variant

Kraków

Opinie o variant

anonim 2010-11-09 12:26:46
Byłem ostatnio na rozmowie Pani z HR miła ale chyba nie wie jak rekrytować ludzi naczytała się jakiś ksiązek i testów, które potem daje do rozwiazania typu kogo wybrac dostawce z włoch czy z afryki wszytkie dane podane i roznica cenowa straszna wiec chyba dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to ukladaj albo taki poziom prezentuja. najlepsza byla rozmowa z panem [usunięte przez moderatora] "dyrektorem handlowym" nie wiem co to za gośc ale pojecia o handlu to o nie ma zadnego zachowuje sie jak by pozjadal wszytkie rozumy. zgadzam sie z nim w jednym jest to firma ktora sprzedaje nie marokowe rzeczy czyli jakies dziadostwo. Zenujacy firma z [usunięte przez moderatora] na czele!!
mnaero0 2016-04-29 09:10:05
z tego co wnioskuję oni zmienili nazwę, nie ma już wariantu ale za to nazywają się teraz chyba Ondo, teraz to jest dystrybutor produktów z branży motoryzacyjnej - kosmetyków, klejów, opasek ślimakowych, chemii technicznej i motoryzacyjnej a więc dochodowa branża
Zostaw swoją opinię o variant - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie variant