Opinie o ZRE Katowice w Jaworzno

<p align="justify">ZRE Katowice S.A. to nowoczesne przedsiębiorstwo z 60 letnim doświadczeniem na rynku energetycznym. Przez sześć dekad działalności nasza Spółka zdobyła ogromną praktykę oraz wiedzę w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych, proekologicznych i przemysłowych. Wykonywaliśmy zadania dla Klientów na terenie całej Europy między innymi: w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Szwecji, Włoszech, Bośni i Hercegowinie, Serbii. Firma oferuje kompleksowe usługi, realizując zadania „pod klucz” - od projektu, poprzez dostawy, montaż instalacji aparatury kontrolno – pomiarowej i automatyki, po rozruch i przekazanie obiektu do eksploatacji, a także opiekę podwykonawczą oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. </p>

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRE Katowice w Jaworzno

Franek

Słyszałem że za płotem stoi 100 spawaczy i chcą się zatrudnić za16 zł brutto To może jakieś podwyżki otrzymamy w końcu!

Wiem
@Franek

Na goworku podwyżki nie załatwisz, najprędzej to u kierownika Pozdrawiam Paweł

lynx

(usunięte przez administratora) tylko czekać syndyka...

Krzysiek

ile zarabia tokarz,frezer konwencjonalny z stażem, dyplom mistrza,wózek, suwnica 0 itp

@Krzysiek

Może 18zł/h brutto.

Na jakie benefity można liczyć w ZRE Katowice?

gal

raczej nie ma co liczyć, chyba że bilety do kina, trochę tańsze

dom

żadne

Dobry żart

lynx

Praca po 12 godzin, jak będziesz siedział po cichu to może nawet sobotę niedziele i stawkę na poziomie 16 zł/h brutto.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZRE Katowice, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Łukasz L

Nie wiem kim jesteś ale pewnie cie wszyscy znamy więc nie podszywaj się pod kogoś!!! pisząc takie hujowiny tylko podpisz się swoim imieniem a nie rób z kogoś odioty

Pablo

Nie prawda, tam gdzie pracowałem przez ostatnie 4 miesiące piłem 4-5 kaw dziennie, jak nie wiesz to nie pisz bohaterze ty. A ponieważ podszyłeś się pod mojego kumpla który tego nie napisał to temat jest zgłoszony na policję. Także wkrótce dowiemy się kim jesteś ????

Ryba

Pawal ż wrocil ? A tak na fejsie dumnie oglaszal ze po 15 latach odchodzi ze zre rece opadaja!!!!

Borubar

Nie podszywaj się pod Lucasa. Tylko prawdziwy Lucas Fox wie co to atut, duet, Wojtek i Karina oraz umię cienką blaszkę elektrudą pospawać

G.Fudali

Ja ci odpowiem buraku bo nawet własnym imieniem nie umiesz się podpisać tępa dzido. Bo ludzie nie czekaja żeby ich system zadusił i nie boją się zmieniać pracy? Bo mają umiejętności i mogą się śmiać z takich kmiotów jak ty? Bo mają wiedzę i potrafią się wypowiedzieć na więcej niż jeden temat ? Bo potrafią się śmiać patrząc jak ta firma jest zarządzana i nie boją się tego kryć? Podsumowując trzeba być niezłym debilem żeby się wypowiadać o czymś o czym nie ma się pojęcia siedząc w ZRE ciul wie ile lat i anonimowo krytykować innych, pozdrawiam typowego pracownika ZRE????

Lucas Fox
@G.Fudali

Nie wiem czy masz zbytnio czym się szczycić. Nie wiem też jaki masz problem do ludzi, którzy pracują w ZRE. Nie interesuje mnie co ty umiesz, a czego nie. Nie wiem skąd w tobie tyle jadu, ale wiem jedno na pewno - kultury panie Fudali, to ty z domu nie wyniosłeś. Może i dobrze, że cię tutaj nie ma - nikt nie zapłacze. Odnośnie nazwiska - nie czuję potrzeby podpisywania się publicznie. Jak dla mnie panie Fudali, to możesz nawet podać swój pesel, serię dowodu, czy rozmiar ptaka - twoja sprawa. Pod nikogo się nie podszywam (śmieszne), Lucasów Foxów na świecie jest setki, a z tego co wiem nie jest - ów pseudonim - zabezpieczony prawami autorskimi. Nie wiem w czym jest problem. Kończąc - chętnie bym podyskutował panie Fudali, ale za niski poziom pan prezentujesz jak dla mnie.

Hahaha
@G.Fudali

System zadusil, zmiana pracy Hahhaahahha To trzeba się na tyle napocić, zeby zdobyc dobre pieniadze tam hdzie jestes, a nie pic kawke i czytac facebuk. Hahahaha Poziom typowego durnia spwacza, tepego bata, ktory potrafi tylko jedno

@Lucas Fox

Niestety prawda w oczy kole????

@Hahaha

Bida z nędzą, panie słabo z informacjami niestety nie trafiony. Gratuluję następnemu wstąpienia w szeregi hejterów "za wszystko o wszystkim i o wszystkich " ale żeby się podpisać? Nie bo RODO was obowiązuje ????????????????. Tak sobie właśnie z nudów w pracy piszę ????????????????????????

Kocioł
@Hahaha

Przygarniał kocioł garnkowi :p

Pracowałem w ZRE katowice na szczęście krótko firma nie zapewnia żadnych szkoleń ( chyba że wazeliną ) , benefitow jakichkolwiek brak, pensje pożal się Boże. Np. W kontroli Ostatnie zarobki to niecałe 3000 na rękę tragedya.

Mostek Zabrze

To chyba wszędzie jest podobnie z tą marna kasą.w zabrzańskim mostku ,premia w kontroli zależna od wysyłki w terminie (sic!) Czyli 0% no i jeszcze musisz się PROSIĆ o to by cię zapisali na sb bądź niedzielę żeby mieć 3 tyś.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ZRE Katowice?

Ktos

Zależy od działu, najczęściej umowa o pracę na stawkę godzinową lub przychodzisz jako działalność gospodarcza np. jako spawacz.

Tylko w Katowicach działacie czy jak to wyglada ?

Ktos
@Michał

Katowice, Jaworzno, Rybnik, Płock, Kozienice, Warszawa, Łódź, Wrocław oraz wiele innych mniejszych odziałów, siedzib gdzie siedzą ludzie na budowach, obiektach i inwestycjach.

kandydat

ile zarabia operator cnc po kursie

Kurnikov
@kandydat

Zależy czy jesteś znajomym z Fabloku wtedy możesz liczyć na 20 zł a jak zwykły robił z ulicy to 16

Ku przestrodze

Szukają spawaczy, tylko że roboty dostali na dwa miesiące. A później znów wszystkich zwolnią. Taka strategia tej cudownej firmy.

Covid 19

Już jestem i witam serdecznie

Tester
@Covid 19

Jesteś pozytywny?

Covid 19
@Tester

Jasne, że pozytywny. Synek terminatora mnie przywlókł z sosnowsi

krasnystaw

No jak tam najemniczki na urlopach???? Opaleni???? Ha ha ha

Wczasowicz
@krasnystaw

Pewnie, że opaleni. W Chrzanowie jest teraz ładna pogoda. Dodatkowo twoja stara drinki podaje

Ha ha ha ha ha ha ha
@krasnystaw

Co pracownicy ZRE na urlopach ha ha ha

@Ha ha ha ha ha ha ha

Owszem, na urlopach. Bo nikt normalny nie robi przez święta, chyba, że najemnicy żeby narobić godzin. Właśnie sobie jem dzwoneczka z karpia, mam za to zapłacone 220zł ze średniej. A ty najemniku?

Ha ha ha ha
@EA

A ja c i o to mam urlopik pracuje dwa tygodnie w miesiącu i mam za to 10,000 na normalnej umowie a nie 3200 za caly miesiac jak ty ha ha ha

EA

A ty skąd wiesz najemniczku ile zarabiam? W kadrach pracujesz? A swoja drogą - to, że ktoś w biedronce pracuje i zarabia mniej od ciebie, znaczy ,że jest gorszy? Fajne masz podejście do życia, ale nie przejmuj się, odbije ci się to czkawką jak ci nieco zdrowia ubędzie. Wtedy twoje dumne pawie piórka oklapną do samej ziemi, jak ci przyjdzie pracować na ochronie na bramie za 1500zł. Czego ci z calych sil życzę. Szanuj cudzą pracę (usunięte przez administratora)

Ha ha ha
@EA

No paprok i faja tak myślałem ha ha ha ha ha

Łukasz
@krasnystaw

Firmy zew. Jeszcze są w zre?? Czy wyleciały patyk itp!?. Przyjmują do zre na własnej działalności?

Zzzzzzz
@Łukasz

Ta są ha ha ha ha ha teraz będą zwalniać łajzy z pod ZRE, roboty nie mają i raczej mieć nie będą

Grzegorz
@EA

Ta dyskusja zabrnęła trochę za daleko. Przypominam, że znajdujemy się na publicznym forum Gowork.pl gdzie wymieniamy się informacjami o warunkach zatrudnienia i aktualnych rekrutacjach, a nie plotkach nie na temat. Jeśli jesteś pracownikiem firmy dodaj obiektywną i merytoryczną opinię na temat firmy.

@Zzzzzzz

Jakoś jeszcze nikogo nie zwolnili "Z POD" zre, za to najemniczków jakby mniej sie zrobilo. czeka cie praca w garazu u pana mietka, ogrodzenia bedziesz spawal za 1200 najemniczku (usunięte przez administratora)

Najemna banda
@EA

To wkoncu na bramie jako cieć będzie stał czy ogrodzenia u Mietka spawał? Ciekawe, która łajza taka cwana. Albo koza albo ten frajerek suwnicowy

F-16
@krasnystaw

Zaraz sam będziesz, tylko nie na urlopie tylko zasiłku dla bezrobotnych ha ha ha ha ha. I zapamiętaj sobie w zre została sama śmietanka, patalachow i bezradnych frajerów

@EA cba
@Ha ha ha ha

A ja cycu mamza dzienie. 1500zl. Na uropie hihihi

ha ha ha ha
@EA

To gdzie teraz Lidl,Biedronka czy Kaufland ? hahaha gdzie znajdziesz prace hahaha .to juz jest koniec niema juz zre jestescie wolni hahahahaa

Max

I co zrecweluchy pójdziecie za bramę ha ha ha, ci lepsi może dostaną pracę w Lidlu albo biedronce ha ha ha ha ha. Oj będzie się działo hi hi hi

Jft

Zre to banda złodziei. Dekadę temu ludzie w Niemczech robili tam za połowę stawki na rzecz niejakiego kierownika kontraktu i jego popleczników Sprawy w sądzie toczyły się kilka lat.

black

Dyrektorze centrum ,weż związkowców jedzcie na wycieczke i oddajcie władze ludziom którzy sie na tym znają.Zanim nie jest ten oddział na dnie.

Yhy
@black

Ta napewno, jaki Pan taki kram

rambo.72

Ponieważ mamy RODO -więc spoko z nazwiskami.Mam pytanie? .Czy było w tym roku Walne Zgromadzenie akcjonariuszy?Jeżeli było to TEN PAN ( H.G ) nie ma za grosz honoru; ( Bo w piśmie z dn. 12.03.2018 informował mnie -cytuję "Informujemy jednocześnie,że na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze znany termin posiedzenia Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy ZRE Katowice S.A " ). To znaczy,że w tej machinie jestem małym trybikiem-a SZKODA.

Niewiecie kiedy patyk idzie do roboty?

Przyszły pracownika

Byłem ma rozmowie w sprawie pracy , niezbyt przyjemna atmosfera , obiekt głęboka komuna , przepustki , i smrodek komuny, osoby rekrutujące i kierowniczka bardzo Konkretne ,ale zadają wiele pytań , konkretnych i ukierunkowanych do tego można czuć się jak na egzaminach ,najlepiej po kierunkowych studiach i praca za najniższa krajowa bo wiele innych pytań. warunki zatrudnienia komunistyczne , brak profitów do tego podzielona pensja ! Jak podałem kwotę oczekiwania finańsowego to widziałam uśmiech ba twarzach i oczy zakręcone pracowników , a kwota średnia krajowa , wiec coś było nie tak , NIE POLECAM bo firma wielkie (usunięte przez administratora) nawet nie potrafią zadzwonić ze nie sa zainteresowani twoja osoba ale, jak masz być na rozmowę to wysyłają emaile jak (usunięte przez administratora) , nawet nie podziękuje potem , żenada firma dup.a

Mirek

Teraz wywalają spawaczy z firm zewnętrznych bo nie ma roboty, może wywalą grzesika? A niech sika.

@Mirek

Bardzo dobrze, wypad ze wszystkimi najemnikami. Jestes pod firma? To licz się z tym, że pójdziesz za bramę jak sie robota skonczy. Proste. Ale do tego trzeba by miec mozg zeby to zrozumiec.

eyserthsth
@Sluzbista

Gdyby nie ci najemnicy to dawno by zamlki nowa baze,luidzie ze zre jedyne co potrafia to donosic i lizac (usunięte przez administratora) przelozonym NIEUDACZNIKI

MuszęDorabiaćPoGodzinach
@eyserthsth

Hehe, zabawny jesteś. Gdyby nie ten człowiek ze ZRE, który pracuje tu kilkanaście/kilkadziesiąt lat, to byś najemniku nie miał gdzie do roboty przyjść. Pewnie jesteś jednym z tych podpier*olonych. Najwyraźniej zasłużyłeś. Robol pod ZRE nic lepiej nie będzie miał jeśli podpie*doli najemca. Natomiast najczęściej ulży sam sobie, pozbawiając się z brygady fuszerowca. Chyba się każdy ze mną zgodzi - czemu masz poprawiać po kimś robotę? Ale niestety takie życie. Niejeden taki gwiazdor tutaj pracował lub pracuje. PS. Pisze się: "zamknęli" nieuku. I myślę, że NA PEWNO by zamknęli Nową Bazę, gdyby nie Ty - śmieszny anonimku z wynajmu. Pozdro dla starej gwardii.

Paulina
@MuszęDorabiaćPoGodzinach

Czy to rzeczywiście prawda, że człowiek ze ZRE własnym potem wypracowuje jak najdogodniejsze warunki pracy dla najemników?

Najemnik
@Sluzbista

Teraz to ty pojdziesz za bramę lajzo

Jolanta
@Paulina

Możesz sprecyzować swoje pytanie w sposób bardziej przejrzysty dla wszystkich? Wspominasz o jak najdogodniejszych warunkach pracy dla najemników - możesz je przedstawić?

@Najemnik

Obawiam się najemniczku, że sposrod nas dwoch, to ciebie pierwszego wypie*dola :D Takze jestem spokojny, znow bedzie spokoj jak kiedys - przed nawalem najemniczkow :):):):)

Źle się to czyta
@Sluzbista

Tylko, że ten przysłowiowy najemnik nową robotę znajdzie bez problemu, a ty możesz mieć z tym spory problem. To pewnie ty koza piszesz te bzdury. Komputer nowy kupił to kozaczy w necie, bo pojęcie o robocie to masz cieniutkie

@Źle się to czyta

Ale niech ten przysłowiowy najemnik sobie szuka roboty jak chce, nie moja sprawa - ja nie musze, bo mnie nie zwolnia. A ty nostradamus jakis jestes? Wiesz jakie mam pojecie o robocie? Podaj numery w totka na jutro jeszcze, badz tak dobry :):)

Ha ha ha ha

Wkoncu zbliża się koniec tego pięknego zakladu. Dlug goni dług poplyneli na alstomie, rurach same wtopy. Terex robotę zabral ha ha ha i nowej nie da. BEDA CIENKO PISZCZEC PSEUDO FACHOWCY Z POD ZNAKU ZRE.

Zostaw merytoryczną opinię o ZRE Katowice - Jaworzno

• Jak się pracuje w ZRE Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy ZRE Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZRE Katowice?

ZRE Katowice