Adwa

Łódź

Opinie o Adwa

anonim 2016-05-06 12:41
Nie polecam, mam znajomego który pracuje tam w IT od 6 lat i z tego co wiem szuka roboty gdzie indziej, beznadziejne szefostwo i atmosfera w pracy.
Omijać z daleka.
tadek 2016-05-09 15:20
nie polecam, atmosfera w pracy ma wiele do życzenia, ludzie są głupi, jeden drugiemu obrabia dupe, natomiast kierownictwo goni Cie jak murzyna za marną kase, stanie obok i patrzy jak robisz i na podstawie tych obserwacji wystawiają Ci premie miesięczną
józek z puszczy 2016-08-03 15:53
a wiela tam zarobi dobry handlowiec terenowy aaa? chodzi chyba o sprzedaż tych olejów venol
zapytanie 2016-08-22 14:38
Witam.Widziałem ogłoszenie na magazyn.Czy warto tam aplikować bo czytam że firma porażka.Jak kształtują się zarobki i cała organizacja pracy.Dzięki
ex-pracownik 2017-01-24 00:32
fakt: szefostwo ma duży problem z afektem, poza tym jeśli chodzi o atmosferę między współpracownikami to jest naprawdę OK, wiadomo - kapusie i podlizywacze są wszędzie ale zawsze wspominam z sentymentem pierwsze szlify zawodowe, jakie zdobywałem w tej firmie. Czy składałbym drugi raz CV do nich? Nie sądzę - ale tylko z uwagi na kiepskie wynagrodzenie i relację na linii przełożony-pracownik - patrząc z perspektywy lat nie sądzę żeby coś się tam zmieniło...
Zostaw swoją opinię o Adwa - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adwa