Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

a moze ktoś coś napisze o Pikniku dzisiejszym?

Chciałabym podziękować całemu Zarządowi Firmy CWS-BOCO za zorganizowanie super Pikniku Rodzinnego w Dabrowie Górniczej.To był bardzo dobry czas .Miła atmosfera .Duzo atrakcji dla dzieciaczków,przepyszne jedzonko.Sanitariusze Medyczni bardzo uprzejmi .Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie.Szkoda tylko ze Dyrektor nie udzielał sie w konkursach :):):)Na pewno byłoby smiesznie.Niech żałuja Ci którzy nie przyszli.Warto było na prawde.Mam nadzieję, że to nie ostatni Piknik. Ciesze sie że pracuje w tej firmie.Zarobki moze nie rewelacyjne ,ale nigdzie nie jest dobrze, i nie narzekajcie już tak bo w zadnej firmie nie położą ....

bart

Silnik do słomy ludzie czekają na opinię a Ty milczysz. Coś się stało? A może wspierasz produkcję w gonieniu ogona? Oj się PIP za to weźmie, oj weźmie

broda

Kobra, ile podwyżki dostałeś bo ja sto osiemdziesiąt. Ile to dla ciebie mało a od koedy zaczyna się dużo? Z jakiego jesteś działu?

Opiekun Klienta

Bardzo niski, nieprofesjonalny i bardzo żenujący poziom przeprowadzenia rekrutacji. Powtarzanie w kółko tego samego na jakie stanowisko się aplikuje, oraz od początku rozmowy budownie nieprzyjaznej atmosfery. Pani z HR z którą miałem okazję rozmawiać przez telefon nie potrafiła mi odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania oraz kluczowe sprawy o które pytałem twierdząc że na drugiej rozmowie dowiem się wszystkiego ponieważ ona nie wie. Druga rozmowa miała przebiegać online, Pani która ją przeprowadzała nie włączyła kamerki (pokazując swój szacunek) i tutaj również nie dowiedziałem się nic co chciałbym się dowiedzieć, w kółko powtarzanie jak mantra tego samego o stanowisku i ciężkiej pracy (również po 12h co odbiega od oferty w ogłoszeniu), zapytania o warunki finansowe nie do końca jasne, Pani również nie potrafiła udzielić konkretnej informacji, jedyne co ogólne ustalenia gdzie trzeba, co trzeba itd. Można wywnioskować z tego że firma szuka młodych ludzi bez doświadczenia aby narzucić swoje "warunki". Sam podziękowałem za spotkanie.

Szczegółowo wszystko od A do Z z CV. Dużo pytań dlaczego zmieniam pracę, dlaczego akurat ta firma itd.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kobra

Firma niestety robi się coraz gorsza. Stale te same układy na górze i problemy z realizacją planów a tym samym finansami na dole. Rotacja jak w młynku do kawy. W ostatnim czasie były małe podwyżki, ponieważ niewiele osób chciało tu pracować. Każdy może spróbować ale na dłuższą perspektywę i jasną ścieżkę rozwoju nie ma co liczyć. A jak zaczniesz zadawać pytania to już możesz zaczynać szukać nowej pracy.

bart

Silnik do słomy. Spokojnie, cierpliwi czasu nie liczą :-) Ta Twoja ksywa i poziom tekstów są jakby to powiedzieć na trochę niskim poziomie więc trudno się do tego zniżac. Sam dajesz obraz firmy, więc się postaraj ;-) Ludzie czekają na informacje

@bart

bart - czyli nic nie wiesz. pobrzękujesz tylko. Tak myślałem ;)

@Silnik do słomy

Silnik do słomy ktoś już kiedyś przedstawił tu Twoją osobę. No cóż prostymi sztuczkami nie podejdziesz innych :-)i nie sprowokujesz ale sam wystawiasz opinię na swój temat. Rozklejasz się ;-) Może zamiast brać się za rządzenie firmą zacznij szydełkować ;-)

kick
@bart

Hehe ostatnio zimne noce jak na pustyni. Proponuję wydziergać sweter na dzidę dla Touarega co to po pustyni biega :-)

Silnik do słomy

bart - moderujesz? Czy nie wiesz co wiesz? Skąd bojaźń? Pokaż że potrafisz i sam napisz coś na afisz ;)

bart

Silnik do słomy. Skąd ta cisza? Napisz na forum jak jest w firmie skoro tyle osób pyta. Tylko nie pomiń info o przymusowych nadgodzinach i celach oraz stopniu realizacji.

SANPRO JOB SERVICE

Sanpro Job Service - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko szwaczki w firmie zajmującej się produkcją odzieży roboczej w Międzyrzeczu Zakres obowiązków: - prace związane z szyciem odzieży roboczej Oferujemy: - umowa o pracę tymczasową - pracę w trybie trzyzmianowym - bardzo dobre warunki pracy Wymagania - zdolności manualne - doświadczenie na podobnym stanowisku - rzetelność w wykonywaniu obowiązków - dyspozycyjność Osoby zainteresowane bardzo prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu bądź kontakt telefoniczny 510012145 Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

kolo

Witam, CWS BOCO zaprosilo mnie na spotkanie rekrutacyjne na przedstawiciela handlowego, czy ktos wie jakie oferują warunki wspolpracy? Jakie auto i na jakich zasadach uzytkowane? Jaka podstawa wyplaty i na jakim poziomie najlepsi handlowcy uzyskuja premie miesieczne? Dziekuje.

kandydat

Szukam osób, które pracują w CWS-boco Polska jako przedstawiciele handlowi. Widzę, że aktualnie firma kilku takich osób poszukuje i chciałbym się dowiedzieć, czy warto. Jak wyglądają warunki pracy i wynagrodzenie? :)

nowa

Dostałam ofertę pracy na stanowisku pracownika produkcji w cws boco. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Są podziały na kobiety i mężczyźni? Jak wygląda sprawa z przerwami i czy soboty są pracujące? Polecacie tą firmę?

nowa

Dostałam propozycję pracy w cws boco na pracownika produkcji. Czy ktoś z Was może powiedzieć na czym ta praca polega? Jest podział na mężczyzn i kobiety? Jak wygląda sprawa z przerwami i czy soboty są pracujące? Polecacie tą pracę?

bart

Silnik do słomy, poziomu Twojej wypowiedzi nie sposób nawet komentować. Aż żal że takie osoby rządzą tą firmę. Ja rozumiem że brak wyników może wpływać na stres ale żeby aż tak :-). A przecież to dopiero początek :-)

bart

Silnik do słomy. Czy Ty nie wciągasz zbyt dużej działki? Albo grzybki są za mocne bo piszes jak zza mgły. Ogarnij się czlowieku czy jesteś z produkcji, handlowego czy z zarządu.

@bart

Jestem z południa a właściwie z zachodu. Tam jest mgła i to rozległa... ten tego kolego. Chcesz 1/4 ustnej pochwały to użyj swojej zakutej pały ;)

Silnik do słomy

Dzień dobry, ten tego, mnie zaburza ten co się wynurza i nie rozumiem togo co nie umiem.

bart

Taak. Nudne są rozmowy wychowawcze dyrektora za brak soboty w pracy i zabieranie premii?Czy nudne to dlaczego musiał odejść z poprzedniej pracy? Oczywiście nikt nie żąda odpowiedzi. Ważne cyferki a my to dodatek.

bart simpson

Ale nuuuuuda. Wypisuję się.

bart

Taaaak. A jak już się uda podpisać listę nadgodzin to w nagrodę stewart przynosi kawę i ciastka

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWS-boco Polska Sp. z o.o.