piekarnia kubiak

Wrocław

Opinie o piekarnia kubiak

szczera 2011-01-06 22:18:36
Ja nie jestem ofiara losu!!!!( usunięte przez administratora )! My pracownicy nie odpowiadamy za to ze prezesowa jest n( usunięte przez administratora )wszystkich to znaczy ciebie? Ocaniajac to tak jednostronnie oceniasz takze siebie b. surowo! Byc moze przez takich ograniczonych ludzi (zadnych aferki) tak zle sie u nas dzieje!?
tak właśnie jest 2011-01-15 20:35:55
Po pierwsze nigdy nie wypłacona nikomu tam wypłaty na czas, ludzie żebrają pod kasą o swoje zarobione pieniądze,( usunięte przez administratora )długimi godzinami oczekiwania na jego wyliczenia, a gdy już idą do domu udaje zdziwienie, jak to przecież miałem kasę dla was ale nie poczekaliście....o reszcie nie warto pisać... to świadczy o poziomie zarządzania tą firmą i traktowania ludzi...większych [usunięte przez admina] trudno spotkać we Wrocławiu....brak szacunku do kogokolwiek i do czegokolwiek....
wrocław 2015-11-23 23:13:00
i taki brak szacunku do pracowników jest po dzien dzisiejszy.
janek 2016-04-21 20:52:46
Niestety, ale słynna piekarnia kubiak jest w upadłości, wiele lokalnych piekarni ostatnio upadło.
Zostaw swoją opinię o piekarnia kubiak - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piekarnia kubiak