Opinie o Piekarnia Tadeusz Dąbrowski w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Tadeusz Dąbrowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Tadeusz Dąbrowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Tadeusz Dąbrowski w Gdańsk

Jak wygląda ścieżka awansu w Piekarnia Tadeusz Dąbrowski?

Uuu Nowy wpis

Lepiej nie mówić mało to Oki i sanepid powinien tam się zajaci

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Piekarnia Tadeusz Dąbrowski?

Nul Nowy wpis

Na rzadne!!!!!! Totalny brak szacunku dla pracownika!!!!!! Wyzyski takie machlojki ,ze glowa boli .Tam powinien wpasc sanepid bez zapowiedzi. I urzad skarbowy .Ekspedientka z Partyzantow ,bodajze Bożena ma klientow za (usunięte przez administratora) ,spezedaje stary towar i kasuje jak za świeży,jest arogancka ,niemila i nigdy juz tam nie zrobie zakupow,choc pieczywo jest naprawde dobre,co do ciast ,sa przeslodzone i nie maja smaku.

matama

Witam , czy ktoś już pracował w tej cukierni ? Interesuje mnie praca tam. Powiedzcie jaka atmosfera przede wszystkim , jak zarobki . Z góry wielkie dzięki ! :)

Kpp
@matama

W skrucie suf nie polecam

Haha Nowy wpis
@matama

Nie polecam (usunięte przez administratora) jakich nie mało sanepid powinien zamknąć te sklepy

Haha

To prawda (usunięte przez administratora) zero szacunku do ekspedyjetki i kasze sprzedawać ciasta które stoją dwa tygodnie wiem sama bo mi tak kazał brak slow

Firma Piekarnia Tadeusz Dąbrowski szukała nowego pracownika na stanowisko Piekarz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Mieszkaniec

Sklep piekarniczy ulica Politechniczna 9 13:24 sklep nieczynny światło wyłączone półki puste przez okno widać ciasto które chcemy kupić na drzwiach napisane sobota 9:00 14:00 otwarte łapie za klamkę jednak nieczynny 0 wiadomości dlaczego

@Mieszkaniec

Może sklep został zamknięty w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju, choć piekarnie są wyjęte spod zakazu handlu. Daj znać jeśli sytuacja się zmieni i pracodawca zdecyduje się na otwarcie sklepu.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tadeusz Dąbrowski - Gdańsk

Piekarnia Tadeusz Dąbrowski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042