Neutron Ventures Poland sp. z o.o,

Toruń

Opinie o Neutron Ventures Poland sp. z o.o,

admin 2015-07-29 15:17
Mieliście styczność z firmą Neutron Ventures Poland sp. z o.o, lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
Ala 2016-09-19 13:29
Napiszcie coś o Neutron ventures w Łodzi?
webrunner 2016-09-26 23:37
Przyjazna atmosfera, praca przy komputerach. Wymagana znajomość języka angielskiego.
wef 2016-10-03 13:14
taak faktycznie przedstawicieli szukali ostatnio..
aaa 2017-05-06 11:45
Pracowałam z nimi przez pewien czas. Dziwni ludzie, szef główny z GB to tragedia, dzwoni i wyzywa ludzi, czepia sie wszystkiego, albo stoi nad tobą i ci wytyka błędy. Reszta też nie lepsza. Pracowałam w kilku firmach, ta była najgorsza zdecydowanie.
Daisy 2017-08-07 10:33
A to ciekawa opinia, bo szef glowny z GB nawet nie rozmawia z wszystkimi pracownikami. Wszystkie rozmowy sa przeprowadzane z managerami i skoro piszesz "pracowalam" to sugerowaloby ze pracowalas na stanowisku managera a jakos, wszystkie osoby, ktore bezposrednio pracuja z HQ w UK nadal tu pracuja. Pani z konkurencji moze?
Atmosfera w samym biurze w Polsce super, mili ludzie, luzna atmosfera, nie ma dress code'u, oczywiscie nie wszystko jest idealnie, ale wyplaty na czas i ogolnie niezle sie pracuje. Niektorzy pracuja tu juz ponad 7 lat, gdyby bylo tak strasznie jak mowisz pewnie juz dawno by odeszli.
Zostaw swoją opinię o Neutron Ventures Poland sp. z o.o, - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neutron Ventures Poland sp. z o.o,