Firma 3GDO Katowice

Katowice

Opinie o Firma 3GDO Katowice

gosc 2010-06-04 17:09:18
To i tak dobrze trafiles. Ja wrocilem jakis czas temu> Bylem dwa dni. Kolo zwolle. Szkoda gadac. zajezdzam a tam stodola jakas stoi. Ale mysle ok. Moze nie jest tak zle. Gadam z pierwszym chlopakiem spotkanym. Pytam jak jest bo srodek tygodnia godziny poludniowe a on nie w pracy. A ja nie bylem pierwszy raz i wiem jak sie tam pracuje. No to gadam z nim. Mowi mi ze w zeszlym tygoniu mial 17godzin pracy. Mowie no moze tak trafilo zle. Ale ide dalej patrze a w domku jeden syf nie ma walizek gdzie rozlozyc tyle osob do jednego domku. Chyba z 15 osob na domek a tam 3 pokoje tylko i 1 mala lazienka chyba z 5m2 1 kuchenka z 4 palnikami 1 stara lodowka bez zamrazalki. Pralka na koncu tego niby mistaczka. A raczej 3 pralki na wszystkich jeszcze platne. Lozka pietrowe nie ma gdzie torby polozyc. O szafie nie wspomne. Na dzien dobry koordynator pokazal nam jak w domku obok lebkowi 50E kary wlepil za ubrania rozrzucone na lozku. Wrocilem. Nie warto. Baba z bura w opolu bardzo o mnie zabiegala bo znam dobrze angielski ale nie jestem nikim.Zadzwonila w pn ze w sr wyjazd mowie ok. miala potwierdzic do 15 zadzwonila na drugi dzin i pyta czy nadal zdecydowany jestem. Mowie ze tak to mowi ze bedziemy w kontakcie. Zadzwonila wieczorem juz zdenerwowany bylem i znow pyta bo ona musi potwierdzic jeszcze oferte w holandii. Dzwonila tak do piatku. Wyjechalem w niedziele. Wrocilem dwa dni pozniej.
kasia 1985 2010-06-04 17:17:18
Dajcie spokój z ta firmą. Co innego mowią tu co innego jest w Holandii. A tu nie mogą nic zagwarantowac. Tam okazuje sie ze nie masz godzin ledwie starcza na jedzenie a warunki mieszkaniowe zalezy jak sie trafi. Ja trafilem nizle. Tloczno bylo ale dalo sie przezyc. Praca zalezy gdzie pojdziesz.Ja w ciagu dwoch tygodni bylam w czterech. Potem pracowalam miesiac w jednej zarobilam 200e tygodniowo. Do Polski niewiele przywiozlam bo dlugi mialam odliczyli zaliczki a przejazd tez musialam zaplacic bo buro nie zaplaci zbyt wielkie ryzyko. Jednym slowem nie polecam. Jesli jeszcze kiedys wyjade to napewno nie z tym biurem. Sa niekompetentni. Wystarczy zapytac gdzie sie ma jechac i do jakiej pracy do jakiej miejscowosci. Wtedy zaczynaja krecic...
zgaga 2010-06-16 10:21:52
kolego sam pracowales tam trzy miesiace i co zle bylo tak?
jezeli ci sie nie podobalo to trzeba bylo od razu zjechac do Polski
janek 2016-04-23 09:42:08
anonim, teraz to chyba Covebo Work Office, przynajmniej to zwraca mi google po wpisaniu ich nazwy. Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Firma 3GDO Katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma 3GDO Katowice