Opinie o Coltel w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coltel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Łódź

Magda Nowy wpis

A jaka nazwę ma teraz firma ?

Administrator Nowy wpis

Zgodnie z Informacją odpowiadającą odpisowi pełnemu Z REJESTRU PRZEDSIĘBIORCÓW firma COLTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA została wykreślona z rejestru przedsiębiorców z dniem 2014-03-28.

Były pracownik Nowy wpis

Aktualnie zmienili nazwę na OLITEL 1. Rozmowa kwalifikacyjna- to 5 minutowa rozmowa typu wymień 5 zastosowań grzebienia- niby na kreatywność. Nie wiem co trzeba by powiedzieć, żeby nie przyjęli do pracy. 2. Szkolenie trwało u mnie 10 min 3. Praca wyglada tak, ze przez 6,5h siedzisz i wykonujesz połączenia, nie możesz odezwać się do nikogo, ani używać telefonu. Bo przeciez czytanie skryptu jest tak skomplikowane. 4. Przerwa? Oczywsiscie tylko w wyznaczonych godzinach (30min), ale spróbuj tylko przekroczyć o nawet kilka sekund to „Team leaderzy” cię zjedzą. 5. Panuje straszny mobbing, leaderzy tylko podchodzą i krytykują, ze nie wciskasz za dobrze oferty. Potrafią być dość niemili. 6. Elastyczny grafik? Tylko na ofercie pracy, w rzeczywistości wcale nie jest elastyczny, każda korporacja lepiej się sprawdzi z elastycznością niż ta niby firma. 7. Osobiście jestem pewna ze dane osobowe są sprzedawane gdzies, ale oficjalnie żaden pracownik się tego nie dowie, bo przeciez „numer został wygenerowany przez komputer”- firma łamie prawo. 8. Pieniądze- minimalna krajowa. 9. To miejsce najbliższe obłędu. Współczuje sobie, ze tam pracowałam. Zarówno w coltel jak i później w Olitel.

B

@Weronika Poszłam tam tydzień temu aby ich po prostu odwiedzić bo byłam w okolicy i się okazało ze odział zamknięty. Nie ma komputerów. Pusto. Podobno około pół miesiąca temu zamknięto całe biuro i ciekawi mnie właśnie dlaczego

CIS Nowy wpis
@B

To ja już Ci odpowiadam na to pytanie. Upadli, ponieważ, jak sami stwierdzili, "oddział w lodzi jest nie przynosi zysków". Możliwe! Nie ma się co dziwić, skoro takie firmy wyniszczyły rynek, a więc podcięły gałąź, na której siedziały. Co więcej w Łodzi pracowali tam chyba wszyscy Łódźcy studenci i nikt tam już nie chciał pracować. Jak pracownicy poszli po rozum do głowy, to upadło ...

Konsultant Telefoniczny

Rozmowa była prowadzona w sposób miły i kulturalny. Osoba prowadząca zadała mi kilka pytań o studia, o zainteresowania, o doświadczenie.

1. Wymień 10 zastosowań grzebienia. 2. Zareklamuj mi swoją siłownię.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Weronika

@Bmożesz powiedzieć coś więcej o tym co obecnie dzieje się w coltel? Widzę jednak, że nie jesteś pewny/pewna tych informacji. Co jest ich źródłem? Czy ktoś z obecnych pracowników może potwierdzić te informacje?

B

Upadli? Jak to? Co się stało ? Już nikt nie chciał chodzić na spotkania ? B

samuel martel

Najgorsza praca: UWAGA! ( Praca polegajaca na wykonywaniu telefonow do ludzi do godziny 21 i zatrowanie im zycia spotakniami gdzie musza kupic drogie garnki bo z tego utrzymuje sie firma) *1 dniowe szkolenie gdzie pokazuja Ci tylko garnki za 10 tys ( filmik) - czyli nic nie wynosisz ze szkolenia *po nieprzepracowaniu 30 dni meczarni placisz kare ( roznej wysokosci bo nie pisza jej na umowie, wiec dowala co tam chca) mozna sie klocic bo szef idiota mysli, ze jak student to nie potrafi wziac prawnika bo nie jest zgodne z prawem aby placic kare gdzie nie masz umieszczonej kwoty. *atmosfera do dupy bo nie mozesz sie do nikogo odezwac * grafik nie jest elastyczny na tyle zeby decyowac kiedy chcesz przyjsc, ja musialem praktycznie zawsze przychodzic na 2 zmiany bo na rano dziwnym trafem zawsze ktos byl wpisany * zatrudniaja tylko pracownikow z ukrainy i studentow bo dla nich taniej no i mysla ze idioci to potroncja i nazucaja kary jak im sie podoba. -NIE IDZ TAM !

Szczerośćtopodstawa

Zmienili nazwę na Ortel. Bydgoszcz - Od nowego roku nowa stawka a pracodawca i tak wprowadził kary np. za zwroty zaproszeń, które nie dotarły - nieważne czy klient cię oszuka czy popełnisz błąd. Tak samo w przypadku nie przyjścia do pracy jak i nie przyjścia do pracy po wypowiedzeniu umowy. Przy podpisaniu umowy podpisujesz też tabelę kar, której Ci nie oddadzą. Wybory na Teamleadera raczej ustrawione w Bfg wygrywają tylko i wyłącznie kobiety, jakby bali się że dyrektorka i kierowniczka oraz reszta teamleaderek zostanie zdominowana przez mężczyzn. Mało tego te wybory to jakaś forma psychoprzemocy gdzie potrafią Ci zadawać pytania typu "jakiego kłamstwa używasz najczęściej i dlaczego" oraz "macie polemizować między sobą, które z was ma zostać teamleaderem i dlaczego. Jeden z konsultantów zepsuł krzesło to i wlepili mu 60 zł kary, nieobchodziło ich fakt że siedziało na nim 100 innych osób. Rotacja niesamowita, tyle samo ludzi odchodzi jak przychodzi. Ogólnie kierownicy żerują na twojej naiwności, niewiele mówią nt. Twoich praw notoryczne spóznianie z wypłatami, w styczniu zdarzyła się 5 dni po terminie mimo iż pracodawca zarzeka się iż będzie zlecał wpłaty do 15-go bieżącego miesiąca. Zaś w kuchni w lodówce znajdziemy np brązową śmietankę przeterminowaną prawie rok czasu. Jeśli nie będziesz robił wyniku to wręczą Ci wypowiedzenie. Żądają L4 jak zachorujesz mimo iż to Umowa Zlecenie. Sprzęt rozpada się w dłoniach. Ponadto jedna z teamlederek zabawiała się w "polowane na czarownice" - powiedz coś nie tak przez słuchawki do sąsiada obok i się to nagra tov woła Cię każe to odsłuchiwać i komentuje treść Twoich prywatnych rozmów. Każą też okłamywać swoich klientów poprzez recytowanie tępych zdań ze skryptów. Jeden z najgorszych możliwych zakładów pracy w Bydgoszczy.

Weronika

Długo już nie pracujecie w owej firmie? Może od tego czasu nastąpiły jakieś zmiany?

niegdy wiecej

NIE PODEJMUJ TEJ PRACY ! Praca wygląda tak, ze zapierdzielasz czytając skrypt z kartki i wybierasz obiekcje do 3 razy az klient nie zacznie Cie opierd*alać. Praca monotonna, mocno stresująca, najgorsze jest to, że nie pozwalają zrezygnować z pracy przed upływem 30 dni, ponieważ wlepiają wysokie kary. Mila atmosfera?-( tak pisza w opisie pracy), zdecydowanie tak nie jest siedzisz z sluchawkami na uszach caly czas i czami przyjdzie Cie ktos skrzyczec, ze wyslales za mało zaproszen, potracaja kary za zle klikniecie w programie( kilka złotych) - za kazde klikniecie, zle zaadresowane zaproszenie - od kazdego czyli zabiera Ci z pensji tyle zebys wog nie zarobil, problem z wolnym - mimo, ze niby praca dla uczacych sie. AAAA i wazna INFORMACJA zmieniaja nazwy swojej firmy, ponieważ mają złą renome i negatywne komentarze z Col,tel...byly tam wczesniej jakies inne teraz nazywa sie OLI,TEL, wyszystkie pozytywne komenty to podstawione osoby.

Była

Przepracowałam w firmie Coltel równo 33 dni (po 30 dniach złożyłam wypowiedzenie) więc mogę trochę powiedzieć o pracy w tej firmie. W ciągu tego czasu swoje zdążyłam zobaczyć. Każda osoba z którą rozmawiałam o pracy w tej firmie ma takie samo zdanie na jej temat. Zapewniam, że nie jest ono pochlebne. Elastyczny grafik to mają ale teamliderki i kierownictwo bo przychodzą kiedy im się podoba. Za to ty musisz się dostosować do firmy. Kiedy ja tam pracowałam to normą było 5 zaproszeń/h. Jednak po awarii systemu bywało tak ze miało się 5 połączeń /w ciągu dnia/ ale ich to nie interesowało bo to 'my się nie staramy'. Ja na swoją teamliderkę narzekać nie mogłam, jednak mogę powiedzieć ze kierownictwo nie należało do sympatycznych. Jak w pracy pojawił się jakiś przystojny chłopak to było widać ze był traktowany inaczej niż inni (bardziej ulgowo), mógł nawet liczyć na mały romansik ;) Brak jakichkolwiek realnych możliwości awansu (no chyba że się donosi na innych pracowników, wtedy mogą cie przenieść na przykład na weryfikację) Co do wypłaty to osobiście nie narzekałam bo zawsze miałam płacone na czas, więc ciężko mi się ustosunkować do opinii mówiących o tym ze nie płacą na czas. Panuje bardzo duży rygor, jest absolutny zakaz rozmów pomiędzy pracownikami w czasie pracy, korzystania z telefonu (nawet nie wolno odczytać SMSa czy sprawdzić godziny). Zgadzam się co do poprzednich opinii na temat rozmowy kwalifikacyjnej. W moim przypadku wyglądało to tak samo. Szkolenie tez jest bardzo długie. Trzeba zarezerwowac sobie minimum 4 godziny czasu i uzbroić się w cierpliwość. Generalnie każdemu kto rozważa prace w firmie koltel polecam się zastanowić nad tym dlaczego cały czas trwa nabór i dlaczego jest taka rotacja. Na pewno nie dzieje się tak ponieważ praca jest 'taka fajna'. Osobiście nie polecam pracy w tej firmie, na pewno nie jest to praca na dłużej niż miesiąc ;)

Weronika

A kto powie coś na temat firmy w tym roku? Zaszły jakieś zmiany? Podzielcie się swoją opinią ;)

Joguś

Czy jest ktoś, ko przestał tam od tak chodzić lub zwolnił sie przed 30 dniami? BYDGOSZCZ

Pan Jan
@Joguś

Tak, nic mi nie naliczyli. Musieliby udowodnić, że ponieśli koszta przez pracownika. Blefują, żeby nowi im się nie zwolnili przed upływem miesiąca. Olsztyn

nikt

nie polecam , ludzie są nieodpowiedzialni i myślą o sobie , w dodatku nie płacą na czas

Gandalf

Nie polecam pracy w tej firmie. W ogłoszeniu piszą o przyjaznej atmosferze, a to ściema jest. Grafik niby miał być elastyczny, dostosowany do twoich potrzeb, a to kolejna ściema. Zarobki marne, premii nie dostałem ani razu. Liderki mało pomocne, czepiają się o bzdety. Ogólnie - jestem na nie!!!

jenny

pracuje w coltelu w oddziale w radomiu. dzwonilam tam aby sie dowiedziec ile wynosi ta kara i mi powiedzieli, ze tak na prawde to jest zabezpieczenie przed osobami, ktore chca wykrasc informacje o firmie typu skrypt bla bla bla. ciekawe jak to wyjdzie w praniu. co ciekawe musialam wziac dwa dni wolnego. gdy mowilam ze chce sie zwolnic babka mi powiedziala ze musze te dwa dni odrobic ja na to ze nikt nic nie mowil o odrabianiu dni tylko ze jak ma mnie nie byc to mam poinformowac i tyle. cwaniacko powiedziala ze w umowie jest zapis o codziennym przychodzeniu do pracy. no wlasnie nic tam nie ma takiego. co ciekawsze nie mam jak nawet ich odrobic bo wiecznie nie ma miejsc. a nawet jesli sa to dostaja je osoby, ktore maja ponad 10 zaproszen dziennie.

ijk

A jak kierownictwo?

były

student będzie miał 11 zł jak wyrobi ponad 167 albo 170 godzin miesięcznie. Stawka zależna jest od przepracowanych godzin. Studentom bardziej się opłaca

ala

Nie ma umowy o pracę

ala

A jak kierownictwo?

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel