Opinie o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sutco-Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Hrono

Cześć, czy może mi ktoś napisać jakie są zarobki na magazynie (magazynier)?

Rzetelna opinia

Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na bardzo słabe warunki płacowe, nie ma co liczyć na podwyżkę samą z siebie, jeśli się już coś ugra z szefostwem to około 200 zł brutto, zero możliwości rozwoju, radzę omijać szeroko bo nie wiem czy kiedykolwiek ktoś przejrzy tam na oczy

Czy zdarzają się nadgodziny w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Jest roczny okres rozliczeniowy. Czyli jak nie ma pracy to masz wolne z harmonogramu, a potem to musisz odpracować do końca roku np. w soboty.

Miloszewski

Witam , pytanie moje brzmi następująco. Czy początkujący projektant ma szansę na godne zarobki w firmie Sutco?, i jakby można było określić kwotę netto orientacyjnie, czysta ciekawość.

Poczatkujacy projektant
@Miloszewski

Poczatkujacy projektant zarabia 2200 słabo

Hagi
@Miloszewski

Na godne zarobki nie ma co liczyć. Zarobki to główny mankament tej firmy. Z tego co się dowiedziałem to projektanci z dużym stażem też zarabiają kiepsko w porównaniu z innymi firmami. Na starcie obiecują rozwój i kierownik opowiada czego to nie bedziesz projektował, ale szybko się okazuje, że do ciekawszych maszyn są już inni pracownicy i ty rysujesz byle co. Do tego ciągła presja żeby szybciej i szybciej. Czas rozliczany co do minuty. Atmosfera w pracy też nieciekawa. Jak się widzi jak kierownik źle traktuje niektórych pracowników to samemu się odechciewa. Nie polecam, kariery się tu nie zrobi bo awansów nie ma i głupio się będzie znajomym przyznać ile zarabiasz.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Hej, Jak wygląda u Was dział optymalizacji? Warto wysłać CV ?

Optymalizacja

Nie ma obecnie nikogo w firmie kto ma stanowisko związane z optymalizacja procesów?

jacek
@Optymalizacja

Też chętnie się dowiem na ten temat

kiero

nie

Gabriela
@kiero

Hm, dlaczego nie warto? Możesz sprecyzować skąd taka odpowiedź? Co według Ciebie jest nie tak na tym dziale w Sutco? Pytam o warunki zatrudnienia. Jak one wyglądają? Jaka stawka, umowa?

Uchwyt

Jaką stawkę netto dostają spawaczy metodem mag-135 z małym doświadczeniem?

Witam , czy w firmie są duże frezarki lub wytaczarki cnc ze sterowaniem Heidenhain?

@Adam

Szczegółowy opis naszego parku maszynowego znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem: https://www.sutco.pl/o-firmie/uslugi-produkcyjne. Po przejściu na wskazany link proszę kliknąć na rodzaj usługi produkcyjnej, wówczas strona skieruje do opisu konkretnej maszyny. Aktualnie nie posiadamy frezarki ani wytaczarki cnc ze sterowaniem Heidenhain.

USUWANE WPISY , DLACZEGO?
@Adam

NIE

Mario
@Sutco-Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry mam kilkuletnie doświadczenie w pracy na suwnicy i jako operator srutownicy interesuje mnie jakiej firmy jest wasz śrutownik i jaka jest maksymalna szerokość linii srutowania z dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Aktualność
Zapraszamy do składania aplikacji.
Mario

Dzień dobry zastanawiam się nad zmianą pracy mam kilkuletnie doświadczenie w pracy na suwnicy i jako operator srutownicy interesuje mnie jakiej firmy jest wasz śrutownik i jaka jest maksymalna szerokość linii srutowania z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Jaka umowa obowiązuje w Sutco-Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Xd

Generalnie o pracę. Ale jeśli chodzi o dotrzymanie ustaleń bywa różnie. Najważniejsze aby kawa i ciastka były dla właściwego człowieka :)

Gabriela
@Xd

Co to znaczy, że 'jeśli chodzi o dotrzymanie ustaleń bywa różnie'? Co konkretnie masz na myśli? :P Czy po okresie próbnym w Sutco dostaje się umowę o pracę na czas określony czy nieokreślony? Jak stabilność zatrudnienia?

Super załoga

Arbuzo

Powinieneś kandydować na prezydenta!

Stary66

Witam ponownie odpowiedz pana na temat maszyn...Firma sutco kupuje najtansze nad srutownikiem nowym bo juz dzury i lataja mysla rok ????

Arbuzo
@Stary66

Jezusicku, człowieku, masz haos w czaszce!

WILQ

elo, ludzie firma super pro turbo, szczególnie to jak firma radzi sobie z kłopotami.. bye bye USA \o

Stary

Witam chcialbym aby kazdy przeczytal ktory chce sie przyjac lub pracuje w aktualnosciach zdanie...podwyzki sa dawane corcznie to rok w sutco trwa 740dni pozdro..nie ma podwyzek od poltora roku chyba ze ci co mieli najnizsza krajowa ..pozdrawiam cala gore

xyz

Zgadza się. Tyczy się to każdego poziomu tej organizacji która jednocześnie stara się kreować na bardzo profesjonalną.

Czy Sutco-Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

xyz

Odradzam

xyz1

pracowałem tam dwa razy jako młody nowy itd, i pozniej jak już cos umiałem .. szczerze szkoda czasu i nerwów !! Omijać

freska

czy sprzątaczki są traktowane spoko czy harują jak woły, za najniższą krajową

Klaudia

Co obiecują na rozmowie o prace ?

Aktualność
Szanujemy każdą opinię i każdy głos w dyskusji. Postanowiliśmy jednak odnieść się do kilku wcześniejszych wpisów dotyczących wysokości stawek, podwyżek oraz typu umowy.

Począwszy od 2016 roku podwyżki udzielane są regularnie w cyklu rocznym, a w każdym roku kalendarzowym przewidziany jest na nie konkretny budżet. Przy udzielaniu podwyżek brane jest pod uwagę całe spektrum czynników,  w tym m.in. umiejętności, zaangażowanie, ocena bezpośredniego przełożonego danego odcinka. Na przestrzeni czterech ostatnich lat w obszarze produkcji miało miejsce kilka „fal” podwyżek, którymi objęta została znaczna część pracowników produkcyjnych. W wielu przypadkach, szczególnie wśród pracowników najbardziej zaangażowanych, podwyżki wynagrodzenia nie były jednokrotne, ale sprowadzały się do dwóch, trzech czy nawet czterech korekt wynagrodzenia. Finalnie, średnia stawka na produkcji na dzień 01.01.2020 wzrosła o 35% w stosunku do średniej stawki z dnia 01.01.2016.

Z uwagi na fakt, iż firma działa również na rynkach zagranicznych, stwarza pracownikom możliwość wyjazdu na oddelegowania. Oddelegowania stanowią ciekawą alternatywę dla rozwoju umiejętności i doświadczenia pracownika, a zarazem zapewniają możliwość bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia.

Warto wspomnieć, że proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z dostępem do benefitów w postaci m.in.: świadczeń z ZFŚS (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych), dofinansowania opieki medycznej i karty sportowej, kursów językowych.
niezadowolony

podwyżki dla pracowników wykonujących prace fizyczną to przykładowo 1zł brutto za godz czyli jakieś 168 zł brutto na miesiąc taka podwyżka wychodzi i zdarza się raz na rok!!!! A stawki są nie wiele większe niż najniższa krajowa... ciężko utrzymać siebie i rodzine!

Zostaw merytoryczną opinię o Sutco-Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sutco-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sutco-Polska Sp. z o.o.