Opinie o Vector sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vector sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vector sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vector sp. z o.o. w Gdynia

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Vector sp. z o.o.?

pajola

Wdrażanie jest przez innych pracowników i tylko od nich zależy jak to się odbędzie. Może być tak, że nie spodobasz im się od samego początku (jest tu ogrom ludzi oceniających z góry każdego człowieka) i wtedy będą tłumaczyć Ci coś na odwal się. Nie każdy taki jest ale w większości hala składa się właśnie z takich osóbek.. Co do zwolnienia, jeżeli pracy będzie nadal mało po zwolnieniu sezonowców to mogą pójść w ruch też ludzie, którzy przepracowali kilka lat, generalnie wtedy szuka się skuchy na kogoś, na popełnienie najmiejszego błedu lub ktoś kto został zatrudniony np na długo przed sezonowcami ale pracuje krócej niż inni

Kaja Nowy wpis

Czy warto iść na Młodszego Inżyniera Testu w produkcji urządzeń elektronicznych? Oferta do której nawiązuje wisi już od ponad miesiąca i zaczynam się zastanawiać ilu osób teraz poszukują. Po jakim czasie można oczekiwać jakichś podwyżek?

Jaka umowa obowiązuje w Vector sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

nick Nowy wpis

zalezy gdzie. na produkcji uop chyba że jestes studentem to mozesz miec zlecenie

Jadzia Nowy wpis

Na każdym stanowisku są 3 miesiące tego okresu próbnego, które ktoś teraz niedawno określił? Interesuje mnie praca jako młodszy inżynier testu i zastanawiam się po jakim czasie uda się otrzymać umowę na czas nieokreślony. czy możliwe byłoby to od razu po tym okresie próbnym?

W tym roku jeszcze nikt praca się nie interesował? oferty na stronie są widoczne a w nawiązaniu do tego zapytania o pracę dla osób bez doświadczenia to jest ta opcja dla młodszego specjalisty ds. realizacji sprzedaży i zakupów operacyjnych. Możecie opowiedzieć o pracy na tym stanowisku? jakie wychodzą średnie zarobki?

jfsg

bo rotacja jest zawsze więc ogłoszenia też zawsze bedą ;)

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Vector sp. z o.o.?

pajola

Jeżeli jest to stanowisko na produkcji, to jak najbardziej - brany jest każdy.

@pajola

A na jaką pensją początkową taka osoba bez doświadczenia może dostać? O jakiej kwocie mówimy? I jaki trzeba nabyć staż, aby ta kasa urosła?

@Katarzyna

Każdy dostaje najniższą krajową i ani grosza więcej. Na indywidualną podwyżkę nie masz co liczyć, tylko jeśli wzrośnie płaca minimalna, wtedy wzrośnie też Twoje wynagrodzenie. Prawdą jest, że każdy pracuje inaczej - jedni nie robią nic, inni (usunięte przez administratora), a każdy ma płacone tak samo..

@pajola

A są premie? Może są premie za wyniki, za frekwencję lub jeszcze inne? No i czy taki świeżak wgl ma dostęp do opcji dostania dodatkowych pieniędzy?

@Katarzyna

Są premie za wyniki. Wprowadzili niestety coś takiego, że jeśli jedna osoba coś zawali, obrywa cały dział, zamiast tylko konkretna osoba i wtedy premii nie ma nikt z działu. Czy są wysokie? Hm... na produkcji nie sądzę. Wypłata najniższej krajowej z premiami to nadal bieda. W biurach mają o niebo lepiej. Za frekwencję nie ma się dodatkowych pieniędzy. Świężak na start dostaję umowę na 3 miesiące i w tym czasie nie ma żadnej premii, więc ogólnie ubóstwo...

Anula
@pajola

Skąd taka przezorność? Czy wcześniej występowały jakieś większe rotacje, że tak zrobili osobom nowym odnośnie tych premii? Interesuje mnie tez ta odpowiedzialność grupowa. Jeśli faktycznie występuje to jak teraz po tej zmianie odbija się to na atmosferze? Ludzie starają się wzajemnie wspierać żeby właśnie nikt niczego nie „zawalił”?

@Anula

Rotacja jest właściwie cały czas. Wygląda to tak, że przed okresem wakacyjnym zatrudniają dużo ludzi bo jest nadmiar pracy, a w okolicach września-listopada zwalniają, bo pracy w okresie zimowym jest dużo mniej i wtedy każdy musi sobie szukać pracy.. Co do premii, niestety atmosfera przez to gęstnieje. Tu raczej nie działa współpraca, tylko każdy działa dla siebie i na siebie, a jak jedna osoba coś zawali to wszyscy ją obgadują i z nią nie rozmawiają, (usunięte przez administratora)

@pajola

O kurcze. A czy w takim razie nowe osoby, bez doświadczenia, są odpowiednio wdrożone? Bo wiadomo, że taka osoba najprędzej może coś zawalić i skazać się przez to na nieprzychylność ze strony współpracowników. Osoby zwalniane po wakacjach to te zatrudnione na sezon czy starsi stażem też mogą wylecieć?

pajola

Bardzo dziwna firma - rozmowy milusie wydaje się się ze wiedza czego chcą a tak defacto tylko tracisz czas bo mój proces trwał u nich ponad 2 mce :))) i na dodatek cały czas przesyłali w moja strona pozytywne opinie a na końcu procesu okazało się ze nawet nie było ich stac i wyjaśnić decyzji Otóż ostateczna decyzja miała zapaść podczas spotkania z prezesem a później dostałem maila ze wybrali kogoś innego wiec czuje się (usunięte przez administratora) przez ta firmę ponieważ wysyłali mylne komunikaty i straciłem przez nich sporo czasu Nie polecam bo szkoda czasu a zreszta na to stanowisko banknotem aplikowałem znow szukają wiec to o czymś świadczy :)) Powodzenia w szukaniu złotego jednorożca!

@Kandydat

Możesz powiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś?

Gabryś
@Kandydat

Ty też bierzesz udział w procesie rekrutacji, czy przymierzasz się? Zastanawiam się, ile rozmów trzeba odbyć, czego dotyczą, i czym jedna od drugiej się różni, że na jednym spotkaniu się nie kończy? Kto by napisał, z tych, którzy już to przechodzili?

Jak wygląda ścieżka kariery w Vector sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Stefan

Witam, Na stronie www firmy Vector jest mnóstwo ofert pracy. Dlaczego jest tam aż tyle wakatów - nie płacą pensji czy co?

Zenek
@Stefan

Sporo ludzi z Trójmiasta przewinęło się przez te firmę. Opinia nie jest pozytywna. Ja bym tam nie wrócił

@Zenek

Hmmm a może firma się po prostu rozwija i tworzy nowe miejsca pracy? A wakaty na wyższe posady to też szukają ludzie z zewnątrz, czy praktykują rekrutacje wewnętrzne i awansują ludzi? Coś o tym?

Czy stanowisko Specjalista ds. Wycen jest nadal aktualne? Widzę, że ogłoszenie pojawiło się w grudniu. Nie ma wzmianki na temat zarobków. Jest ktoś w stanie określić widełki finansowe tego stanowiska? Czy w zamian za szkolenia podpisywane są lojalki? Na jakie dofinansowanie języków obcych można liczyć?

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Vector sp. z o.o.? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

VECTOR

Miło nam, że chciałbyś/abyś dołączyć do naszego zespołu, aktualnie mamy kilka otwartych rekrutacji, na takie stanowiska jak m.in.: Inż. Wsparcia Technicznego, Programista C++. Wszystkie ogłoszenia dostępne są w zakładce Kariera, na naszej stronie. Wymagania jakie trzeba spełniać określone są indywidualnie do każdego stanowiska. Zachęcam do zapoznania się z ogłoszeniami, a po więcej pytań zapraszam do kontaktu mailowego czy telefonicznie :)

sarna 19702@wp.pl
@VECTOR

Jesteście zakładem pracy chronionej? Pytam bo pracowałam u Was i zostałam bardzo nie miło potraktowana ???????????? po długim zwolnieniu gdzie chciałam przyjść szybciej do pracy dyrektor stwierdził ze mam sie dobrze wykurować i wrócić zdrowa i tu ukłon dla Pana Dyrektora za miłe słowa bo chciał dobrze a fajny z niego facet Kiedy już doszłam do siebie i wróciłam to zaczęły sie problemy z praca . M Na sile wyrzucani zostaliśmy na urlopy. Padły nawet słowa idź na chorobowe my cię w razie czego wybroniły ale jak przyszło co do czego to zostałam zwolniona i żadne wybronienia nie pomogło bo go WCALE nie było...nie patrzyło sie czy dobrze pracowałam,gdzie nie zabrana żadna premia itp dobry pracownik a zostali ci co spali i nic nie robili. Moze takich akurat wtedy potrzebowali. Przy wręczaniu wypowiedzenia padło zdanie "ze potrzebują bardziej pracowników sprawnych" tu mnie to zabolało ale cóż widoczne osoby niepełnosprawne takie jak ja nie nadają sie do pracy i powinny siedzieć w domu ...Dużo by pisać na ten temat... po takim potraktowaniu znowu załamałam sie i dziękuje VECTOROWI za to... pozdrawiam

@sarna 19702@wp.pl

Przydatna odpowiedź. Mam orzeczenie o niepełnosprawnosci (nie widać mojej choroby i nie ma ona wpływu na moją pracę ) ale wiem żeby nie ujawniać tego na rozmowie...

ZS

Brałam udział w rekrutacji, sama rozmowa przebiegła pozytywnie. Niestety minusem był brak odpowiedzi po zakończonym procesie rekrutacyjnym.

Joanna
@ZS

Na jakie stanowisko aplikowałaś? Możesz krótko opisać te rozmowę? Jakie tu pytania zadają? Po zakończeniu zapewniali, że dadzą feedback czy po prostu sama na niego czekałaś?

Urszula

pracownik produkcji to na ile zmian tutaj robi, na jedną czy trzy ?

Brykier

Na dwie , 6-14 i 14-22

@Brykier

Można ugadać się tak, że zawsze jest się na jednej?

nick
@Renata

Nie ma. Dają taką możliwość np. samotnym matkom, które pracują niż kilka lat. Nowych, mających dzieci i wychowując je samemu nie chcą zaoferować pracy, nie umożliwiają dostosowania zmian.

@nick

Aha no rozumiem.. A tak z ciekawości skoro o mamach wspominasz... To jak tu wygląda kwestia kobiet w ciąży? Pod tym względem wszystko zgodnie z zasadami się odbywa, nie ma problemów?

Jakie są mocne strony pracodawcy Vector sp. z o.o.?

nick

Brak. Chyba, że fajna kasa na święta ok. 500zł.

@nick

A jak się kształtują zarobki, bo dali ogłoszenie na kontrolera jakości. Ile na tym stanowisku mogę zarobić?

inż

Generalnie słabo, po kilku latach pracy nie ma mowy o jakiejkolwiek podwyżce, nawet inflacyjnej (a pensja jest marna). Zrezygnowałem i dostałem niemal dwukrotnie większe pieniądze w zagranicznej firmie (z siedzibą w Gdyni). W Vectorze trochę zalatuje Januszem i raczej poleciłbym tylko studentom, żeby nabrali doświadczenia i uciekali do lepszych miejsc przy pierwszej okazji

Olga

Co masz na myśli, bo teraz to ja do końca nie kumam ;D?

Klamot

Inz napisał tak o swoich odczuciach . To dopytuje co miał na myśli .

@Klamot

I nikt do teraz nie chce Ci udzielić odp czy sam już wiesz o co mu chodziło? ;p

jaki
@inż

Trudno się nie zgodzić z taką opinią

Urszula

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na Asystentkę Zarządu(Gdynia, ul.Krzemowa) jakiś czas temu i zastanawiałam się spotkam się z tym, co zostało opisane. Nic bardziej mylengo. Na spotkanie przyszły dwie osoby-rekruterka oraz przyszła przełożona. Obie były skupione(nie odpisywały w tym czasie na sms ani nic takiego) i zainteresowane rozmową ze mną. Były również otwarte za pytania z mojej strony. Na spotkaniu powiedziano mi że jestem jedną z pierwszych osób i że odpowiedź dostanę na koniec miesiąca co dokłądnie się wydarzyło. Dostałam telefon z wynikiem rekrutacji oraz powodem dlaczego mnie nie wybrali. Nie mam nic do zarzucenia-wręcz przeciwnie. Byłam na wielu rozmowach i przeprowadzenie kandydata przez cały proces nie zdaża się często. Powodzenia

Gienia
@Urszula

Czemu usunęliście komentarz, który zawierał w sobie opinie o tym, że powyższa jest napisana przez HR lub dział marketingu tej firmy?

Mika

Tekst marketingowy ?

@Urszula

"Przeprowadzenie kandydata przez cały proces" jaka przeciętna osoba używa takich określeń?Typowo HRowe określenie, Panie z HR mogłyście się bardziej postarać pisząc ten komentarz :D

Maciej

W tej firmie pracowali już chyba wszyscy z Trójmiasta i teraz pracują w innych miejscach. To o czymś chyba świadczy. Uważajcie na tą firmę, zero strategii i rozwoju pracownika. Zwalniają bez mrugnięcia okiem. Wszyscy powtarzam, wszyscy moi znajomi, którzy tam pracowali, przenieśli się do innych firm.

lol
@Maciej

mam znajomych w tej firmie i w czasie całej pandemii firma robiła wszystko, żeby zabezpieczyć etaty. nie to co w mojej.. szukam pracy :)

Talk
@Maciej

A w innych miastach poza Gdynią? Jaka tam jest atmosfera i możliwość rozwoju ?

zenon
@Maciej

Ponieważ tam pracowałem, i opinia pokrywa się z moimi odczuciami

@zenon

A co takiego za Twoich czasów się działo, że masz takie odczucia

kandydat

Byłem na dwóch spotkaniach, Brak feedbacku z ich strony. Żadnej odpowiedzi do dnia dzisiejszego. Niepoważnie podchodzą do kandydatów. Z mojej strony stracony czas i pieniądze na dojazd. Druga rozmowa techniczna ale niespójna, szukali na konkretne stanowisko ale pytania nie związane z nim. Przepytujący przerywał moje wypowiedzi, tak że nie mogłem dokończyć zdania. Wyglądało to tak że miał wszystkie rozumy świata. Brak konkretnego sprecyzowania o co im chodzi. Ocena : tak jak oceny poniższe. Szkoda czasu na tą firmę. Do tego dochodzi wiadomość że firma rodzinna. Pracowałem kiedyś u takich. Przez to że była to firma rodzinna, to dobrzy fachowcy odchodzili a zostawali przyjaciele rodziny. Z ich wypowiedzi wynikłoby jako że jest to firma Premium och i ach a w rzeczywistości to chyba coś nie bardzo dają radę w pewnych tematach. Tak więc ocena mocno negatywna i szkoda czasu aplikować o czym sam się przekonałem.

Jarek

Czy na stanowisku montera oprócz pensji w wysokości płacy minimalnej jest jakaś premia?

Jolanta
@Jarek

Też się chętnie dowiem :) Mąż szuka pracy na montera. Wysyłałeś już cv?

Jarek
@Jolanta

Jeszcze nie wysłałem CV.

Vitek

Jak wygalda teraz atmosfera w firmie? Widziałem fajne ogłoszenie na logistyka, i zakupowca, Czy rozmowy rekrutacyjne odbywają się po angielsku? Czy firmie zależy na pracownikach ?

Rakuta
@Vitek

Hej . Co tam u was ? Jak pracownicy widza zmiany ? Czy jest możliwość awansu ? Napiszcie bo nie wiem czy startować .

Agata
@Vitek

Widziałeś się już? W sumie to nie wiem dlaczego niby rozmowa miałaby się odbywać po angielsku, skoro mówimy o firmie w Polsce.

Czy pracownicy w Vector sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ciekawe pytanie

otwartość i szczerość to wartości które są cenione w firmie. Jeżeli nie jesteś całkowicie zamknięty w sobie, to na pewno się porozumiesz z innymi w firmie

LiP
@ciekawe pytanie

No nie brzmi to jak odpowiedź pracownika "wartości cenione w firmie" nie wyobrażam sobie że ide z koleżanką a innego działu na przerwe - pytm się jak u was jest a ona mi odpowiada - wartości cenione w naszym zespole to .... :))))))

Wiktoria
@LiP

A czy to pierwszy raz od zaistnienia internetu firma buduje wizerunek poprzez reklamę szeptaną? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Vector sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Vector sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vector sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vector sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vector sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vector sp. z o.o.