Opinie o PGP Katarzyna Fudyma w Żory

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PGP Katarzyna Fudyma. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PGP Katarzyna Fudyma o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGP Katarzyna Fudyma w Żory

hg Nowy wpis

@4567 jesteś taki pewien? Oj bardzo się mylisz ...

Barbara Nowy wpis

ja pracuje w PGP i jestem hostessą dojeżdżającą nawet :) (czasem muszę dojechać gdzieś na akcję, nie tylko w swoim mieście, a mieszkam w Rzeszowie). W pieniędzmi nigdy nie miałam problemu a jestem Hostessą od 5 lat, z czego ponad 1,5 roku stale z PGP pracuję. Za przejechane kilometry zawsze dostaję wcześniej pieniądze, czasem nawet zanim na akcję pojadę. Stawkę mam 10 zł już na rękę, zaczynałam od 8, ale podciągnęli mi. Może to supervisior ma olewający stosunek do hostess a nie PGP. Nie wiem kim jest Pani Fudyma, ale z doświadczenia powiem, że supervisiorzy lubią sobie czasem coś przywłaszczyć... albo z lenistwa umowy nie podpiszą... Pamiętajcie że o dane firmy zawsze warto poprosić, numer NIP możecie same sobie sprawdzić w internecie i poszukać kontaktów do osób zarządzających w centrali agencji. Ja się tego trzymam i pracuję dla tylko 2 agencji - dla PGP i DESIGNER.

mimi Nowy wpis

Rowniez pracuje w kazdy weekend dla PGP. Pieniadze zawsze na czas, zadnych problemow. Super praca i szefowa :)

? Nowy wpis

a co to są jakieś składki? moja supervisorka nie daje mi żadnych składek.chyba żechodzi o te liczby na umowie co są zawsze napisane. jekieś bruto, jakies koszty przychodzenia, czy przychodu, apotem jest dopiera ta kwota co dostaję do ręki. a jeszcze jak mnie tata zawozi do raciborza albo na te spotkania co miesiąc, to wypełniam taki druk i tata dostaje kasę. zawsze wypłacane , nie tak jak gdzieindziej

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie PGP Katarzyna Fudyma? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
?

nie wiem kto to Katarzyna Fudyma , nie znam i nigdy nie słyszałam ale w pgp dostaję 8 lub 9 do ręki

agnieszka w.

płacą po 25 ,stawka jak wszystkie 8

hostessa

to podajcie namiary na inne agencje. myślałam że 11 brutto to dobre stawki bo tyle w tu dostaję. ale jak inni płacą więcej to gdzie mam się zgłosić. i jak z terminami bo tu raczej nie narzekam. koło 15 jest kasa za poprzedni miesiąc.

Dziewczyny ja słyszałam bardzo złe opinie, ale się zdecydowałam na pracę, to była dawno w Katowicach, i się oczywiście przejechałam, jeździła wtedy taka grubsza Pani - chyba właśnie Fudyma - oczywiście za złą prace nie dostałam kasy. Zostawiłam to - bo kij ma dwa końce

hostessa rybnik

własnie włączyłam neta, i co? jak zwykle wypłata w terminie. piszę o o tym, ponieważ nie wierzcie ludzie w żadne negatywne opinie. miesiąc w miesiąc na czas

Natalia Mysłowice

Dziewczyny ja również odrazdzam, bardzo mało płacą , o kasę trzeba się prosić, naprawdę na sklepach każda hostessa o nich słyszała i nikt nie ma dobrego zdania

Dziewczyny odradzam najgorsza firma jaką znam!!! Szukajcie uczciwych ludzi

anna w

dziewczyny ja pracowałam w rybniku 5 lat temu u madzi ponickiej, potem miałam stała prace a teraz wróćiłam od stycznia znowu dopóki nie znajdę czegos na stałe. pod numerem madzi jest karolina czerner [usunięte przez moderatora] , a madzia ma inny numer, ale cały czas pracuje w tej agnecji, złego słowa nie powiem ani na prace z madzią ani na prace z karoliną. jeżeli ktoś szuka solidnej firmy, to niech sie tu skieruje.

Karolina z PGP

Uciekłyśmy aż się za nami kurzyło ufff z biura z Katowic, sypiemy się, promocji wogóle nie mamy, umowy nie ma ani jedna hostessa, i wogóle nie wypłacamy nikomu żadnych pieniędzy. i jeszcze oszukujemy jak się da. a jak możemy robić szkolenia skoro pracy nie mamy? a telefony podane przez nas są nieprawdziwe i nikt się na nie nie dodzwoni!!!!. Pozdrawiam z nie istniejącej agencji .

Żory

Już dawno nie mają biura - musiały uciec - bo hostessy je już ścigały. Nie polecam tej agencji. Co do szkoleń - zupełnie się zgadzam - prowadząca nigdy nie jest przygotowana i nie płacą za dojazd dla hostess mimo tego że obiecują

oszukana hostessa

Również odradzam - kiedyś nie zapłacili mi, bo stwierdzili, że nie wywiązałam się ze swoich obowiązków, zawsze coś znajdą

Hostessa Rybnik

Nie polecam- trzeba błagać o swoje pieniądze, zastraszają, odradzam!!!!!!!

agnieszka

w styczniu pracowałam już u nowej supervisorki która teraz pracuje na rybniku, karolina [usunięte przez moderatora] juz mam kase, odrazu podpisała ze mną umowę i DOSTAŁAM ZWROT za dojazdy. naprawdę polecam nikt tak szybko nigdy nie wypłacił mi kasy

a mi się tam dobrze pracuje i nieszukam innej firmy. mam co tydzień pracę od ponad 2 lat. jak ja jestem fer dla agencji to i oni sa dla mnie fer.

A mialaś umowe??? bo większośc hostess jej nie ma, jeżeli pracuje dla pani pauliny to chyba i tak powinnam nam przekazywać umowy, potem jest problem z odsyskaniem kasy, owszem dostanie się ją, ale po wielu telefonach, kiedyś mnie ostrzegali przed panią fudymą już teraz wiem żeby dla niej nie pracować i dobrze radze wszystkim hostessom

Dorota

Wszystko w jak najlepszym porządku. W zabrzu jest b. fajna koordynatorka. Nie ma problemu z pieniędzmi, zawsze mam je po 20 kolejnego miesiąca ;)) Wszystkie problemy zawsze zostają rozwiązane z pomocą koordynatora, nie miałam żadnych nieprzyjemności współpracując z tą firmą ;))

Zostaw merytoryczną opinię o PGP Katarzyna Fudyma - Żory

PGP Katarzyna Fudyma
3.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 38A
    33-100 Żory