M+H TEXTIL SYSTEMS POLSKA

Częstochowa

Opinie o M+H TEXTIL SYSTEMS POLSKA

anonim77 2010-03-21 13:11
Firma Bardzo pożądna-uczciwi ludzie oraz solidne i godne pracy
wynagrodzenia--ogólnie najlepsza firma w Częstochowie w tej branży--wszystkirgo naj i długiego istnienia -- Tak trzymać a będzie dobrze
Karol 2014-08-08 18:20
Firma całkiem ok. Warunki płacowe jeśli chodzi o produkcję niezłe. Ogólnie można polecić pracę w tej firmie.
dsds 2014-08-13 19:23
(usunięte przez administratora), kila i mogila nie polecam same waly kręcą i kasa jak 10 lat temu
ZNAJOMY 2014-12-14 21:23
DLACZEGO(usunięte przez administratora) NIE CHODZI DO KINA? BO NIE MOZE PATRZEC JAK LUDZIE SIEDZA.
dsds 2014-12-17 20:46
Usunięty wpis bo prawda w oczy kole ale taka jest niestety prawda nie polecam pracy w tym miejscu jeszcze większa kila i jeszcze więcej przekrętow bo i jak można zrobić święta za 50zl? Premie zabieraja za l4 podwyżek nie ma a jak jest to dla wybrańców a na koniec roku na mikolaja i tak cię (usunięte przez administratora) z kasy bo byłeś na l4.Czyli WALA na kase kilka razy I POWIEDZA NIE ZASLUZYLES...
dymek 2016-02-02 15:54
CHCE TAM SIE PRZYJSC DORADZCIE GDZIE LEPIJ NA MAGAZYN CZY PRODUKCJE DUZO LUDZI PRACUJE I CZY PLACE SA OK
anonim 2016-03-17 16:38
Mega lipa kiedyś to chociaż atmosfera jakąś była teraz jak w obozie na rękę 1300 zł plus premia uznaniowa,osobiście to uważam że żenada jak chu...
gaładykToOdbyt 2016-07-04 11:39
Zarząd firmy traktuje ludzi jak popychadła. Jak przyjdzie ktoś nowy to dostaje lekką robotę żeby sie wczuł, ale później ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo albo go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo się nie nadaje, albo trafi na stanowisko na którym cały dzień będzie musiał biegać schylony targając brodą po ziemi.
gaładykToOdbyt 2016-07-04 11:40
anonim 2016-07-15 13:15
Szkoda gadać
anonim 2016-07-15 13:18
Szkoda gadać pińćpincet i galadyg na szablon niech pokażą jak się zapier.... pewnie wylew na miejscu jeden i drugi.
tomek 2016-07-15 22:52
Taki monter ds. form rzeczywiście może liczyć na dobre zatrudnienie, praca odbywa sie w systemie 4 brygadowym, ale nie wymagane jest nawet wyższe wykształcenie. Ciekawe czy dodatkowo mogą liczyć na jakieś benefity socjalne, wiecie może? Dzięki za odpowiedź
mielczar161 2017-01-28 22:25
Najlepsze warunki na szablonie, mila atmosfera podczas zgrzewania plandek, płaca jak dla mnie to jeszcze za duża, przecież na szablonie to nie robota, prawie cały czas kucasz albo klęczysz także jakbyś odpoczywal. Praca lekka łatwa i przyjemna. Polecam... :D
FUKS 2017-03-01 12:02
Odradzam prace w tej firmie .Pracowałem tam ponad rok żenada ,jak nie natrzepiesz godzin to wyjdzieszj1600-1800 .A z nadgodzinami jest różnie ,jeżeli szef WIESŁAW ma dobry humor to masz nadgodziny a jeżeli nie to ma stały tekst NIEMA TAKIEJ POTRZEBY.
misiu 2017-03-06 14:19
( usunięte przez administratora ) okropna firma tylko szukają jak wykorzystać ludzi , o nic nie dbają i ciągle mają pretensje!
MŁODY 2017-04-30 23:48
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM PRACOWAŁEM TAM PRZEZ ROK
Zostaw swoją opinię o M+H TEXTIL SYSTEMS POLSKA - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M+H TEXTIL SYSTEMS POLSKA