Opinie o Elektra S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elektra S.A. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektra S.A o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektra S.A w Warszawa

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Elektra S.A? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Kamil Nowy wpis

Byłem pracownikiem Elektry przez prawie rok czasu. Przez ten czas poznałem naprawdę mega pozytywne osoby z którymi współpracowało się mega. Przyszedł czas rozstania ale w bardzo pozytywnym nastroju. Polecam każdemu tego pracodawcę .

Jak wygląda sprawa grafiku w Elektra S.A. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zadowolona Nowy wpis

Grafik można dostosować do swoich preferencji. Zaczynamy pracę pomiędzy godziną 7:00 a 9:30, pracujemy 8 godzin więc najwcześniej można skończyć pracę o 15:00 a najpóźniej o 17:30.

Daro S. Nowy wpis

Witam Serdecznie Pracuje dla Elektry ponad 6 miesięcy, więc myślę że po takim okresie czasu każdy może się już jakoś sensownie i rzetelne określić. Mam już swoje latka i spory bagaż różnych życiowych doświadczeń i potrafię odróżnić zle miejsca od dobrych i ludzi. Dla mnie to najlepsza robota jaką do tej pory miałem, po prostu to jest to. Ludzie jak wszędzie muszą się przyzwyczaić zanim zaakceptują nowego narwanca ale chłopaki dobre, zwłaszcza brygadzista K. Spoko gość, ???????? szacun. Płacą jak dla mnie dobrze i uczciwie, sami widzą kto na co zasługuje, tak że co by kto na ciebie nie gadał to sam tak naprawdę pracujesz na swoją pozycję i wizerunek ślepi nie są widzą sami co trzeba, i uczciwie dzielą chleba. Każdy ma prawo do własnych opinii i powinien mieć jakieś uczciwie zdanie na dany temat, no to ja właśnie tak to na daną chwilę widzę i tyle a jak to odbieracie to również wasza prywatną sprawa i prawo więc na wzajem się szanujmy i rzetelnie pracujmy, a efekty przyjdą same.

Czy po rozmowie w Elektra S.A rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Leszno

Polecam pracę w Elektra S.A. Fajna atmosfera, dobra lokalizacja ( blisko metra ) godziny pracy, wynagrodzenie ok i nawet premia się zdarza, prywatna opieka medyczna. Fajnie jest pracować w firmie, która robi coś więcej. Pomaga potrzebującym rodzinom czy domom samotnej matki a ostatnio nawet pomaga Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie w projekcie budowy fotowoltaiki dla zwierząt z tego schroniska. Te wszystkie dodatkowe działania i zachęcanie pracowników do włączenia się w nie, jest bardzo budujące, aż się chce coś jeszcze od siebie dać ;-) Polecam !!!

Bronisław
@Monika

Polecasz pracę w tej firmie, więc chciałabym za Twoim pośrednictwem ustalić, czy Twoim zdaniem jest to dobre miejsce pracy dla osób, które cenią sobie rozwój zawodowy? Pracodawca daje takie możliwości? Nie napisałaś tego w swojej pierwszej wiadomości, dlatego pozwoliłem sobie o to zapytać. Z góry dziękuję.

@Bronisław

W mojej ocenie są takie możliwości, dlatego min. tu pracuję.

Bonzo

Firma ma chyba kłopoty z nowymi kandydatami bo nie ma chętnych do pracy, nawet sprzątaczka zrezygnowała z pracy... taka to firma

@Bonzo

Chyba mylisz firmy ?! Polecam sprawdzić profil, zanim umieszczasz takie nieprawdziwe opinie. Pozdrawiam.

Tadzio
@Bonzo

Sprząta firma zewnętrzna, nie powiązana zawodowo z Elektra wiec błędne wnioski masz.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Elektra S.A? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Tadzio

Na początku miesiąca.

Czy Elektra zatrudnia studentów?

Oczywiście, studenci mogą do nas składać swoje CV.

Florian

Patrząc na ten spokój na forum można takie wrażenie odnieść, że dobrze się ludziom pracuje i nie mają chęci tu zaglądać. Warto aplikować?

Emc
@Florian

Nie warto. Ja niebawem rezygnuje.

Emilia
@Emc

Nie warto, jeśli lubisz nadmiar obowiązków to proszę bardzo i brak szacunku dla swojej pracy wiem tez ze mobbing kilka razy sie pojawił

@Florian

Warto aplikować, firma się rozwija, poszukuje kolejnych pracowników do różnych działów. Na pracuj.pl jest kilka ogłoszeń w ostatnim czasie. Ja jestem bardzo zadowolona, dobry pracodawca i miła atmosfera. Polecam !

@Emilia

Nie wiem skąd taka opinia, chyba jednak u nas nie pracujesz... bo nie mamy nikogo w zespole o takim imieniu i nie mieliśmy ... ?! Wprowadzasz ludzi w błąd. To niezrozumiałe.

Agnieszka

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Elektra. Firma się rozwija, wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich pracowników. Nawet w czasie pandemii radzi sobie bardzo dobrze i rozpoczyna nowe projekty min. uruchomiła projekt budowy fotowoltaiki dla zwierząt ze Schroniska, co w dzisiejszych czasach pandemii jest nie lada wyzwaniem. Jako pracownik mam poczucie bezpieczeństwa w tych trudnych czasach. Polecam pracodawcę.

Zadowolona

Ja bardzo chwalę sobie pracę w Elektra S.A. Pracuje od niemal roku, atmosfera świetna, zarobki są dobre i zawsze na czas, premie, praca zdalna, benefity, dobry dojazd blisko stacji metra. Z tego co czytam to dużo się musiało zmienić wraz ze zmianą Zarządu jakiś czas temu. Osobiście polecam każdemu pracę w Elektra.

Julita

@Zbychu, wyjaśniłbyś swój post? Niewystarczająco informuje innych użytkowników o Twoim doświadczeniu wynikającym z pracy w Elektra. Co głównie wpływa na Twoją opinię o tej firmie?

Zbychu

Wielka (usunięte przez administratora)...tylko obiecują

Julita

W komentarzach wskazujecie wiele minusów firmy Elektra, które bezpośrednio wpływają na Waszą ocenę tego pracodawcy. Mnie ciekawi druga strona medalu. Co Waszym zdaniem jest plusem tego pracodawcy?

fed

ja to się zastanawiam czy jest szansa na jakiekolwiek oferty pracy do nich, wiecie może? Dizęki za odpowiedź

lala

Faktycznie bardzo słabe wynagrodzenie no chyba że jesteś rodziną kogoś na górze,

bambolina

Firma Elektra S.I. to totalne dno. Niekompetencja, nieudolność, brak wiedzy fachowej ludzi na stanowiskach. Dziwne że to jeszcze funkcjonuje. Produkty tej firmy prezentują mierny poziom bo jak może być inaczej. Wynagrodzenia bardzo nędzne, chyba że dla kolesi. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Elektra S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Elektra S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Elektra S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektra S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektra S.A
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Skierniewicka 10A
    01-230 Warszawa