Opinie o KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

W mieście Wrocław były ciekawe oferty pracy na Radca Prawny. Co powiecie o zarobkach w firmie KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K.?

Ginny Nowy wpis

Warunki i jakość pracy jest bardzo zróżnicowana w zależności od działu i konkretnych osób, z którymi się pracuje. Sama firma nie ma żadnych procedur dotyczących na przykład poprawnej komunikacji czy zapobieganiu (usunięte przez administratora) co przy takiej wielkości organizacji byłoby pożądane. Procedura rekrutacyjna moim zdaniem jest przyjazna i przejrzysta, ale warto ustalić WSZYSTKIE szczegóły na piśmie, bo potem może okazać się, że wraz ze zmianą współpracowników, zakres obowiązków, albo inne ustalenia dotyczące twojej pracy, jak na przykład możliwość pracy zdalnej czy zakres twoich obowiązków, mogą się zmieniać. Jeśli chodzi o możliwość uzyskania umowy o pracę to znowu- zależy od działu. Nie każdy dział dopuszcza taką możliwość. Na plus zdecydowanie krótsze piątki (praca do 14).

@Ginny

Jak nie da rady dostać umowy o pracę to trzeba być na zleceniu czy bardziej własna działalność i B2B? W piątki praca od ósmej czy dziewiątej?

Adka Nowy wpis

Ktoś rok temu napisał o niejasnych zasadach co do premii czy ktoś to mzoe rozwinąć ? Może się tez coś zmienilo w tym temacie ? Zaciekawiła mnie tez możliwość pracy w różnych językach. Czy mowa tutaj wyłącznie o angielskim?

Kamila

Na rozmowie rekrutacyjnej zaproponowano mi umowę zlecenia, którą zaakceptowałam. Ponadto, na rozmowie tej uzyskano ode mnie praktyczne informacje dotyczące prowadzenia pewnego typu spraw. Jeśli dobrze pamiętam, miano się do mnie odezwać. Po miesiącu czekania straciłam do nich zaufanie. Do tej pory i tak nikt się ze mną nie skontaktował.

SDZLEGAL SCHINDHELM
@Kamila

Szanowna Pani, Dziękujemy za Pani opinię. Jest nam przykro, że nikt z ramienia Kancelarii się z Panią nie skontaktował. Naszym standardem zawsze jest udzielenie odpowiedzi kandydatowi po każdym etapie rekrutacji. Dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja nie zdarzyła się w przyszłości. W przypadku postępowania rekrutacyjnego często prosimy o realizację praktycznych zadań. Jednak nie jest to sposób na pozyskanie jakiekolwiek wiedzy, tylko na sprawdzenie umiejętności praktycznych kandydata. Zachęcamy do aplikowania do nas w przyszłości. Zespół SDZLEGAL SCHINDHELM

Bastek
@Kamila

Czy możesz coś dopowiedzieć w tym zakresie ? Jak to wyglądało było zadanie pisemne,jakąś symulacja na aktach czy rozpytanie ? Słabo że nie dali feedbacku teraz to standard.

Kamila
@Bastek

To było rozpytanie.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K. na stanowisko Radca Prawny / Adwokat do German Desk? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ad

Na plus: - ciekawe projekty - możliwość pracy w językach obcych Na minus: - (usunięte przez administratora), nieprzyjazna atmosfera, próby manipulacji - niejasne zasady przyznawania premii i podwyżek - bezpłatne nadgodziny - zła organizacja pracy Dużo zależy od działu, w którym się pracuje, ale w dłuższej perspektywie zdecydowanie minusy przeważają nad plusami. Miejsce do pracy dobre tylko na czas określony (zdecydowanie raczej krótszy).

Dorota
@ad

A to aż tak dużo tych działów w kancelarii jest, że tak to podkreślasz? Piszesz o tych próbach manipulacji, możesz podać przykłady? :(

Urszula
@ad

W jakich językach obcych można pracować w tej firmie?

Jarosław

Nie wygrali. Ogólnie nie jestem zadowolony.

SDZLEGAL SCHINDHELM
@Jarosław

Szanowny Panie, Przykro nam, że sprawa nie została pozytywnie dla Pana rozstrzygnięta. Choć mamy duży odsetek wygranych spraw i wiele sukcesów na koncie, to wynik postępowania sądowego jest rezultatem wielu okoliczności, w tym także takich, na które pełnomocnik procesowy nie ma wpływu. Pozdrawiamy Zespół SDZLEGAL SCHINDHELM

Magdalena

Wrocławska kancelaria Schampera szuka radców prawnych i adwokatów m.in. do działów German Desk, prawa zamówień publicznych, corporate, ochrony środowiska, doradców podatkowych i aplikantów. Mam dylemat co do pierwszego ze stanowisk pracy, gdzie oczekuje się od kandydata biegłej znajomości języka niemieckiego. Jaki certyfikat należy mieć, aby być przyjętym? Pytam, bo jednocześnie kancelaria oferuje kursy językowe, więc może bez stuprocentowej biegłości nadal ma się szanse na tę pracę.

ght
@Magdalena

Na pewno warto się umówić na rozmowę i przyjść. Wszelkie wątpliwości zostaną wtedy wyjaśnione :)

Mariusz

Niestety nie ma tu aktualnych opinii o firmie. Może ktoś z obecnych pracowników zechce się wypowiedzieć? Będę bardzo wdzięczny.

ght
@Mariusz

Ja najbardziej doceniam atmosferę w pracy oraz zespół. To sprawia, że każdego dnia naprawdę chcę się pojawić w biurze i pracować. Wręcz - biorąc pod uwagę konieczność pracy zdalnej czasami - brakuje tego spotkania z innymi osobami z zespołu, choćby na krótkiej rozmowie podczas robienia kawy. Oczywiście, są pewne niedociągnięcia (czasami nawet poważniejsze) w kwestiach komunikacji i zarządzania. Ale nigdy nie były one większe od mojego ogólnego pozytywnego wrażenia. Tak więc dla mnie osobiście bilans plusów "dodatnich i ujemnych" wychodzi pozytywnie. Z czystym sercem polecam :)

admin

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K. - Wrocław

• Jak się pracuje w KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kazimierza Wielkiego 3
    50-077 Wrocław

KANCELARIA PRAWNA SCHAMPERA, DUBIS, ZAJĄC I WSPÓLNICY SP.K.