeba, co trzeba itd. Można wywnioskować z tego że firma szuka młodych ludzi bez doświadczenia aby narzucić swoje "warunki". Sam podziękowałem za spotkanie.

Szczegółowo wszystko od A do Z z CV. Dużo pytań dlaczego zmieniam pracę, dlaczego akurat ta firma itd.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Renata

No ba! Nawet jest specjalnia infolinia fo anonimowego zglaszania problemow jak ktos ma taka potrzebe.

Maja
@Renata

Serio? A te problemy, o których rok temu pisał @Pracownik też były zgłaszane na tą infolinię? Co to przyniosło?

Witam. Pani Aneta kobietą neutralną, pracowitą i uczciwą??? Chyba Pani nie wie co pisze. Trzeba było pracować z Panią Anetą 10 lat i zobaczyć jak potrafiła, nękać, gnębić i mobingować ludzi. Dobrzy pracownicy się przez Panią Anete zwolnili , bo nie potrafili się przeciwstawić. Jak ktoś był odważniejszy i powiedział co sądzi to zemsta była słodka. Z resztą Pani Aneta wybierała sobie ludzi, zwłaszcza tych słabszych psychicznie. Nie wierzę, że człowiek o takim charakterze potrafi lub mógł się zmienić. Pani Agata dużo spraw i skarg związanych z Panią Anetą zamiatała pod dywan, żeby nie ujrzały światła dziennego, z resztą z pełnym tego sukcesem. Proponuję poczytać wcześniejsze komentarze byłych już pracowników jaka Pana Aneta była i potrafi być miłą.Produkcji życzę powodzenia, wytrwałości i siły do pracy, bo niestety lepiej nie będzie.

To prawda Agata zamiatała pod dywan przede wszystkim ta plotkare Panią Maryśkę .... wszystko ja interesuje nawet na ci urlop , tylko ludzi podpuszcza i sama sieje zament na zmianie jeśli takie coś tobie odpowiada to ...niemam pytań. Jeśli chodzi o Panią Anete nigdy nie odczulam mobbingu ani nikt mnie nie gnębił. Powiem więcej idąc do Anety by uzyskać jaką kolwiek informacje to ja uzyskasz od Pani Maryśki......ha ha ha żenada (był czas że nawet z włączeniem komputera miała problem). Sieje Pani Maryśka zamęt bo każdy ma dość jej wścibstwa.na pewnych stanowiskach powinny być osoby z wysoką kulturą i inteligencja a tego paniM brakuje !!!!. Narzekacie na Anete ale gdy coś potrzebne było to wtedy Aneta była ok.

.....

Dobrze napisane!!! Plotki Ją tylko interesują!

@.....

Nareszcie ktoś powiedział prawdę o brg. M WIELKIE BRAWA . Pamiętam ciągle podchodziła i...co słychać...co słychać...???????????????? .i psioczy od jednej do drugiej by coś się działo ,szanuje ludzi jak ma z nich zyski informacyjne a jeśli idzie nie po jej myśli to nawet niepogadasz bo foch. (usunięte przez administratora) przedszkole... Cieszę się że odeszłam bo jej. Bezczelność niezna granic. Ale nie martw cię się emeryturę ma nie długo to jadem długo nie popluje. Powodzenia

O tak nie odczułaś mobbingu i gnębienia bo jesteś dupolizem a wysoka kultura osobista daleko jej do tego(pani Anecie) ? A właśnie powinna ją mieć pani Aneta anawet nie potrafi powiedzieć Cześć.

PanPrezes

Dobrze wiedzieć kto liże (usunięte przez administratora) tutaj ????????

@PanPrezes

Uważasz że lepiej pochlac i wtedy wylewać żale??

A.P

Witam ???? Jestem już byłym na szczęście pracownikiem który się zwolnił właśnie przez Panią Anete i szczerze mówiąc nie rozumiem co ma piernik do wiatraka pisze że Pani Aneta nie nadaje się na kierownika a Pani mi tu wyskakuje z Panią Maria jaka jest nie wiem bo nie zdarzyła być moja brygadzistka a szkoda bo zapewne każda inna by była lepsza od sympatycznej Pani Anety skoro taka jest zła to proszę mieć odwagę cywilna i jej to osobiście powiedzieć że jest wścibska a nie tu wyciągać brudy z nią związane naprawdę współczuję takiego toku myślenia .Pani Aneta przeszła na zmianę C nie w nagrodę tylko że były skargi jak gnębi ludzi czy też nowych pracowników więc na logikę musi być teraz miła dla Was bo nie może sobie pozwolić na to co robiła z nami tyle ode mnie bo szkoda mojego czasu na dyskusję z tak wrednymi dorosłymi kobietami które jakby mogły to by sobie Panią Anete w ramki oprawily .Widocznie nadajecie na tej samej fali . Apropo nagonki na Panią Marie to zachowuje się Pani tak jak Pani Maria miała by odebrać stanowisko Pani Anecie a z tego co zdarzylam się dowiedzieć to jej bardzo dobrze jest na zmianie B a zmianie z taką brygadzistka . Wcale się nie dziwie bo mając takich pracowników jakich miała poprzednio to tylko iść się powiesić wstyd mi jest za Was kobiety . Gratuluję głupoty ???? jak to mówią (usunięte przez administratora) nie sieją sami się rodza ???? i kto tu pluje jadem ??

ss

prawda :-)

Była pracownica

Bo pracowałam z nią i to jest prawda, w 100%prawda,(usunięte przez administratora)z jej strony jak najbardziej, nikt nie reagowałna to

Rysia
@Była pracownica

Przestań łatwo ludzi oczerniać za plecami a prosto w oczy to z Ciebie tchórz. Skończyłaś już prace ...to się ogarnij i pilnuj siebie i swego życia!

Anonimus

(usunięte przez administratora) i tyle, nie wypłacają pensji w całości, z tygodnia na tydzień zwodzą ludzi i (usunięte przez administratora) ze przeleją wyrównanie pensji a do tej pory pieniędzy nie widać. Migają się ciągłymi bzdurami na temat ataku hakerskiego na serwery. Sobie pensyjki na konta napewno już przelali, a pracownikom mydla oczy. Trzy tygodnie zwłoki to już odsetki odpowiednie powinny być dla pracowników doliczone. Wykorzystują pracowników i tyle za grosze tak naprawdę, ale wymagania mają. Szkoda ze pensja nieadekwatna do stawianych wymagań. Nie polecam nikomu!!! Niech se biurwy zakasaja rękawy i robią a nie siedzą z (usunięte przez administratora)

@Anonimus

Witam, różnice w pensji zostały przygotowane i jutro zapewne wejdą na konta dla tych, którzy otrzymali zbyt niskie wynagrodzenia. Oczywiście zostały przygotowane wraz z odsetkami.

Emilia
@Ania

Z odsetkami? A skąd masz takie info że to już gotowe i jeszcze z odsetkami? Jesteś z kadr?

ph

Czy ktoś może mi powiedziec jakie są średnie zrobki na stanowisku przedstawiciela w pomorskim? Własnie się zatrudniłam i rozważam przedłużenie umowy po wyplacie.

Ewelina
@ph

to sie zatrudniles i nie wiesz jakie sa zarobki na tym stanowisku ???

Kjhgfd

Kiedy w końcu wszystko zacznie działać????Tak duża firma nie miała zabezpieczeń???Nie da się tak pracować!!!!Kto za to odpowie???Kiedy reszta pieniędzy?

Honorata
@Kjhgfd

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi... :( O co chodzi z tymi zabezpieczeniami tak właściwie?

Kaska
@Honorata

O to ze teraz musza wszystko sprawdzic zanim uruchomia. Tak dla bezpieczenstwa. Moze wszystko jest ok tylko dmuchaja na zimne.

@Kaska

Coś długo sprawdzają..

Aneta
@Kjhgfd

A co się tam dzieje? Co nie działa?

@Aneta

Server

@Aneta

Kasiore nie wypłacają

@....

Korekty dla tej czesci osob, ktore mialy blednie naliczone wynagrodzenia zostaly przygotowane i wyplacone. Prosze sprawdzic na rachunku bankowym dzisiaj (rozne banki w roznym czasie maja sesje przelewow), a w sytuacji watpliwosci prosze o kontakt z dzialem kadr i plac.

@....

Pieniądze z wyrównaniem dzisiaj mają trafić na konta pracowników

HISTORIA CWS BOCO

MA ZAPYTANIE NA PRALNI W KANTYNIE WISIAŁY PIĘKNE ZDJĘCIA CWS OD POCZĄTKU BUDOWA I KROK PO KROKU POWSTAWANIE FIRMY PIĘKNE ZDJĘCIA I KAWAŁ HISTORII . PROSIMY PRACOWNICY PRALNI W MIĘDZYRZECZU ABY TE ZDJĘCIA WRÓCIŁY DO KANTYNY W MIĘDZYRZECZU .

PRACUJ Ę OD PIERWSZEGO
@HISTORIA CWS BOCO

Tak zrobiło mi się smutno jak zostały sciągnięte ze sciany . Nie ta pani powiesi je z powrotem .Niech ŁODZI się dowiedzą że one znikły . Tylko na czyją prośbę zostały ściągnięte .To nasza historia .

?????

Skoro wszyscy zainteresowani czytają te opowieści to może w końcu dotrą informacje tam gdzie trzeba. A więc w Międzyrzeczu to już wszystko przechodzi ludzkie pojęcie pracowników traktuje się tutaj jak popychadła. Kierownik miał być za pracownikami i ich wspierać bo to w końcu oni pracują na jego pensję i wszystkich wyżej postawionych a okazuje się że tak naprawdę ma wszystko gdzieś. Ma swoją wszystko wiedzącą świtę która jak mu podpowie to on to robi. Pani jedna z brygadzistek myśli że wszystkie rozumy pozjadała i jest nawet ponad kierownikiem już nikt nie wie kto w końcu wydaje rozkazy a kto je wykonuje. Pewna liderka bierze pieniądze za spanie i snucie się po chali chyba bo napewno nie za wiedzę i pracę. Jeszcze żeby było śmieszniej to zadecydowli o popołudniówce w wielką sobotę bo myślą że ludzie nie mają rodzin i świąt obchodzić nie muszą jeszcze za nie przyjście konsekwencje chcą wyciągać tylko z czego jak i tak zarabiamy marnie. Zaległość która jest to nie wynik tygodnia tylko miesięcy. Ale w M-cz to właśnie pracownicy są winni a nie kierownicy i inni wielcy. Poprostu (usunięte przez administratora) i tyle. Ulepszać Państwo z Łodzi chce produkcję wielce żeby było widać że coś robią ale niestety bez szacunku do ludzi nic nie zdziałają . Pracownicy czekają aż w końcu w firmie skończy się kolesiostwo a pracownicy będą szanowani bo jak świat światem to oni są sukcesem firmy.

????????
@?????

Prawda, prawda ale jeszcze i tak nie cała ,

??????
@????????

Dużo by pisać o tym. Bo praca nie jest zła ale jeśli się patrzy ze brygadzistka nie szanuje swoich ludzi i w dodatku opowiada naśmiewając się z ich prywatnych spraw to poprostu taki ktoś nie powinien być na takim stanowisku i tyle. Pracownicy w Międzyrzeczu mają ogrom wiedzy i naprawdę dobrze pracują ale ile można wytrzymać tak ciężką atmosferę. Owszem Pani jedna z Łodzi niby ma ulepszać produkcję nie mając za bardzo pojęcia o niej bo niestety Międzyrzecz to nie to samo co Łódź i Dąbrowa to inna specyfikacja pracy. Wszyscy myślą że my lenie jesteśmy ale w zmianach 15 /16 osobowych to nie ma lekko żeby wszystko ogarnąć więc ludzie zmęczeni. Gdyby ktoś się wziął za co nie których karierowiczów i zagonił do pracy a przedewszystkim nauczył szacunku do drugiego człowieka to by się inaczej działo. A tutaj wybrane co przy biurku oczywiście mowa nie o wszystkich noszą się jak by co najmniej miały większą władzę niż kierownik i dotego poniżają ludzi. Ale w niektórych przypadkach zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był. Długo by pisać o tych sprawach. Mamy wszyscy nadzieję że w końcu będziemy traktowani godnie i będzie nam się spokojniej wykonywać pracę dla tej firmy

!!!
@??????

Gdyby wszyscy chodzili do pracy a nie na niby chorobowe to by z pewnością nie było takiej atmosfery. Żal mi Ciebie że tak sie wylewasz na forum bo kogoś nie lubisz.

@??????

Wreszcie ktoś się odważył i napisał co w MD się wyprawia . Pamietam jak kilka lat temu ciężko było się tutaj zatrudnić . Jak się nie miało znajomosci to zapomnij , a teraz ,dlaczego nikt nie chce tu pracować ? Albo jak przyjdzie to po kilku dniach odchodzi , odpowiedź nasuwa się sama ... bo to jedna z najgorszych firm w mieście . Pracownika się mie szanuje , nie nagradza ...ale karać i straszyć owszem . Ale żeby nie pracownik to firma nie istnieje . Myślą że śmieszną podwyżką ,owocowymi środami , poliwalencją która nie jest adekwatna do umiejętności pracownika zatrzymają ludzi . Obudźcie się w końcu , bo ludzie długo tak nie pociągną , lata lecą , załoga coraz starsza niektórzy lada chwila na emeryturę odejdą , kto będzie pracował ?

@
@!!!

Zobaczymy jak ciebie dopadnie choroba,czego ci nie życzę jak będziesz się wtedy czuła gdy ktoś stwierdzi że jesteś na niby zwolnieniu.

????
@!!!

Jakie niby zwolnienia i kto tu kogo nie lubi . Chyba ta jedna z drugą co przy biurku siedzą one nawet siebie nie lubią a fałsz i obłuda to im nawet z uszu paruje

Brutus
@??????

Brygadzistka jedna ...może ,reszta włącznie z nadętymi Paniami zastępującymi to masakra jakaś

****

A ty dziecko uważasz że dalej w modzie tara i rzeczka ??? To może coś poczytaj na ten temat a potem komentuj dziecino!

Honorata
@****

A co o tu napisał tak wgl?

Czy CWS-boco Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

anonimowy pracownik

Tak. zwykle w okicach wakacji

Kierowcy - serwisanci nie moze tak byc gdzie wszystko idzie do gory a my ze poborami mi stoimy w miejscu nie moze tak byc by pani kierownik naszym kosztem kupowala swemu dziecku pieluchy niech sie weznie do roboty a moze raczej do pracy robote zrobila a my nie mamy podwyzki.Proponuje stworzyc stowazyrszenie bo pojedyncza jednostka nie ma szans a wszyscy mozemy cos osiagnac. koszty utrzymania poszly do gory skladka ZUS i podatek a my nie otrzymalismy nic tylko mamy (usunięte przez administratora) na boco. Prosze o odzew co o tym myslicie jezeli bedzie duzy odzew jest nas okolo 40 kierowcow podam numer telefonu i bedzie mogli po dyskutowac. Pozdrawiam.

Rychu

Jestem za powinniśmy stanąć i przez parę dni nie wyjechać, wszystkich nie zwolnią czy ukarają . Może w tedy będą nas traktować poważnie a nie jak tanią siłę roboczą. Masz zapierniczać i nie dyskutować aż zostaniesz kaleką lub zdechniesz.

Były
@Rychu

Czy gwiazda Cws boco czyli Mariusz O. jeszcze pracuje.

@Były

Pracuje, pracuje i nadal swici ale powoli bedzie gasnoc jak bedzie postepowac tak dalej. Zrobilismy spatkanie z Pania Dyrektor obiecala sie przyjrzec poczynania Pana Mariusza, dawania , dopisywania punktow temu co mu podpadl a co sa u niego pod paroaolem ochronnym dzieje sie lepiej. Panowie z Miedzyrzecza i Stargardu zrobcie to samo co my zaproscie Pania Dyrektor spotkanie i porozmawiajcie .

Co jaki czas w CWS-boco Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

długoletni

hhahahah o co ?

Ewelina
@długoletni

O podwyżkę. Czego nie rozumiesz?

abcd

"..Naród wspaniały, tylko ludzie(usunięte przez administratora)" - mawiał Piłsudski. A w każdej korpo jest tak samo. Gonitwa i przyklepywanie kolesiostwu. Kiedyś był Prezes. Rządził, każdy znał swoje miejsce. Szanował i każdy pracował. Taraz? szkoda gadać jak się na to patrzy. Kiedyś? Fajna marka. szkolenia, brand, cel, ludzie, doświadczenie...Teraz? walka, młode wilczki. Gdzie jest kapitan tego statku? A jest..znaleźli i dostosowali żeby dowalił, nie zgodził, zwolnił (o tym kiedy indziej), no i teraz promują. Zero szacunku do pracy przez ten czas, przez tyle lat, teraz walka żeby się wykazać. Zamęt. To wszystko o Łodzi. Międzyrzeczu, Dąbrowie ( trzymaj się AP). Korposzczury promują się, czytają to i mają się dobrze,..."

Efgh
@abcd

Trudno nie przyznać racji... bo... Krzywdząc ludzi, przenosimy na bliźnich upokorzenia, których doznaliśmy w przeszłości. Dobrego dnia.

ss
@abcd

Piękna firma. Cele wspaniałe...marka też przodująca..owocowe czwartki..itp .Ale jak bierzesz na tapetę sam system pracy to już gorzej...Generalnie -> Jesteś blisko koszuli to się opłaca..lgbt LG->AB-> jest dobrze.

Była
@ss

Widzę że na produkcji DG nic się nie zmieniło po mimo nowo zatrudnionego kierownika ,nadal obłuda ze strony LG i AB .

Maja
@ss

A co tu ma do rzeczy (usunięte przez administratora) Co ma do systemu pracy :0

Zacny

Witam, czy nadal kierownikiem na płd jest MK?

Hoho

Pralnia Międzyrzecz. Czy ktoś może nam wytłumaczyć dlaczego jedna z Pań brygadzistek nie stosuje się do przepisów BHP. Buty robocze traktuje jako klapki, ( pięty przydeptane notorycznie) a pracownikom zwraca uwagę. Zamiast wziąść się za pracę wyszukuje błędy które uprzejmie opisuje w e-mail- ach, robi zdjęcia na hali. Zastanawia nas czy ta Pani zdaje sobie sprawę z tego że to jest MOBING. A mało tego myśli że wszystko jej wolno i nigdy nie poniesie konsekwencji z tego tytułu. Pozdrawiamy cieplutko i miejmy nadzieję że sprawiedliwość zagosci w pralni Międzyrzecz ????

@Hoho

Radzę sąd pracy bo jak widać po sytułacj w Dąbrowie (usunięte przez administratora) jest nagradzany, pani Aneta już dawno powinna wylecieć za (usunięte przez administratora) a skończyło się na przeniesieniu na inną zmianę, a teraz awans. Bo kierownictwo i ta z tym porządku nie zrobi a zamiecie pod dywan, więc niech porządek zrobi instytucja zewnątrz

Bri

Ta Pani co tak oczernia Anetę nie lubi sama siebie. bo jeżeli ktoś siebie nie akceptuje to inni mu przeszkadzają. U innych szuka przyczyny swoich niepowodzeń. Osoba dobrze wychowana, akceptująca swoje wady i zalety przychodzi do pracy i pracuje, a nie zajmuje się plotkami i pomówieniami. Nie musimy się lubieć ale SZANUJMY się. Szanujemy przełożonych bo z jakiegoś powodu są na tym stanowisku. Nie nam oceniać ich kompetencje. Mam nadzieję że Policja odnajdzie źródło pomówień bo skończyły się czasy, że jesteśmy anonimowi w internecie. Chciałabym żeby ten jad przełożył się na pracowitość i skrupulatność w powierzonych obowiązkach. A jak ktoś ma za dużo czasu to proponuję dodatkową pracę albo wolontariat w hospicjum...święty spokój każdego z Nas jest rzeczą bezcenną i tego Każdemu życzę. Szanuj Szefa swego, bo możesz mieć gorszego...

Olo

@Pracowniku- jeżeli robisz takie wpisy to znaczy, że po pierwsze strasząc Policją ośmieszasz się a po drugie udowadniasz, że mózg może mieć czasem rozmiar orzeszka ziemnego... Nie wiem kim jesteś ale radzę testy na zaburzenia pocovidowe. Czasem podobno powodują nietypowe objawy. Marny poziom inteligencji tez się w to wlicza chyba że jest od urodzenia.

Fiufiu
@Olo

Po tym wpisie również widać inteligencje. Iloraz na poziomie Rowu Marjańskiego... jeśli Pan (usunięte przez administratora) zrozumiał

Fiufiu

To była prowokocja żeby sprawdzić Twój poziom. Udało mi się...ale nudny jesteś człowieku. Tylko wytykasz błędy...nic kreatywności. To jest portal o pracodawcach, warunkach pracy a nie portal o ortografii i czyimś wykształceniu. Nudy... dzięki za wymianę myśli ale nie jesteś wart mojej uwagi.

Olo
@Fiufiu

Fiufiu ty nawet nie wiesz co to prowokacja. Podwijasz ogon bo się ośmieszyłaś. I takie osoby zajmują jakieś stanowiska? Żałośnie niski poziom prezentujesz a w odniesieniu do faktów...tulisz kitę i uciekasz....Jakże wymowne.

łódź

a czy wszyscy wiedzą że od dawna w łodzi nie naprawiamy odzieży i taką wysyłamy do klientów. Może teraz ktoś zareaguje. Prawi nie ma dnia gdy pani z alfabetu lub jej szlachetna pomoc nie zarządza wysyłania mimo że nie naprawione. jedna szyjaca na zmianie nie naprawi. Wysyłamy podartą odzież

klient
@łódź

To jak to firma nie naprawia odzieży, a przecież klient za to płaci... Kto podejmuje takie decyzje ? A mówią, że jakość jest najważniejsza......

Bartas
@łódź

Zła atmosfera panuje-nie mili ludzie tam pracują-nie polecam tam pracy

Magdalena
@Bartas

Fakt, że atmosfera jest bardzo ważna jeśli chodzi o miejsce pracy... Ale może jest jakaś szansa by coś w tym temacie się zmieniło :P Kto taką atmosferę wprowadza?

Kaziu
@Magdalena

Ja tam kilka lat pracowałem-ale atmosfera była super

zimba

Na portalach pojawiło się ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko Kierownika produkcji w Dąbrowie. Ludzie, kto zarządza tą firmą i kto akceptuje treści ogłoszeń? Guzik czy Jabłoń? Tylu błędów to jeszcze nie widziałam. A już wymaganie co do wykształcenia:"minimum wyższe" to już śmiech na sali. Czyli, że co- szukają doktora czy profesora? A może od razu kogoś z habilitacją? Szkoda słów- podajcie się do dymisji bo po prostu wstyd.

Kkkk
@zimba

a jakie błędy? po co się wściekać na samo ogłoszenie jak jeszcze nikogo nie ma? zajmij się pracą a nie szpiegowaniem.

nick5
@zimba

ogłoszenia HR przygotowuje

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWS-boco Polska Sp. z o.o.