PPHU CZAPLA

Olsztyn

Opinie o PPHU CZAPLA

anonim 2009-04-23 11:02:10
Nie polecam tej firmy.Pracodawca traktuje pracownikow jak durni i zlodzieji a umowa o prace to jeden wielki kant.Prawie jak [usunięte przez moderatora] za glodowe pensje.Ten co nic nie umie zarabia wiecej od doswiadczonego pracownika!!!! A poza tym zastanawiam sie gdzie jest sanepid(wc i lazienke omijac z daleka) i inspekcja pracy.
Były Pracownik 2012-02-08 18:25:03
to co kolega pisał zgadzam się z tym,Warunki sa tak zadowalające,że więzniowie mają lepsze zaplecze do załatwiania swoich potrzeb.a sami maja toalete pod kluczem w stanie idealnym i dla tego zamykaja ją na klucz,żeby reszta pracowników nie wchodziła do ich toalety,a kanciaz taki jest że szkoda gadać nie płaci za nadgodziny jak jest według przepisów kodeksu pracy,tylko zwykłą stawke godzinową i też zawsze cos obcina z tego.jak są wyjazdy w teren gdzieś to za dojechanie na przykłąd na miejsce monrtyarzu mebli po za olsztyn normalnie płaci,ale za powrót juz nie,bo mówi że to nie jest w pracy tylko po pracy.Do Ciasnej jasnej gdzie jest Państwowa inspekcja pracy i dla czego nie zrobią z nim pożądku??????????????
miro 2013-11-18 22:14:51
porażka za 1100 zł [usunięte przez moderatora]
wkwj 2016-04-19 18:57:58
słyszałam, że sie trochę polepszyło @majak pod tym względem
Zostaw swoją opinię o PPHU CZAPLA - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU CZAPLA