logo Herbud Sp.z o.o.

Herbud Sp.z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o Herbud Sp.z o.o.

anonim 2011-01-03 13:57
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie ,fajna atmosfera ,dobre zarobki,jak najbardziej polecam tą firmę ;-) wystarczy tylko robić to co trzeba i jest oki ....auta też są niczego sobie ...;-)
bobo 2015-01-12 14:23
ODRADZAM, ODRADZAM,ODRADZAM !!!!!!!!!
duduś 2015-02-18 23:41
Bobo alboś tu nie pracował, alboś z tych leniów którzy wylecieli z hukiem. Jak pilnujesz swojej roboty to krzywda ci się nie stanie, kasa nie najgorsza i zawsze na czas, atmosfera ok, dyrektorzy też w porzo, nadgodziny płatne
MEG 2015-03-12 12:50
Jak wygląda praca na magazynie? jakie zarobki, godziny pracy?? będę wdzięczna za info
duduś 2015-03-12 13:37
Podaj, który magazyn cię interesuje, ale generalnie dziewczyn na magazynie nie ma.
MEG 2015-03-13 13:22
Tarnów :) mąż mój szuka pracy ;)
xfaraonx 2016-06-20 21:52
Witam. Jakie są zarobki na stanowisku kierowca-magazynier. Proszę o szczerą odpowiedź a nie jakieś brednie wyssane z palca
xfaraonx 2016-06-20 21:52
Miron 2016-06-30 15:17
Herbud Sp.z o.o. ma, wszystko pozytywne i bez zastrzeżeń i mam nadzieję, że w jakiś sposób ludzie się przekonają do tej firmy, więc postanawiam ją wesprzeć tutaj na goworku, bardzo dobra sprawa, polecam. Zwłaszcza umowy są zachęcające i to nawet bardzo
Heresio 2016-12-27 20:48
Zarobki jak na Polskie warunki gdzie wiekszosc pracodawcow daje najniższa krajawa wypadaja calkiem niezle, polecam te firme.
Były pracownik 2017-02-02 22:37
Z dyrektorem w oddziale w Opolu jest słabo ... motywacja na starcie spada do dużego zera !!!

Chłop nie zna zasad współpracy z ludźmi ,a szkoda bo ma fajną ekipę w Opolu i wystarczy Ich docenic , a zrobią co mają zrobić z nawiązką -:)
Joanna 2017-03-15 15:05
@Były pracownik jak długo pracowałeś w firmie? Chętnie usłyszmy coś więcej na temat warunków zatrudnienia w Herbud.
Zostaw swoją opinię o Herbud Sp.z o.o. - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbud Sp.z o.o.