brak logo

"Green Studio"

Warszawa

Opinie o "Green Studio"

obywatel 2014-07-28 14:16
Na początku miła rozmowa z właścicielka, umawianie się i rozmowa. Słowem miłego złego początki. Realizacje maja dość prestiżowe w Wawie, ale płacą kiepsko... 9 zł netto na godzinę, przy 10 godzinnym trybie pracy, bez względu na pogodę... Stroju roboczego nie dają, jak się nie upominasz, umowy też nie, co prawie jest normą w tym zawodzie. PIP i Urząd Skarbowy pewnie czeka na pierwsze zgłoszenie.
Wiec jak chcesz, człowieku ciężko popracować, nie mając żadnych prawnych zabezpieczeń i gwarancji wypłaty, to polecam tę firmę.
3
mlody 2014-07-28 14:36
Zgadzam się... cały czas szukają pracowników/jeleni. Co porobią ,po tyrają bez słowa... Rynek ogrodniczy jest coraz bardziej wyjałowiony, słaba kasa z tego 9,10 złotych za ciężką i niewdzięczna pracę. Kierownicy tylko poganiają a jak o cos prosisz to mówią, że by do szefa/szefowej dzwonić... i wszystko na telefon... Aha, jak masz wyjazd na realizacje o nie płacą za przejazd. Np.jedziesz dajmy na to do Wrocławia z Wawy z 7/8godzin to Ci nie zapłacą, bo to przyjemność i oderwanie od Warszawy.Wycieczka z atrakcjami. Gotowości do pracy nie uznają... Firma umawia się z Tobą na umowę ale nie wywiązuje się z tego... płaci na czarno i Ty pracujesz u nich na czarno...robią chyba dla zleceniodawców lewe umowy... ale to ich sprawa... jak oszukują to ich sumienie... Tyle że mamią niepełnosprawnych... bo maja dofinansowanie...ale to pozory...

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
niki 2014-07-29 15:25
Jesteś leniem i nie pasujesz do zespołu!!!!!!!!!!!
M 2014-07-29 15:34
PRACA NIE JEST ZŁA... ALE NIE KAŻDY PASUJE KIEROWNICTWU, NAJLEPIEJ ZA DUŻO NIE MÓWIĆ TYLKO PRACOWAĆ I TRZYMAĆ SIĘ TEGO CO DAJĄ. 9 ZŁ TO BARDZO DUŻO... NIE NARZEKAJ NIEKTÓRZY PRACUJĄ ZA 5-6 ZŁ NA GODZINĘ I SĄ ZADOWOLENI. BEZ UMOWY U GREEN STUDIO TO NAWET PLUS MOŻNA W KAŻDEJ CHWILI ODEJŚĆ.... JA DUŻO DOJEŻDŻAM ALE TO LUBIĘ, SZEFOWA TO CHWALI, BO LUBI JAK SIĘ JĄ Z TAK DALEKA CODZIENNIE ODWIEDZA, A ZE NIE DOPŁACAJĄ TO EKONOMICZNE, FIRMA SIĘ ROZRASTA I JA MAM PLUS I ONI. JEST PRACA... A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE...
POLECAM OGRĄCO TĘ FIRME!!!!!!!!!!!
gosciu 2015-01-31 20:00
Proponuje umiescic te posty na facebooku...
jober 2015-10-13 17:52
Kolego...nie bedzie zsdnej podwyzki..co najwyzej obietnica ze kiedys...
ilka 2016-04-22 11:02
Ale skoro krążą takie pogłoski, że mają byc jakieś podwyzki to chyba nikt ich nie rozsiewa bezpodstawnie.
Zostaw swoją opinię o "Green Studio" - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Green Studio"