M+H TEXTIL SYSTEMS POLSKA

Częstochowa

Opinie o M+H TEXTIL SYSTEMS POLSKA

anonim77 2010-03-21 13:11:51
Firma Bardzo pożądna-uczciwi ludzie oraz solidne i godne pracy
wynagrodzenia--ogólnie najlepsza firma w Częstochowie w tej branży--wszystkirgo naj i długiego istnienia -- Tak trzymać a będzie dobrze
Karol 2014-08-08 18:20:57
Firma całkiem ok. Warunki płacowe jeśli chodzi o produkcję niezłe. Ogólnie można polecić pracę w tej firmie.
dsds 2014-08-13 19:23:00
(usunięte przez administratora), kila i mogila nie polecam same waly kręcą i kasa jak 10 lat temu
ZNAJOMY 2014-12-14 21:23:35
DLACZEGO(usunięte przez administratora) NIE CHODZI DO KINA? BO NIE MOZE PATRZEC JAK LUDZIE SIEDZA.
dsds 2014-12-17 20:46:32
Usunięty wpis bo prawda w oczy kole ale taka jest niestety prawda nie polecam pracy w tym miejscu jeszcze większa kila i jeszcze więcej przekrętow bo i jak można zrobić święta za 50zl? Premie zabieraja za l4 podwyżek nie ma a jak jest to dla wybrańców a na koniec roku na mikolaja i tak cię (usunięte przez administratora) z kasy bo byłeś na l4.Czyli WALA na kase kilka razy I POWIEDZA NIE ZASLUZYLES...
dymek 2016-02-02 15:54:49
CHCE TAM SIE PRZYJSC DORADZCIE GDZIE LEPIJ NA MAGAZYN CZY PRODUKCJE DUZO LUDZI PRACUJE I CZY PLACE SA OK
anonim 2016-03-17 16:38:35
Mega lipa kiedyś to chociaż atmosfera jakąś była teraz jak w obozie na rękę 1300 zł plus premia uznaniowa,osobiście to uważam że żenada jak chu...
gaładykToOdbyt 2016-07-04 11:39:55
Zarząd firmy traktuje ludzi jak popychadła. Jak przyjdzie ktoś nowy to dostaje lekką robotę żeby sie wczuł, ale później ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo albo go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo się nie nadaje, albo trafi na stanowisko na którym cały dzień będzie musiał biegać schylony targając brodą po ziemi.
gaładykToOdbyt 2016-07-04 11:40:18
anonim 2016-07-15 13:15:37
Szkoda gadać
anonim 2016-07-15 13:18:18
Szkoda gadać pińćpincet i galadyg na szablon niech pokażą jak się zapier.... pewnie wylew na miejscu jeden i drugi.
tomek 2016-07-15 22:52:11
Taki monter ds. form rzeczywiście może liczyć na dobre zatrudnienie, praca odbywa sie w systemie 4 brygadowym, ale nie wymagane jest nawet wyższe wykształcenie. Ciekawe czy dodatkowo mogą liczyć na jakieś benefity socjalne, wiecie może? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o M+H TEXTIL SYSTEMS POLSKA - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M+H TEXTIL SYSTEMS POLSKA