Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz w Białystok

Smyk92

Hej pracownicy. Do was nic nie mam wykonujecie tylko pracę. Jak tu czytam, często bez wynagrodzenia, umowy. Możecie rzucić danymi adresowymi tego pana M i kierowniczki? Potrzebuję do pozwu cywilnego. Zginęło mi więcej hajsow z karty, niż mój rydwan warty. Dzień po wizycie. Aż tyle nie piłem.

Anty
@Smyk92

złóż zawiadomienie o przestępstwie. Nie słuchać dzielnicowego, iść złożyć zawiadomienie o przestępstwie. Walczyć o swoje, nie tracąc czasu na żale w internetach.

Bold

Czasem człek ma opory, czy wystawić negatywną opinję, ostrzegać innych przed pracodawcą. Tu nie ma takich wątpliwości. Jestem pewien, że ktokolwiek podejmie współpracę z tą firmą - straci. Pytasz co straci? Czas, pieniądze, nerwy - najbardziej gwarantowane. O ile nie piszesz rozprawy o patologiach, odpuść sobie ten lokal: dziewczyno, chłopaku. Nie patrz na stawkę, obietnice bez pokrycia. Stać Cię na więcej i zwyczajnie szkoda Ciebie.

Vera

Nadgodziny wybierają Ciebie. Jak na twaje work day. Przyjdzie ViP.

Małgorzata

dużo nieciekawych rzeczy piszecie o właścicielu piszecie niżej, choćby że nie ma pensji, ale skoro on nie płaci zatem kto tam pracuje? jak nie ma pensji co miesiąc to co ludzi trzyma w tym klubie że on nadal działa i jest obsługa?

Desperaci
@Oleg

Haha czytam te opinie i śmieje się jakim trzeba być przykrym człowiekiem zeby nie mieć co robić tylko pisać opinie na jakimś gowork Ten facet ma firmę od ponad 23 lat i będzie miał kolejne tyle a takie opinie (usunięte przez administratora)lub innych niedorozwiniętych ludzi nic nie wskórają. Ehhh … zajmijcie się swoimi domami dziećmi czy tez chociażby swoim nudnym życiem i dajcie w końcu spokój ???? hahaha

Sabina Nowy wpis

Też znalazłam tą ofertę pracy dla pomocy kuchennej i szkoda, że nikt nie odpowiedział na wcześniejsze zapytanie, bo też weszłam tutaj żeby podpytać o parę spraw. Firma pisała, że to nie jest praca zmianowa, więc podajcie konkretne godziny w jakich się pracuje. Akurat te kilka lat temu było to ogłoszenie dodane przez urząd pracy i tak myślę czy prywatnie też można aplikować....

Kasia Nowy wpis

Byłam na weekend jako tancerka .bardzo miła atmosfera pieniążki wypłacone po pracy .pozdrawiam menagera Kamila i cała ekipę.napewno wrócę

Czarna Nowy wpis

Parę lat temu trwała rekrutacja na pomoc kuchenną, czy teraz moje cv byłoby wzięte pod uwagę, gdybym starała się o pracę? Nie chciałabym żeby trafiło od razu do kosza, dlatego wolę się upewnić. W 2018 roku stawka wynosiła 13,70, a czy teraz jest ona trochę wyższa? Widziałam też w tym ogłoszeniu, że formą zatrudnienia była zleceniówka Czy teraz umowa o pracę byłaby możliwa?

Niki Nowy wpis

Bardzo fajna praca i wypłacalna

Hostessa

,,Szukam uśmiechniętych hostess - praca od zaraz ! Stawka 300 dniówka plus wysokie prowizje. Mieszkanie służbowe oraz zwrot za dojazd ! Nie masz doświadczenia - nie szkodzi oferuję szkolenie. Nie czekaj aplikuj już dziś ." To ich ogłoszenie, które mogą sobie wsadzić... Hostessy nie mają nawet ani grosza od nich za dojazd do pracy i nawet na bułkę czy zupkę chińską ich nie stać! Proszą, dopytują o swoje wynagrodzenia i nie dostają, za to są wyśmiewane bądź straszone umowami, które też mogą sobie wsadzić... I że nic nie dostaną jesli nie przyjadą do pracy... Przyjadą? Zapomnij! Na bilet autobusowy nawet nie starcza. Mieszkanie rudera i brud za które hostessa ma płacić. Jeśli nie wywiązują się ze swoich obietnic to niech nie liczą, że ktoś normalny będzie u nich pracował co za tym idzie przyciągał klientów... Dlatego są pustki. hostessy mówią o tym horrorze i aż smutno Straciłem wiarę w dobry klub w Polsce dobrych i dla klientów i dla pracowników

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Weronika

To jakieś pojedyncze sytuacje czy są jakieś regularne problemy z płatnościami? Wiesz chociaż z czego mogą wynikać? No i czy w ogóle pensji nie ma czy jakieś opóźnienia po prostu są?

Bar
@Weronika

Z płatnościami u nich jak ze spektrum autyzmu; Pełny wachlarz možliwych scenariuszy. Najbardziej prawdopodobne wylądowanie gdzieś po środku. Czyli coś pewnie zarobisz. Ale nie tyle, nie tak często co się spodziewasz i nie tyle co obiecują. Możesz np. dostać trochę napiwków i kwotę w ratach, którą uznasz za fajną wypłatę gdyby dotyczyła okresu jednego miesiąca. Ale za pracę z dużymi odstępami na przestrzeni, dajmy na to trzech miechów. Możesz też czekać na ostatnią ratę dłużej, niż łącznie tam popracujesz. A w tzw międzyczasie rób co chcesz.

@Bar

Aha, czyli całości na czas przeważnie nie ma, tak? Napiwki napiwkami, ciekawi mnie bardziej czy to co ustalone podczas rozmowy o pracę ( podstawa) jest finalnie w całości wypłacana. Na umowie jakaś konkretna kwota jest wpisana?

Świetne show i najlepsze z możliwych dziewczyny, wybraliśmy się z chłopakami na gentelmans night i nie żałujemy, fajne promocje w dobrych cenach. Pokazy strip rewelacja.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 21 stycznia

Cpalnia

Nikt nie zawiera takich umów. Zobaczysz jedynie wzmiankę o umowie/zleceniu w ogłoszeniach. Będziesz czekać i czekać, aż w którymś momencie zobaczysz zamkniętą bramę. Bo będzie ktoś inny na "okresie prubnym". Wszystko na gębę/ na czarno.

@Cpalnia

Czyli co, pracuje się bez żadnej umowy, tak? I pracownicy godzą się na taki brak formalności? A jak ktoś dopytuje się o umowę, to co słyszy do szefa? I czy jak ktoś właśnie zastanie zamkniętą bramę, to dostanie całą swoją pensję, którą wypracował, czy nie, no bo nie było umowy, to firma nie jest zobowiązana?

@pracodawca

Jest podpisywana na początek umowa zlecenie.

Bold

Stefan
@Bold

Chcesz przez to powiedzieć, że co innego ustalenia, co do stawki na rozmowie o pracę, a co innego później przy podpisaniu umowy? A te nerwy, o których pisałeś to z jakiego głównie względu?

Uwga
@Stefan

System jest taki, ze zatrudniają na dni próbne za darmo, albo nie płaca na czas, a później szukają kolejnego… Ewelina S. pod pseudonimem Ewa Es (wcześniej Ewelina Ewelina) na Facebooku ze zdjęciem z internetu daje ciagle ogłoszenia, mamiąc wysokimi stawkami, które w rzeczywistości mało kto zobaczy po wpadnięciu do tego bagna. Jednocześnie daje ogłoszenia na stronie „opinia za opinie”, dzięki czemu w ostatnim czasie na Google pojawiło się dużo pozytywnych opinii wychwalających to miejsce, od osób które nawet nigdy nie były w Białymstoku. Zastanówcie się czy ktoś kto ogłasza się z konta z lewymi danymi i lewym zdjęciem profilowym może mieć uczciwe intencje.

@Uwga

Ile tych dni próbnych jest? Dużo osób tak przyszło do pracy? Wszyscy w taki sam sposób zostają potraktowani czy jednak ktoś zostaje zatrudniony? Będę wdzięczna za odpowiedź

Alicja
@Bold

Potwierdzam . Wlasciiel Michał (usunięte przez administratora) pracowników , nie wypłaca należnych przepracowanych pieniadzy .Pracowałam tam , więc na własnej skórze się przekonałam . Szczerze gdyby kto inny prowadził ten klub - cieszył by się dobrą reputacja a dziewczyny nie chciałyby odchodzić. . Ten klub świetnie by prosperował bez potrzeby oszukiwania i naciągania klientów , ponieważ ma duży popyt i potencjał w przyszłości , ale wyłącznie przy prowadzeniu profesjonalnego człowieka a na pewno Nie jest nim obecny pracodawca czyli szef...

Jolanta
@Alicja

Kurcze, właśnie przeczytałam kilka innych opinii i widzę, że od dłuższego czasu tutaj z tymi wynagrodzeniami jest problem. Zdarzyło się tak, że komuś w ogóle nie udało się odzyskać pieniędzy? Czytałam też o dniach próbnych nieodpłatnie. Czy nowi pracownicy są informowani, że te dni próbne są za darmo?

Aga
@Ewa

Tyle dni ile zdołają człowieka przetrzymać. Dużo tak przyszło do pracy. Są traktowani w taki sam a nawet gorszy sposób. Sporadycznie pewnie, ktoś dostanie jakieś zlecenie, które w sumie, też nie jest gwarantem czegokolwiek. Jeżeli coś podpisałaś to potraktuj jak rozpisanie długopisu, bo RODO, też nie przestrzegają.

Kordian
@Aga

Gdyby z tym RODO to była prawda, to sami sami sobie szkodzą. Kary za naruszenia są horrendalne. A z Twych słów zrozumiałem, że dni próbne bez podpisania umowy, mają Co, którzy się na to godzą. Więc, jeśli planowałbym kiedykolwiek robić tu za barem i jasno powiedział właścicielowi, że nie interesują mnie ani dni próbne, ani zlecenia, tylko UoP, to otrzymałbym takową umowę? Robił, bądź robi ktoś tu na UoP na czas nieokreślony z kasą wypłacaną na czas? Pytam, bo nie świadczę i nie zamierzam świadczyć pracy charytatywnie.

To mi się nie
@Jolanta

Nikt nie jest o niczym informowany, nawet o rozwiązaniu współpracy. Zwyczajnie cię nie wpuszczą na teren w którymś momencie (mimo że sami ustalili dany dzień) i się zastanawiaj: *o co cho* Plus nie wiadomo po co wypełniasz pergamin z godzinami wychodzenia, jak i tak nie płacą nadgodzin. Firma nie przestrzega żadnych przepisów odnośnie odprowadzania składek, RODO itp. Wszystko co zarobisz to netto (o ile coś zarobisz).

@To mi się nie

Czyli co składki też nie są odprowadzane? A czy w ogóle to już było gdzieś zgłoszone? Rozumiem, że na wypłatę tutaj składa się w takim razie sama podstawa, tak? A nadgodziny można chociaż wybrać?

Vera

Nadgodziny wybierają Ciebie. Jak na twaje work day. Przyjdzie ViP.

Dorota

Pracowałam 3 miesiące wypłata na czas dobre zarobki polecam odeszłam z powodu wyjazdu

Czyli poprawiło się i wypłaty są już na czas zawsze? Czytałam niżej, że niegdyś bywały z tym problemy, więc wolę się upewnić. Oprócz kasy coś jeszcze wartego jest pochwały jeśli chodzi o pracę tam? Zwłaszcza interesuje mnie atmosfera, o której kiedyś tu pisano, że najlepsza nie jest.

Czy firma zajmuje się cateringiem? Kilka lat temu szukali ludzi do pomocy w kuchni, w opisie firmy był m.in. catering właśnie. Zastanawiam się, czy potrzebują może dostawców? Studiuję w Białymstoku i szukam możliwości dorobienia.

Smyk69

Zajmij się dzieckiem stara ruro a nie piszecie na firmę cały czas. Jak widać dobrze im się wiedzie i w (usunięte przez administratora) maja opinie tych samych dwóch osób hahahahaha żenada pozdrawiam

Smyk92

Dziękuję. To z cywilnym mi dzielnicowy podpowiedział. Że niby takie firmy potrafią się zwinąć, przebranżowić ogłosić upadłość. A w cywilnym to nic in nie da. Chyba muszę z konkretnym prawnikiem pogadać.

On
@Smyk92

Zawiadomienie o przestępstwie. Policja może nie chce się mieszać, bo sami tam chodzą. Będą chcieli zniechęcić. To już działa tam Kilkanaście lat, wiec na pewno interesu nie zwiną. Prawników nie brakuje. Ja bym nie odpuszczał.

Anty
@Smyk92

Czym tam się zajmuje hostessa klubowa? Ja chciałam znaleźć jakieś ogłoszenie i przeczytać, a tutaj jest tylko takie sprzed trzech lat i nie ma tam już napisanych tych wszystkich obowiązków, zniknęły. A z drugiej strony widzę tutaj niżej informacje, że znowu mieli szukać kogoś.

Kornelia

Widziałam dwa dni temu ogłoszenie na barmanke/kelnerke/hostese oczywiście nie było napisane gdzie . Zadzwoniłam bez doświadczenia odrazu chcieli mnie wziąść umówiłam się na następny tydzień. I cząstka mnie mówi że jest to zły pomysł bo słyszałam wiele natomiast druga coś mnie ciągnie żeby spróbować co robić? Oczywiście o tym że jest ten klub dowiedziałam się po rozmowie .

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Felix

Jakim cudem ten czlowiek nie siedzi w wiezieniu (usunięte przez administratora) jakich malo przekret za przekretem (usunięte przez administratora) w bialych rekawiczkach .A to jak traktuje pracownikow to skandal nie placi zastrasza dziewczyny .

@Felix

Jak tego człowieka nie ma w lokalu od 3 lat nikt go nie widział to po co o nim piszecie skoro nie ma go w klubie nikt go nie zna i nie widział, człowiek widmo jakby

Pati

Jakie są dokładnie obowiązki na hostessę klubową? Mam nadzieję, że nie wykraczają poza umówione w praktyce… nigdy nie pracowałam w branży, ale chcę spróbować teraz, jak mi pójdzie. Widziałam, że była oferta.

Grześ

W czym konkretnie ta nieumiejętność wychodzi, Twoim zdaniem? I czy w związku z tym, nie rozglądają się za jakimś menadżerem, który ma już doświadczenie?

babu Jega

Har-tfuu~÷• Nie idźcie tam! Omijać!!! To miasto zasługuje na rozrywkę dorosłych z prawdziwego zdarzenia. Może kiedyś takowej uświadczymy. Z pewnością jednak, nie w tym punkcie mapy. Chcesz uświetnić ciekawy moment w życiu? Chcesz zarobić? Zrób to w każdym innym miejscu. Tu prędzej wpadniesz w lej grawitacyjny - pazerności prowadzących. Więcej wspólnego z filmem Sztos, niż rozrywką.

Małgorzata

Klaudia
@Małgorzata

To że ich zastrasza, pracują tam młodzi ludzie. I teraz jest sytuacja tego typu że przychodzi taka pracownica, młoda dziewczyna... Pracuje miesiąc po czym zbliża się dzień wypłaty, i słyszy przez kolejne 2 tygodnie że jutro jutro jutro jutro. Jak się zbuntuje to leci tekst że jak się nie podoba to może więcej nie przychodzić, że jak nie przyjdzie do pracy to jej nie wypłacą ani grosza. W końcu wypłacają jej "część należnego wynagrodzenia" np. 500-600zł. Więc dziewczyna z nadzieją wypłaty reszty pieniędzy przychodzi nadal do pracy. I przez kolejny czas nie widzi tych pieniędzy, gdy sytuacja się powtarza to dziewczyna po prostu odpuszcza bo wie że to walka z wiatrakami. W między czasie są dodawane ogłoszenia na Facebooku z profilu Ewelina Ewelina, na zdjęciu profilowym jest odchylona plecami do tyłu dziewczyna która stoi na balkonie z kieliszkiem w ręku. I takim sposobem gdy jedna odchodzi to na jej miejsce wchodzi kolejna ofiara, i dlatego tak się to kręci jeszcze. A inspekcja pracy nic nie da bo to jest Michała znajoma, przychodzi do nich i pije kawkę w The Sherlock Holmes. I dlatego nie ma stwierdzonych uchybień. I koło się zamyka, a Pan Andrzej powinien go w końcu postawić do pionu. Mamy nadzieje że już nie długo że już bliżej jak dalej.

@Klaudia

Można jeszcze doprecyzowac, ze ta znajoma sajewicza to jego „narzeczona” i posiada firmę pod adresem clubu prive pod nazwa „show”, a sherlock holmes to bar siostry sajewicza o porównywalnej opinii jako „pracodawca”.

987 jjjj
@Klaudia

Zgadzam się w 100 % zdjęcia na fb po usuwane mają bo robią ludzi w koni i myślę że nikt ich nie znajdzie. Dorwą się w końcu do (usunięte przez administratora) sprawiedliwość nadejdzie i wszystko kasę zaległą oddadzą ludziom. Nie będzie tak kolorowo jak sobie myślą. jest na nich dużo kandydatów żeby co nieco im wytłumaczyć... Wesele zrobili ze skradzionych pieniędzy ludzi

Już ci tłumacze zarobiłeś 3000 płacą ci 1000zebys został i dużo ludzi zostaje

ona
@Klaudia

the sherlock holmes beznadziejny,potrafią wyprosić gości przed 22-23 godz.,nie zwracając uwagi na nic,zapewne dlatego , że zorganizowli impreze z dziewczynami.Przestałam tam chodzić i nie polecam już nikomu.Serio szkoda wieczoru na taką knajpe.Nie jestem z branży ale o tym całym Sajewiczu słyszałam co nie co i oczywiście nic dobrego.

Ala
@Ania

@Ania Dokładnie. Nikt normalny o zdrowych zmysłach NIE chce z nimi tam siedzieć jak już przejrzy na oczy co tam się wyprawia, więc z desperacji posuwają się do takich rzeczy. Miejsce "pracy" dla psychopatów/ludzi bez perspektyw/marginesu społecznego i nic więcej

Petra
@Małgorzata

Nic nie trzyma. Rotacja niczym na poligonie, lub w *De revolutionibus orbium coelestium*, Kopernika. Pokolenie Z jest odważne i chętnie angażuje się w wolontariaty;D Nikt ze świeżaków, nie daje większej wiary poprzednim, oszukanym pracownikom.

Stefan
@Petra

Jak sam piszesz chętnych z jakichś względów nie brakuje, z jakiego? Ta praca odbywa się na podstawie UoP? I czy sytuacja z kasą dotyczy wszystkich pracowników bez wyjątku?

Oleg
@Stefan

Codziennie ktoś wchodzi w dorosłość, albo odwiedza Białystok za pracą, zmianą scenerii. Praca mieni się jako ciekawsza od pracy w sklepie, magazynie. Ogłoszenia są w takich miejscach, by dotarły do młodych (nie tylko w tym województwie). Myślisz super, kasa, impreza, anonimowość. O mieszkanie nawet. Ostatecznie jednak dowiadujesz się, że wszystko na czarno. Dostaniesz kilka napiwków to cię karą obłożą z byle powodu. Odejdziesz to zarobią, bo ci nie zapłacą całości lub części pieniędzy. Nie odejdziesz to zarobią jeszcze więcej, bo im dłużej zostaniesz, będą ci więcej wisieć kasy, a ty będziesz czuć jeszcze większą potrzebę i desperację, by ją odzyskać (co skrupulatnie wykorzystają). Nie ma żadnych umów o pracę, zleceń. Nikt nie przechowuje twoich danych. Coś tam podpisujesz, ale w sumie nie wiadomo po co, skoro i tak policzą ci domyślną liczbę godzin. Więc nie ma znaczenia o której wyjdziesz z lokalu. Kasa w gotówce, śmiesznych ratach, z opóźnieniami już od pierwszego wynagrodzenia. Dalej tylko gorzej. Nie patrzcie na stawkę, bo mogą być spore przerwy między dniami/nocami pracy. Ale jak będziecie potrzebować wolnego to i 5x pod rząd się trafi robotanie, oczywiście z piątkuem i sobotą włącznie. Lepiej podjąć dowolną inną pracę na dowolnej umowie i się nie w-iać niepotrzebnie. Wcale mniej nie zarobisz, będziesz mieć składki i przewidywalną sytuację. A lokal drętwy, za głośny, podniszczony bez gustu muzyka. Kawalerski lepiej zrobić na parcelii u znajomych, albo podnająć salę od jakiegoś zwykłego pubu na jeden wieczór. Wyjdzie taniej, bezpieczniej, bez policji, gazu w oczach i dziwnych transakcji na koncie.

Desperaci
@Oleg

wcel

Myślałem z kilkoma osobami o założeniu częściowo podobnego biznesu. Ale jak tu konkurować z kimś kto tak skutecznie unika kosztów pracowniczych? Może ktoś wskazać jaki dzień tygodnia jest najlepszy, by odwiedzić, wyrobić sobie opinię?. Z pracownikami da się rozmawiać otwarcie? Sterczy jakiś brygadier nad głową?

K
@wcel

Z pracownikami niestety otwarcie nie porozmawiasz bo zwyczajnie się bojat

Klient
@wcel

,,Szukam uśmiechniętych hostess - praca od zaraz ! Stawka 300 dniówka plus wysokie prowizje. Mieszkanie służbowe oraz zwrot za dojazd ! Nie masz doświadczenia - nie szkodzi oferuję szkolenie. Nie czekaj aplikuj już dziś ." To ich ogłoszenie, które mogą sobie wsadzić... Hostessy nie mają nawet ani grosza od nich za dojazd do pracy i nawet na bułkę czy zupkę chińską ich nie stać! Proszą, dopytują o swoje wynagrodzenia i nie dostają, za to są wyśmiewane bądź straszone umowami, które też mogą sobie wsadzić... I że nic nie dostaną jesli nie przyjadą do pracy... Przyjadą? Zapomnij! Na bilet autobusowy nawet nie starcza. Mieszkanie rudera i brud za które hostessa ma płacić. Jeśli nie wywiązują się ze swoich obietnic to niech nie liczą, że ktoś normalny będzie u nich pracował co za tym idzie przyciągał klientów... Dlatego są pustki. Byłe hostessy mówią o tym horrorze i aż smutno Straciłem wiarę w dobry klub w Polsce dobrych i dla klientów i dla pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz - Białystok

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Exclusive Michał Sajewicz