Opinie o Studio Gambit Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Studio Gambit Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Gambit Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Gambit Sp. z o.o. w Gdańsk

Myślałem, że tu jest jakaś podstawa, a tak czytam to ogłoszenie na doradcę klienta i czytam i widzę, że tylko od wyniku. No to ile wy zarabiacie tam? A konkretniej, ile na początku wam się udało wyciągać? Ciekawe, czy uda sie rachunki opłacić jakoś z tego w ogóle czy nie ma mowy :D

Rekruterka

Nie ma cudów, dbamy po prostu o profil firmy w internecie i prostujemy fake newsy, bez względu na to czy w danej chwili jest prowadzona rekrutacja czy nie. Pozdrawiamy

Pisaliście już o rekrutacji na temat tłumacza/redaktora. Oferta ponownie jest dostępna. Firma się rozwija stąd zapotrzebowanie kadry pracowników, czy może związane jest to z czymś innym? Jak oceniacie rotację wśród pracowników? Jeżeli chodzi o jasne konkrety, to mógłby ktoś podać przeciętne zarobki dla tego stanowiska albo powiedzieć czy oczekiwania netto ponad 6 tysięcy są do zrealizowania?

Ex

Stawki są śmieszne, zasady premiowania są mocno niejasne i zależne od wskaźników niejawnych.

@Ex

No to podaj tą stawkę, żebym wiedziała o czym rozmawiamy i jak się nastawiać? Te wskaźniki to bardziej decyzja przełożonych, da się jakoś to przewidzieć? Zasady premii nie macie zapisane w umowach? Bo zastanawiam się w przykładowo w jakich przypadkach się ją dostaje.

Dział rekrutacji

Nie szukamy nikogo na doradcę klienta, to fake news.

Miro Nowy wpis
@Dział rekrutacji

Aha. Rozmowa i tak zeszła na płace. Faktycznie, tak jak podają przedmówcy, zasady premiowania oparte są na niejawnych wskaźnikach? I czy chociaż pensja zasadnicza jest tu jawna?

Rekruterka Nowy wpis
@Miro

W Studio Gambit nie ma stanowiska Doradca Klienta. Ktoś tu sieje niepotrzebne zamieszanie.

Rekruterka Nowy wpis

Czy firma Studio Gambit Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Danuta

Zaintrygowało mnie ogłoszenie o pracę na stanowisko detektywa. Wynagrodzenie jest prowizyjne od klienta. W takim razie może powie ktoś ile realnie można zarobić za miesiąc pracy? Ciężko mi sobie zobrazować jakie to kwoty...

Patrycja - rekruterka w Studio
@Danuta

Nasza firma jest firmą lokalizacyjną, a nie detektywistyczną.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Studio Gambit Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent Detektywa/ Detektyw
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jolanta

Na stronie firmy znalazłam ogłoszenie na tłumacza technicznego. Jest w ogóle jakas rekrutacja na to stanowisko? Bo jest tam info że po wypełnieniu formalności związanych ze zgłoszeniem od razu jest wdrożenie. Między tym zadnych rozmów nie ma czy jak to wygląda?

NIco
@Jolanta

Formalności to m.in. testy językowe i sprawdzenie umiejętności, dogadanie dostępności itp.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Studio Gambit Sp. z o.o.?

Wszystko zależy od stanowiska, na które się aplikuje. O każdym etapie rekrutacji kandydat zostaje poinformowany.

praca zdalna na umowę o pracę

Czy jest możliwa praca zdalna w oparciu o umowę o pracę?

Przemysław
@praca zdalna na umowę o pracę

Tego niestety nie wiem bo dopiero myślę o tym żeby wysłać CV. Dowiadywałeś się bezpośrednio w firmie? Bo teraz praca zdalna jest możliwa w wielu firmach to może tu też. Jakbyś już coś wiedział to napisz, ok?

Jolka
@Przemysław

Nie słyszałam żeby teraz pracowali zdalnie.

Elżbieta
@Jolka

Czyli aż tak nie idą na rękę, żeby można było poprosić chociażby o hybrydę?

Patrycja
@praca zdalna na umowę o pracę

W Studio Gambit pracuje się w trybie hybrydowym.

Elżbieta
@Patrycja

widziałam właśnie, że podobno 2 dni w tyg trzeba być w biurze. Firma je wybiera czy można mieć dowolność? i ktoś dopisał, że niby jest zdalna po spełnieniu pewnych warunków. O jakie chodzi?

Ela
@Elżbieta

to wszystko jest do dogadania, jest elastyczne podejście.

Danuta

Pojawiło się ogłoszenie o pracę jako detektyw, asystent detektywa. Z tego co jest napisane, jest to praca dodatkowa na zlecenie, stawka to 20 zł. Wie ktoś w takim razie ile netto msc tak realnie wychodzi na tym stanowisku?

@Danuta

Dzień dobry! To ogłoszenie to fake. Nasza firma nie działa w branży detektywistycznej.

Dział rekrutacji

Wpis nie ma nic wspólnego z działalnością firmy Studio Gambit Sp. z o.o. Nie zatrudniamy Pomocy Kuchennych, działamy w branży lokalizacji i tłumaczeń.

Potencjalny tłumacz

Jakie oferują zarobki za stronę rozliczeniową dla tłumaczy? Czy jest możliwa praca 100% zdalna? Czy udostępniają narzędzia CAT?

@Potencjalny tłumacz

Tlumaczy obowiązuje stawka za słowo. Narzędzia Cat są udostępniane tlumaczom i roznia sie w zależności od projektu Jeśli chodzi o pracę freelancera, oczywiście musi być zdalna. Jesli chodzi o tlumaczy inhouse, ktorzy sa zatrudnieni na umowe o prace tal jak w przypadku innych pracownikow sa 3 możliwości: -praca w biurze, -hybrydowa(2 dni w tygodniu w biurze) -zdalna po spełnieniu określonych warunków

Robert

Czy w Gambit obowiązuje okres próbny dla nowo zatrudnionych i jeśli tak, to ile trwa i jak dokładnie wygląda? Jest szansa na późniejsze zatrudnienie? Podzielcie się proszę tymi informacjami.

Michalina Jenczelewska
@Robert

W moim przypadku były to bodajże 3 miesiące (już nie pamiętam dokładnie). Najpierw kilka tygodni szkolenia na systemie do eksperymentów, w osobnym pomieszczeniu, a później przeniesienie do docelowego pokoju i już pierwsze próby samodzielnej pracy z pomocą teamleadera i innych pracowników grupy. W momencie podpisywania późniejszej umowy byłam już całkiem nieźle przygotowana do bardziej samodzielnej pracy :)

Michalina Jenczelewska

Ja nie mam większych zastrzeżeń. Pracowałam prawie 2 lata jako koordynator projektów. Bardzo dobra atmosfera, choć nie jest to praca dla każdego: trzeba być samodzielnym, a tego nie da się nauczyć, to cecha/tendencja, którą się po prostu ma. Trudno zarządzać projektami, jeśli nie potrafi się podejmować decyzji, a przecież na tym polega to stanowisko. Szkolenia jak najbardziej są (na początek obowiązkowe, a później proponowane - czasem tak po prostu, a czasem w odpowiedzi na potrzeby pracownika, które wystarczy zgłosić). Firma inwestuje w swoich pracowników. Po ukończeniu szkolenia nigdy nie spotkałam się z zarzutem, że czegoś nie wiem, choć powinnam. Wszystko było wyjaśniane, w razie potrzeby wielokrotnie. Nawet gdy już zdobyłam więcej doświadczenia i mogłam rozwiązywać wiele problemów zupełnie bez pomocy, koledzy z pokoju zawsze wsparli dobrą radą, a w kryzysowych sytuacjach wszyscy się wzajemnie wspieraliśmy. Cieszę się, że dano mi szansę pracować w tej firmie zaraz po studiach. Otworzyło mi to wiele dróg i pozwoliło zdobyć bardzo cenne doświadczenia. Zostałabym, gdyby nie decyzja o otworzeniu własnej działalności. Mimo to do dziś z radością współpracuję z Gambitem w innej roli :)

@dion a da się jakoś dogadać ze szkoleniami?

Dion

No tak średnio z atmosferą w hr. Zatrudniają ludzi zaraz po studiach żeby za dużo nie płacić;) a wymagają jak od pracownika ze stażem, zero szkoleń porządnych i nagle wymagania żebyś wszystko ogarniał

Odpowiedź
@Dion

Studio Gambit nie ma działu HR.

Studio Gambit
@Dion

Okres wdrażania nowego pracownika trwa od 6 do 12 miesięcy. Oczekiwanie samodzielności na nowym stanowisku i obsługa standardowych zleceń przychodzi po około roku.

K

Amatorszczyzna jeśli chodzi o proces rekrutacyjny. Niestety po rozmowie kwalifikacyjnej próżno czekać na informację zwrotną mimo obiecanego kontaktu w tej sprawie. Po wysłaniu emaila z prośbą o feedback brak odzewu = brak szacunku do kandydata. Zmarnowane 45 min. na rozmowę kwalifikacyjną z Panią Olgą R. Nie polecam.

Studio Gambit
@K

Wszyscy kandydaci, którzy są zapraszani na rozmowy rekrutacyjne otrzymują odpowiedzi zwrotne. Bez wyjątku. Bardzo nam przykro za zaistniałą sytuację, najpewniej mail trafił do SPAMu.

Mateusz

@dion żadnych, ani podstawowych szkoleń?

Iza

@byly pracownik - czy możesz powiedzieć więcej na temat pracy w tym miejscu? Jaka była umowa ?

@Iza

umowa o pracę na czas określony - rok. po miesięcznej umowie próbnej.

Nie polecam pracy w tej firmie. Zatrudniają ludzi na sezon urlopowy, a po kilku miesiącach zwalniają z dnia na dzień, nieoczekiwanie. Przycinają na pracownikach. Nie polecam!

Mikołaj

@K, czy mógłbyś napisać, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna? Chętnie dowiem się, czy miałeś do wykonania podczas niej jakieś szczególne zadania. Jeśli mógłbyś powiedzieć coś na ten temat - bylibyśmy wdzięczni. Czy na forum są osoby, które pracują lub pracowały w Studio Gambit w Gdańsku? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Zdziwiony

Dziwne, wydawało mi się, że wcześniej było tu więcej komentarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Gambit Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Studio Gambit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Gambit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Studio Gambit Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Matejki 6
    80-232 Gdańsk