Opinie o GM Records w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GM Records. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GM Records na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GM Records w Warszawa

Adam Nowy wpis

Ale o jakim nękaniu mowa ?

kunta kinte Nowy wpis

Zbyszek robi dobra robota !!! boi się pan, mięknie pan ,bedzie nowy pan:) i to jaki pan !!!

Art. 190 Kodeksu Karnego Nowy wpis

w internecie nic nie jest anonimowe, wiesz o tym? ty również nie. a uporczywe obrażanie i nękanie ma swój paragraf w KK. 3,2,1,0........

takty

Państwo z Taktu się za robotę lepiej wezmą, zamiast spamować to forum. Zajmijcie się swoim bajzlem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie GM Records? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
pawel

Szkoda firma dużo roboty płyty pięknie tam pracuje. Trzymajcie

tomek

Nie winny firma tylko adminstrata to głupie sprzetaje jaki szmaty jakiś pani i pan elekancki małym stopy

pek
@tomek

piekna dzialka w woli sprzedana za piekne pieniadze:) pieknym ludziom, mozna powiedziec ,ze pieknie zaplanowane dzialanie ,majace na celu , oczywiscie dobro firmy:) piekne pieniadze ktos wezmie:)wszystko legalnie i zgodnie z litera prawa.Gratulacje

Winyle

robicie super, bardzo dobra współpraca z handlowcem.

klient

GM Records, chyba konkurencja tu po was ciśnie ostatnio. Ja polecam, moja produkcja wykonana super przez was.

dan

warunki współpracy fatalnie szkoda że niektórzy kierownicy trochę nadużywają alko brak profesjonalizmu a wymagają od innych nie polecam współpracy

Nietakt_0

jak dla mnie jest w porządku, kasa na czas, fajni ludzie.

zuraf

Od 6 miesięcy tutaj pracuje i jest bez porównania lepiej niż w konkurencyjnej firmie Takt,skąd się zwolnił em. Ludzie normalni, kasa w terminie, codziennie toczyły piękne winylu. Jak dla mnie jest ok.

oki

W sumie teraz pokazały się oferty pracy jedynie na specjalistę ds. sprzedaży, ale to dobrze, że wymagane jest wykształcenie, bo przecież cenią sobie profesjonalizm.

nietakt

firma działa - na stronie www.gmrecords.pl są dodawane bieżące aktualizacje i informacje o wykonanych produkcjach - wystarczy sprawdzić. czyżby konkurencja zazdrości? ;)

Grzegorz

Firma od 08.08. nie realizuje zleceń. Chyba zamknięta ( może przejściowo ).

tadzio

też gdzieś widziałem to ogłoszenie.

nowy

te opinie są kłamliwe i zapewne pochodzą od konkurencji, chyba z Taktu. Firma ,mimo że w upadłości solidna. Od 2 lat jak pracuję dostaję kasę na czas jak Bóg przykazał - wedle umowy. Są też premie i to wcale, wcale. Atmosfera też znośna. Nie ma szarych eminencji i przydpasów prezesa.Jak dla mnie może być.

GM

Firma bez przyszłości, w upadłosci likwidacyjnej, branża płyt się kończy,sprzedają co się da aby spłacić długi, Ci pracownicy co mogą odchodzą i dlatego zwalniają się miejsca pracy.

nie polecam

Nie polecam tego miejsca. Firma zwija się, nie rozwija. Póki mogą to działają, ale to nie jest miejsce rozwojowe. Stan upadłości nie restrukturyzacji, jak podają często. Póki ktoś nie kupi terenów muszą jakoś działać, bo muszą spłacić długi. Ludzie niekompetentni, bo nikt kompetentny nie podejmie się tam pracy. Pozostają starzy pracownicy póki mogą. Szanujcie swój czas i pieniądz.

Dani

nie polecam pracy w GMR jeśli ktoś ceni swój czas, zaangażowanie i zależy mu na pracy na dłużej i szacunku.

kam

hej, a co takiego jest nie tak w podejściu do pracowników w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o GM Records - Warszawa

GM Records
2.5/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Zamenhofa 25
    05-400 Warszawa