BAC sp.z o.o.

Tuszyn

Opinie o BAC sp.z o.o.

anonimek 2011-01-01 17:59:22
Nikomu nie polecam pracy w tym (usunięte przez moderatora) !Czy kierowca lub elektromechanik-nie wiesz nigdy,ile będziesz pracował ani kiedy będzie wypłata.Dostaniesz zaliczkę a reszta niewiadomo kiedy.Dadzą ci rozwalone auto a jeszcze raczej na łysych gumach.Jeszcze jest PAN KIEROWNIK,który się wszystkiego boi i sam robi w pory na widok szefa.
anonim 2011-03-16 11:18:34
Ta firma to wielkie nieporozumienie szef nie wie nic o biznesie ma stary rozsypujący się sprzęt a pracownicy to niewolnicy robią na c a on płaci wypłaty w ratach ma ludzi za śmieci czego się spodziewać po takim (usunięte przez moderatora).Każdy kto ma ochotę tam pracować niech da sobie spokój szkoda czasu nerwów. ODRADZAM!!!!!!!!
toemei 2016-05-17 10:53:47
na razie widze szukają do nich osób jako Mechanik – Elektromechanik - Serwisant, a oferują głównie zatrudnienie na pełen etat, samochód służbowy, telefon komórkowy, narzędzia pracy, zdobywanie uprawnień wymaganych do wykonywania pracy.
Zostaw swoją opinię o BAC sp.z o.o. - Tuszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAC sp.z o.o.