Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Nicka

Nie polecam a wręcz odradzam! Najbardziej (usunięte przez administratora)firma dla której miałam tą nieprzyjemność pracować. Zakończyłam moją przygodę z @PracodawcaCWS i mimo trudnych czasów czuję niesamowitą ulgę.. , ale od początku. Rekrutacja anonimowa - firma zewnętrzna ( profesjonalna 2 etapowa rozmowa). /W przeciwieństwie do konkurencji @PracodawcaCWS rekrutuje anonimowo przez firmy zewnętrzne, które już nie chcą współpracować z CWSem./ Po przejściu etapu wstępnej weryfikacji kontakt z panią kierownik kg ( nie zasługuje na wyrazy szacunku poprzez pisanie wielka literą) i zaproszenie na „właściwą” rozmowę kwalifikacyjną na której była obecna tylko kierownik i pan dyrektor (jej kolega, do niedawna także kierownik niższego szczebla u konkurencji CWS). Rozmowa w bardzo miłej atmosferze bez głupich pytań typu „Sprzedaj mi ten długopis”, ale w pewnych momentach odnosiłam wrażenie, że to towarzystwo wzajemnej adoracji i moja osoba mogłaby być tam zbędna. Prace niestety otrzymałam. Warunki na przedstawiciela handlowego jak w większości firm. Po podpisaniu umowy, w czasie wdrożenia i okresu próbnego (które miało trwać 3 miesiące a faktycznie trwało 2tygodnie) zaczęło się coś „psuć” ( oprócz mnie zostały przyjęte jeszcze 3 inne osoby, więc miałam porównanie mojego wdrożenia z innymi). Nie wyjeżdżałam w trasy z innymi doświadczonymi kolegami jak reszta świeżo przyjętych, a moje szkolenie z systemu miało tok indywidualny – co jest zaprzeczeniem naszych ustaleń przed podpisaniem umowy. Tak jak i zatajenie faktu, że przede mną na tym stanowisku pracowały inne Panie a podczas rozmowy k. na moje pytanie kto wcześniej tu pracował padła odpowiedź , że przedstawiciel z innego województwa, ale obszar ma na tyle potencjał, że potrzeba jest zatrudnienia osoby z tego terenu. Podczas pracy nie miałam wsparcia ze strony przełożonej. Przybliżmy zatem osobę Pani kierownik, która np. na teamsach wyśmiewa się z religii swojego podwładnego pod jego nieobecność, obmawia i wyszydza drugą Panią kierownik E.K. mimo, że pracuje z nią biurko w biurko (dla mnie Pani E.K. jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i miły usposobieniu). Tworzy atmosferę konfliktu. Osobiście zabroniła mi kontaktować się z innymi przedstawicielami cyt. „ masz nie zawracać (usunięte przez administratora) moim przedstawicielom bo mają koniec miesiąca” gdy pod jej nieobecność chciałam skonsultować się z kimś doświadczonym w sprawie umowy dla większej firmy. Poprosiłam o wizytę w siedzibie (szkolenie w siedzibie tak jak to było ustalone dla wszystkich nowo przyjętych przedstawicieli aby bliżej zaznajomić się z asortymentem - zostałam delikatnie mówiąc zlana i zbesztana - druga szkolącą się dostała zgodę… czyżby podwójne standardy? Przez około 2 tygodnie miałam popołudniowe teamsy z przełożoną i dyrektorkiem gdzie przez blisko 2-3h dziennie próbowali mi wmówić, że może się nie nadaje, że może nie czuję tematu… Jestem przedstawicielem blisko dekadę ( sukcesy handlowe poparte wyróżnieniami) i posiadam wykształcenie wyższe techniczne ze specjalnością w jakości produktów z branż i przemysłu ciężkiego… Dlatego po 2,5 miesiącu złożyłam podanie o migracje między działami idąc na rękę miłościwie panującym bez szkody dla organizacji. Niestety pani kierownik działając na moją niekorzyść rozpuściła plotki pod adresem mojej osoby robiąc mi Czarny PR ( nawet w firmie rekrutującej) i blokując mi zdobycie wakatu w innym dziale, gdzie przełożeni tego działu z chęcią chcieli podjąć ze mną współprace. / Niemiec płaci a pani kierownik robi co jej się żywnie podoba./ Podsumowując: wynagrodzenie i obowiązki standardowe, duże wsparcie ze strony kolegów i koleżanek ze swojego i innych działów ( IT, księgowość, technolodzy, call center). Niestety na najwyższym poziomie działu handlowego jest (usunięte przez administratora)bezpośrednich przełożonych, toksyczna atmosfera oraz zachowanie niemoralne etyczne pani kierownik skreślają @PracodawcaCWS z listy firm do których warto aplikować na stanowisko przedstawiciela handlowego.

@Nicka

Czytając Pani wpis nasuwa się pytanie, czy zrealizowała Pani oczekiwania pracodawcy na swoim stanowisku, rozumiem że skoro wylało się z Pani tyle jadu to dała z siebie Pani wszystko i pracowała z klientem w terenie po 8 h oraz zrobiła wszystko co w Pani mocy aby zrealizować cel. Wiem z doświadczenia, że nawet bez wdrożenia i przy minimalnej wiedzy produktowej można przynieść do firmy kontrakty ale trzeba poprostu chcieć i nie szukać winnych w organizacji, najlepiej zacząć od siebie. Czy jest w Pani coś co mogło mieć wpływ na to, że musiała się Pani rozstać z firmą? Spędziłem w CWS większą część swojej kariery i uważam, że rzeczy o których Pani pisze są po prostu wyssane z palca i są powodem frustracji spowodowanej być może czymś innym, polecam popracować nad sobą. Jeśli miała Pani żal do przełożonych to dlaczego nie zwróciła się Pani do działu HR ? Jestem przekonany, że nie pozostało by to bez echa. Pozdrawiam

Maciej

Dzień dobry, ja napiszę swoją opinię ze strony kandydata do pracy. Nie spodziewałem się takiego podejścia w międzynarodowej firmie. Sam proces trwał 3 miesiące, zerowy feedback na poszczególnych etapach, 2 tygodniowe opóźnienia w informowaniu o przejściu do kolejnych etapów. A po 3 miesiącach informacja, że rekrutacja została odwołana - Kabaret... Firmę poznaje się po tym jak traktuje kandydatów, którzy nie zostali przyjęci i pracowników, którzy zdecydowali się odejść.

ciekawe
@Henry5

a na jakie stanowisko to była rekrutacja?

Jako obecny pracownik firmy dodam od siebie, że warunki pracy są dobre, dużo benefitów jak karta sportowa, luxmed czy edenred lunch. Duża swoboda czyli sam organizujesz sobie czas pracy ( ułatwieniem są ciepłe kontakty od osoby zatrudnionej do cold call), mix pracy w terenie 2-3 spotkania dziennie + biurowa w trakcie dniówki na zrobienie ofert czy umówienie kolejnych spotkań. Kierownictwo w porządku, pomagają przy trudnych klientach. Oczywiście są plany sprzedażowe czy system raportowy, ale to jak w każdej firmie handlowej, w CWS jak nie zrobisz planu, świat się nie kończy, nikt Cię nie zwalnia czy grozi zwolnieniem, a w handlu raz jesteś na wozie, raz pod to normalne, każdy wie po co pracuje w firmie handlowej i wie, że żyje się głównie z prowizji. Co do rekrutacji to przebiegła sprawnie i nawet firma poczekała na mnie.

@rekrut

Jak już zauważyłem nie tylko ja mam negatywne odczucia odnośnie procesu rekrutacji. Zero jakiejkolwiek informacji zwrotnej a dostałem gwarancję że owa będzie. Pytania na rozmowie odbiegając od stanowiska i pytania o rzeczy z życia prywatnego nie powinny mieć miejsca. Ogólnie mógłbym napisać dużo ale skrócę to do minimum jak cws informacje zwrotną dla kandydata "szkoda czasu na wysyłanie cv"

Są teraz otwarte oferty dla specjalistów ds. wsparcia sprzedaży ale bez wskazania widełek placowych. Może tu by ktoś określił te bieżące? w treści podkreślają rozwój zawodowy, zastanawia mnie jego zakres

Lob Nowy wpis

Napiszcie proszę jakiej można się spodziewać kasy na stanowisku PH w tej firmie ? Dzięki za info

Ewcia

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko Księgowego/j ds. rozrachunków. Pracodawca oferuje możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia. Ile taki okres przygotowawczy trwa? :) Czy jest on mniej płatny? I jeśli chodzi o pracę zdalną, to można liczyć na narzędzia pracy? Ogólnie po komentarzach nasuwa się wniosek, że w firmie nie dzieje się za ciekawie, ale jak to mówią, kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Chcę spróbować i złożę swoje CV, tylko potrzebuję odpowiedzi na te powyższe pytania :p

@Ewcia

Osoby co narzekają to najczęściej byli pracownicy - osoby co długo pracują i są zadowolone to najczęściej nic nie piszą (bo im się nie chce i nie mają na to czasu). Jedno co mogę napisać to jest grono pracowników którzy pracują wiele lat i są zadowoleni.

asdf Nowy wpis

Skoro tak to tylko zastanawia mnie dlaczego mogą nie mieć jednak czasu na pisanie? Za dużo pracy jest gdy masz dłuższy staż? chodzi mi teraz o nakład obowiązków, zwiększa się z czasem? Stawka wtedy również? Jakie teraz docelowo występują podwyżki?

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia na Executive Assistant. CWS-boco Polska Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Opiekun Klienta

Bardzo niski, nieprofesjonalny i bardzo żenujący poziom przeprowadzenia rekrutacji. Powtarzanie w kółko tego samego na jakie stanowisko się aplikuje, oraz od początku rozmowy budownie nieprzyjaznej atmosfery. Pani z HR z którą miałem okazję rozmawiać przez telefon nie potrafiła mi odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania oraz kluczowe sprawy o które pytałem twierdząc że na drugiej rozmowie dowiem się wszystkiego ponieważ ona nie wie. Druga rozmowa miała przebiegać online, Pani która ją przeprowadzała nie włączyła kamerki (pokazując swój szacunek) i tutaj również nie dowiedziałem się nic co chciałbym się dowiedzieć, w kółko powtarzanie jak mantra tego samego o stanowisku i ciężkiej pracy (również po 12h co odbiega od oferty w ogłoszeniu), zapytania o warunki finansowe nie do końca jasne, Pani również nie potrafiła udzielić konkretnej informacji, jedyne co ogólne ustalenia gdzie trzeba, co trzeba itd. Można wywnioskować z tego że firma szuka młodych ludzi bez doświadczenia aby narzucić swoje "warunki". Sam podziękowałem za spotkanie.

Szczegółowo wszystko od A do Z z CV. Dużo pytań dlaczego zmieniam pracę, dlaczego akurat ta firma itd.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gosia

Az sie noz w kieszenie otwiera kiedy na spoko pracodawce sfrustrowane osoby wylewaja swoje zale na tym hejterskim portalu. Ja pracuje, jestem zadowolona, mam spoko kierownika. Jak ktos jest niezadowolony z kierownika albo z rekrutacji to zawsze moze zadzwonic i zglosic problem, moje zgloszenia zawsze byly brane pod uwage. To my kreujemy te firme, a mamy super zespol i rozumiem ze nie kazdy do niego pasuje. W szczegolnosci toksyczne osoby, ktore wszedzie szukaja winy tylko nie u siebie:-D

Jakiśtambyły
@Gosia

Kreuj tę firmę. Pisma do CEO grupy są zamiatane pod dywan a chodzi bezpieczeństwo pracy, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Miłego rozwoju!

Obecny
@Jakiśtambyły

Zawsze możesz złożyć anonimowe zawiadomienie na infolinii, którą firma ma, jeżeli uważasz, że coś jest zamiatane przez kogoś pod dywan. W każdej lokalizacji wiszą plakaty na ten temat.

Przedstawiciel Handlowy-Opinia

Firma CWS daję bardzo duże możliwości i w dodatku obecna Pani Prezes Marta W. widać, że stara się jak tylko może, aby firma była numerem 1 na rynku. Natomiast dział handlowy reprezentowany przez Mariusz B. oraz jego pupilkę Katarzynę G. jest po prostu nie do przyjęcia, a wręcz obrzydliwe. (usunięte przez administratora) a to jest nie profesjonalne. Mam nadzieję, że zmiany kadrowe powyższych osób pozwolą, aby CWS znowu odzyskał dawny wizerunek lidera branży oraz bardzo dobrego pracodawcy. Pozdrawiam

Nicka

@Nicka

Sylja

W sumie to przyjeli bez wiedzy ale potem z przepracowania rozchorowac sie mozna. Czasem myslalam ze cos robie tam ale to wszystko i tak bylo niewazne.

@rekrut

Przedstawiciel Handlowy

Sama firma daje naprawdę bardzo dużo, w tym motywacyjny system premii, samochód służbowy do celów prywatnych, kartę Multisport itp. Natomiast...no właśnie...Jeżeli kierownikiem sprzedaży będzie nadal Pani Katarzyna G. z Sosnowca oraz jej pupilek, Pan Dyrektor Sprzedaży Mariusz B. to nie widzę przyszłości tej firmy. To co Ci ludzie wyprawiają to jest po prostu chore..(usunięte przez administratora), zastraszanie, jakieś chore spiski i co widać gołym okiem - (usunięte przez administratora) Pani Katarzyny G. do Dyrektora Sprzedaży - słabe...Już nawet jest opinia na rynku, że handlowcy w CWS, którzy są pod Katarzyną G. wchodzą i wychodzą drzwiami obrotowymi gdyż nie da się wytrzymać z tą kobietą...Także reasumując, świetne miejsce pracy ale przy zmianach kadrowych i zamiany powyższych osób na bardziej kompetencyjne.

@Maciej

i faktycznie została mimo wszystko odwołana? jaka mogła być co do tego przyczyna? zostało to szerzej uargumentowane? zastanawiam się także jak często tego typu okoliczności mogłyby się zdarzać, to im również generuje koszty? ilu pracowników bierze udział w całym procesie rekrutacyjnym?

@Honorata

Bardzo ciekawe pytania, jednak komunikacja ze trony firmy jest bardzo słaba.

@Maciej

Ano szkoda, widziałam że jest sporo ogłoszeń tak tematycznie nawet dla młodszego speca do kadr. Piszą w nim o możliwości poznania nowych narzędzi i systemów jak na przykład Workday, ciekawe jakie jeszcze inne są wykorzystywane? Czy ktoś wie i opowie nieco więcej?

Henry5
@Maciej

U mnie było podobnie. Drugi etap, obietnice kontaktu (informacji zwrotnej na tak lub nie) i ..................tyle. Trochę nie poważnie

ciekawe
@Henry5

a na jakie stanowisko to była rekrutacja?

Rekrutacyjny Dramat

Witam, Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Sales Consultant New Busines. Aplikacja, po około 2 tygodniach odzew ze strony Pani kierownik. Miła, sympatyczna rozmowa. Pytania jak każde. Po tygodniu zaproszenie do siedziby firmy w Łodzi. Wszystko szło pięknie ładnie. Tu się skonczyło. Na rozmowie obecna Pani kierownik, Pani z HR i Pan dyrektor sprzedaży na Polskę. Po 15 minutach przemowy Pana dyrektora o wielkości firmy, całej organizacji i profesjonalizmie jaki tam panuje, Pan przypomniał sobie, że właściwie nie widział mojego CV… Pani z HR próbowała załagodzić małą wpadkę ale wyszło żenująco. Pytania te same co na rozmowie video, nadal wszystko w miłej atmosferze ale już sztucznej. Przemowa Pana o tym, ze w przedziale wieku 20 - 25 zmieniam 3 razy prace trochę nie świadczy o mojej chęci przywiązania do firmy była dość zabawna, patrząc na to że u ostatniego pracodawcy spędziłem 8 lat. Jak na teoretycznie kolejny etap nie uzyskałem odpowiedzi konkretnych o zarobkach. O benefisach, aucie itp - tak. Ale dalej to trochę mało. Na koniec Pani z HR dowiadując się ze mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia doznała szoku. Pan dyrektor powiedział nawet, że jest to informacja praktycznie mnie dyskwalifikująca. Spoko. Zaznaczyłem to w formularzu przy wysłaniu CV, powiedziałem to Pani kierownik na video ale może ktoś nie doczytał, nie usłyszał… Mija 2 miesiąc - odzewu brak. Wystarczyło napisać SMS „ Nie wybieramy Cię kandydacie”. W tak wielkiej i profesjonalnej firmie jak mówił ładnie Pan dyrektor przynajmniej wypadałoby. Tak mi się wydaje. Nawet chociażby dlatego, ze ktoś poświęca swój czas. Jechałem 350 km, wziąłem dzień wolny bo chciałem spróbować czegoś innego. Innej branży. Nie każdy się nadaje, ja to w pełni rozumiem. Jedyne co mi pozostało pozytywnego w tego wyjazdu to Pani która wpuszczała mnie na bramie. Miła, uśmiechnięta, sympatyczna. Dostałem tylko kartę wejściową od niej a jednak bez sztuczności, udawanego profesjonalizmu, aroganctwa i wywyższania. Szkoda dla CWS BOCO, ze pewnie to firma zewnętrzna. Pozdrawiam wszystkich czytających, życząc lepszych odczuć.

Spokojny
@Rekrutacyjny Dramat

Zapewniam Cię, że niczego nie straciłeś, wręcz przeciwnie zaoszczędziłeś czas i nerwy. Ta firma od 10 lat to mem. Na zewnatrz pozują na międzynarodowy koncern z wybujałym ego, z ekstra narzędziami etc. a w środku gangrena. Gdziekolwiek trafisz będzie Ci lepiej.

Była pracownica COK Łódź

Najgorsza firma, w jakiej pracowałam. To prawda, że jaki lider tacy pracownicy. Nie przedłużono mi umowy, gdyż nie byli ze mnie zadowoleni, po czym kazali KŁAMAĆ, że obu stronom było nie po drodze. Ja chciałam pracować dalej, byłi mnóstwo pracy, po czym jednak okazałam się niepotrzebna. Jeden wielki wyścig szczurów, pomagała mi tylko 1 osoba, reszta NIE MIAŁA CZASU. Moje prywatne maile oraz wiadomości na Teams były screenowane i wysyłane "górze". Zero poszanowania, tylko obgaduje jeden drugiego. Koleżanka z działu darła się na mnie i rzucała zeszytem i ja musiałam to znosić bo byłam nowa? Gdy jej odpowiedziałam na jej poziomie oczywiście doniosła na mnie... Fałsz i obłuda. Szukając nowej pracy poproszono mnie o rekomendację z CWS a raczej powód, dlaczego pracowałam tak krótko. Oczywiście nowej pracy nie dostałam, bo przedstawiono mnie w złym świetle, gdzie nieprawdą jest, że współpraca nie układała się. Ja chciałam zostać w firmie, to firma zrezygnowała ze mnie. Zapewne Pani A.J. zechce wypowiedzieć się pod moją opinią - nie fatuguj się. I tak macie same "jedynki" Także widać jaka to firma i jakimi wartościami się kieruje... Pieniądz tak, człowiek nie. Ot i cała tajemnica.

Mickey

Biorą do pracy na kierowców najpierw na próbę pierwszy dzień nie płacą jeździ się za darmo potem zdecydowali się no to przychodziłem do pracy jeszcze przez 2 dni i potem się okazało że nikt nie powiedział dalej czy chcą czy nie chcą powiedzieli że na razie się zastanowią mieli mi zapłacić ale mi nie zapłacili ta firma to jest jedna wielka banda (usunięte przez administratora) i cwaniaków nie polecam jak nie chcecie marnować czasu dajcie sobie spokój.

Henry5

Ktoś aplikował lub doświadczenie na stanowisku Sales Consultant New Busines, ostatni pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne.

@Henry5

Jaka liczba osób jest potrzebna na tym stanowisku? Widziałam, że do Rzeszowa 7 miesięcy temu było ogłoszenie, to poszerzanie zespołu czy ponowione?

Pytający

Witam. Jak wygląda.ptaca kierowcy - serwisanta? W Stargardzie pojawiło się ogłoszenie na to stanowisko. Jakie godziny pracy, jak z autem. Czy jakieś kary umowne są w umowach pomiędzy CWS a kierowcą?

@Pytający

Praca kierowcy - serwisanta wygląda następująco . Rozpoczynasz o 5.00 lub 6.00 ładujesz auto na trasę i jedziesz średnio 30 , 35 punktów 9 , 10 godzin dziennie . Codziennie inna trasa . Niektórzy mają mniej połowę tego ale to są osoby Królewicza Mariuszka O, ale jak mu podpadniesz to będzie Cię gnębił i dokładał punktów a wszystko za zgodą pani Kierownik .Auto trzymasz na bazie gdzie się ładujesz . Co do kar to są i tylko w jedną stronę czyli dla Kierowcy Boco jest zawsze czyste i najlepszą firmą . Kary praktycznie za wszystko Mariuszek lubi karać wtedy pokazuje że coś robi dla firmy . Co do płacy 250 zł za dzień 21 dni to jest 5250 od tego minus ZUS i podatek , czyli wychodzisz mniej niż pracownik na umowę o pracę powinni się zainteresować tą firmą traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)

Witam serdecznie. Ile średnio zarabia kierowca serwisant

Florian

Kierowca w Cws Boco ma dniówkę 230 zł miesięcznie wychodzi przy 21 dniach pracy wynoś 4830 zł od tego odlicz ZUS 1800 zł i podatek czyli na rękę masz około 2700 zł , bez urlopu bo jest to praca na własnej działalności. Zależy jeszcze gdzie będziesz pracował bo tam gdzie ja pracowałem gdzie Bogiem jest Mariusz O. możesz mieć przerąbane chyba że będziesz dawał prezenty lub mu właził w cztery litery to możesz mieć dobrze mniej punktów nie będzie się Ciebie czepiał , w innych regionach nie wiem jak jest ja pracowałem w regionie zachodnim. Podwyżki tylko dla wybrańców Mariuszka O.

Łukasz

Tak jak było napisane 240 zł dniówka na własnej działalności gospodarczej to daje przy 21 dniach pracy 5040 brutto minus podatek i ZUS . Czyli zostaje Ci jakieś 2400 zł i jeszcze twierdzą że zarabiasz za dużo.

@Łukasz

kto tak właściwie miałby powiedzieć, że "za dużo" zarabiasz i w oparciu o jaką konkretnie sytuację? opowiesz mi przy okazji coś więcej o specyfice pracy takiego serwisanta? jak wygląda typowy dzień?

Łukasz

Jak z zarobkami w 23 dla kierowcy serwisanta?

Były
@Łukasz

Radosław

Dzień dobry. Ktoś podpowie jak się pracuje na stanowisku PH w Boco? Ile wizyt? Jaka podstawa? Jaki plan? Ile umow realnie można podpisywać miesięcznie? Jakie tereny? Dział wynajmu ubrań mnie interesuje. Dzięki

X.y.z
@Radosław

Nie polecam pracy tam. 20 spotkań tygodniowo, na rękę ok 3tys, (usunięte przez administratora)i kontrole. A kierownicy oboje do (usunięte przez administratora) Nie znają się na zarządzaniu zespołem. Omijaj szerokim łukiem.

Anna Jakubiak
@X.y.z

Dzień dobry, oskarżenia o (usunięte przez administratora) są poważnymi zarzutami wobec naszych kierowników, więc bardzo proszę o kontakt bezpośrednio ze mną. Co do ilości spotkań, wynagrodzenia i kontroli to są to stwierdzenia nieprawdziwe.

Była

Czasem sobie tu wchodzę zobaczyć, że coraz gorzej u was. To zapytam: jak tam się czujecie bez Aneczki J. vel jabłonki?

Halina
@Była

I tylko po opiniach stwierdzasz że u nich coraz gorzej?

@Była

Obecnie w firmie jest sporo nowych osób zarządzających, ale nie tylko. Poprawił się kontakt z działem personalnym. Bardzo sympatycznie, sprawnie obsłużono mnie w zeszłym tygodniu. W księgowości nadal jakieś zawirowania i nie wiadomo, do kogo dzwonić o zwrot za fakturę.

Sebastian
@Ewa

Skąd ta poprawa? Jakieś zmiany na stanowiskach wyżej były?

tak
@Sebastian

Mhm, właśnie tak

@tak

Czyli tak naprawdę siedzisz w temacie, skoro odpowiadasz? Dasz w takim razie znać, jaki efekt do dziś to przyniosło? Co od nowego roku zmieniło się w warunkach zatrudnienia? Są jakieś szczególne zmiany?

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWS-boco Polska Sp. z o.o.