Opinie o URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA w Długołęka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA w Długołęka

Ola Nowy wpis

Jestem mieszkanka kielczowka czy ktoś dziś z z was np brzeziej łąki Bielawy łoziny też nie dojechał rano do pracy bo autobusy nie jeździły z powodu oblodzeń na drodze czyżby jak zwykle drogowców zima zaskoczyła czy już trzeba się przygotować że każdego zimowego poranka nie będzie czym dojechać do pracy

Mieszkańcy Nowy wpis

Miało być tak rolniczo - ryneczek z żywnością ekologiczną- i ekologicznie!!!! a mamy parcie na przemysł i to nie byle jaki !!! Oj, oj - jak w poprzednim ustroju.Was nikt nie będzie pytał.

Pomyłka Nowy wpis

Z deszczu pod rynnę. Szkoda , miało być dla ludzi, jest bliżej ludzi ale nie mieszkańców. Pan Wójt nie chce słyszeć o prawdziwych problemach mieszkańców .Wójta i radę interesują tylko wielkie sprawy, reszta się nie liczy. Czyli "nie zawracajcie nam głowy byle czym" radźcie sobie sami, problematycznych spraw nie rusza ani Pan Wójt ani rada gminy- przykre. Urząd który miał być otwarty dla mieszkańców jest cały czas na zdalnym??? Nie wiem kto ma być dla kogo? Czy jesteśmy potrzebni tylko na wybory? mieszkaniec gminy

Natalia Nowy wpis

Jak się pracuje w firmie dającej spokój o przyszłość to nie ma powodu do narzekania!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Balex Metal Sp. z o. o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy monter ślusarz
Długołęka
CDMD Investments Sp. z o.o.
Peterka

Ostatnio byłem po europejski akt malzenstwa wg minie i proszę sobie wyobrazić ze zastałem 2 panie wyraźniej nie w humorze były agresywne i niepozorne. Nie wiedziałem co ma wpisać w rubryce w jakim celu jest mi potrzebny to wpisałem zameldowinięte panie kanały mi zapłacić jednakże chciałem zmienić powodzenia posiadania tego aktu na zatrudnienie itp na bezpłatne uzyskania to panią oświadczyła mi ze jrst oszustem. Tłumaczyłem ze jestem zameldowania jednakże panie były tak zadowolone z siebie nazywając mnie oszustem ze zmusimy mnie do opuszczenia gminy ponieważ byłem silnie wzruszony i bezradny Podkreślam czułem się jak za dawnych czasów komunistycznych Panie nienadaja się do życia w gminie

Mszk. Długołeki

Nie wiem jak jest teraz po zmianie Wójta, ale w czasach Pani Wójt to było jakieś nieporozumienie. Całą ekipę ludzi wyspecjalizowanych podano do dymisji, zamieniono na swoich, a na koniec okazało się iż cały budżet pięknie wyczyszczono na 13-ki i dodatki, oczywiście tuż przed przyjściem Pana Wójta. Bardzo Panu współczuję, wiem że zastał Pan bardzo niesympatyczną sytuację. Trzymam za Pana kciuki!

Lord Wader

Jeśli jesteś z układu - wiadomo z jakiego, to masz dobrze. Nie ma znaczenia co sobą reprezentujesz, jesteś zerem ale masz poparcie to zarabiasz kilka razy więcej niż doświadczeni na poziomie z wykształceniem ludzie. To myślę mówi samo za siebie.

Miki

Nie polecam pracy w tym miejscu. Duża rotacja pracowników, która ma swoje uzasadnienie. Aby w pełni zrozumieć to miejsce pracy proponuję porozmawiać z byłymi pracownikami.

Marcus
@Miki

hej. a mógłbyś coś więcej napisać? bo sam się zastanawiam nad pracą

Zostaw merytoryczną opinię o URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA - Długołęka

URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.

URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA